reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sliweczko, przykro mi że tym razem nie wyszło :( mam nadzieję, że następne podejście będzie udane ✊✊✊

Zastanawiam się po co kazali ci 5 razy w miesiącu przychodzić na monitoring cyklu... U mnie to były dwie wizyty, żeby sprawdzić czy jest pecherzyk i druga żeby sprawdzić czy była owulacji. Potem to już nawet jedna wizyta była, sprawdzić czy pękł pecherzyk...
U mnie to były wizyty przed transferem aż tyle
 
reklama
No wlasnie mój m nie bardzo chce kd a ja byłabym ku temu skłonna
Narazie staram się myśleć pozytywnie choć są dni w których po prostu rycze w poduszkę
Jeszcze jak nie ma meza w domu to juz wogole czuje się zle [emoji20]

Mój mąż jak o tym kiedyś rozmawialiśmy też nie chciał słyszeć o kd, ja sama jeszcze niedawno uważałam, że nie mogłabym z takiej opcji skorzystać ale tak to jest, że im więcej człowiek porażek zalicza po drodze tym bardziej przekonuje się do czegoś co początkowo było nie specjalnie do zaakceptowania. Ja będę walczyć o dziecko na własnych komórkach dopóki starczy mi sił ale też nie wykluczam już opcji z kd jak kiedyś.
 
Hej dziewczyny, 12 dpt beta 114, 14 dpt beta 260, potem 19 dpt 612, dzisiaj spadek do 210. Lekarz kazał odstawić leki i czekac na okres. Czy nie powinnam udać się na wizytę? Dodam, ze pierwsze USG miało być w przyszłym tygodniu. Czy oczyści sie wszystko samoistnie?
Przy takim spadku powinno. Zrob bete za dwa dni i sprawdz. Po krwawieniu idz na usg czy wszystko jest ok.
 
Hej dziewczyny, 12 dpt beta 114, 14 dpt beta 260, potem 19 dpt 612, dzisiaj spadek do 210. Lekarz kazał odstawić leki i czekac na okres. Czy nie powinnam udać się na wizytę? Dodam, ze pierwsze USG miało być w przyszłym tygodniu. Czy oczyści sie wszystko samoistnie?
Przykro ;(
Tak, odstaw leki i czekaj. Jak skonczy sie krwawienie to sprawdz bete, jesli bedzie 0 to znaczy ze wszystko poszlo jak trzeba i wtedy umawiaj sie na wizyte. Chyba, ze doktor pozwoli podchodzic znow od razu to sprawdz wczesniej i jak przyjdzie @ to idz na wizyte w 2-3dc
 
Mój mąż jak o tym kiedyś rozmawialiśmy też nie chciał słyszeć o kd, ja sama jeszcze niedawno uważałam, że nie mogłabym z takiej opcji skorzystać ale tak to jest, że im więcej człowiek porażek zalicza po drodze tym bardziej przekonuje się do czegoś co początkowo było nie specjalnie do zaakceptowania. Ja będę walczyć o dziecko na własnych komórkach dopóki starczy mi sił ale też nie wykluczam już opcji z kd jak kiedyś.
Jak kiedys rozmawialismy o kd to moj nie mial nic przeciwko, w koncu nasienie byloby jego, a ja tego dzidziusia bym nosila pod serduchem i bym urodzila. Ciezsza wg mnie jest decyzja o nd, kiedy mezczyzna jakby w ogole nie uczestniczy w calej tej procedurze. Mysle ze im ciezej jest podjac decyzje o nd niz nam o kd.
 
Jak kiedys rozmawialismy o kd to moj nie mial nic przeciwko, w koncu nasienie byloby jego, a ja tego dzidziusia bym nosila pod serduchem i bym urodzila. Ciezsza wg mnie jest decyzja o nd, kiedy mezczyzna jakby w ogole nie uczestniczy w calej tej procedurze. Mysle ze im ciezej jest podjac decyzje o nd niz nam o kd.
Też tak myślę, ja w tym temacie zawsze byłam otwarta i dla mnie, w mojej głowie, KD jest takie normalne, co za różnica czy moje genetycznie i tak pokocham (to jest jedna z rzeczy w życiu o której mówię z pewnością). Ale niech się wypowiedzą mamy które mają dzieci z komórek dawczyni co one czują względem swoich dzieci. Ja będę mojego faceta mocno kierować w stronę KD przy kolejnym podejściu, nie chce niepowodzeń na moich komórkach, a wydaje mi się że u mnie ewidentnie wina zarodków, a nie mojej macicy.
 
Krzepliwość nie miałam tylko krzywa cukrowa i wyszła mi insulinooporość.
Ostatnio gdzieś czytałam że jak ma się zapalenia stawów to tez moze mieć jakiś znaczenie więc chcę się wybrać do immunologa. Z kliniki puki co nie chcemy rezygnować
Moze zrob sobie przeciwcialaantylipidowe. Co prawda mi ginekolodzy nie mowili, zebym je zrobila ale lekarka rodzinna cisnęla bo zna moja rodzine i w zwiazku z tym, ze dziadek mial miazdzyce a tata zatorowosc powiedziala, ze mam zrobic. Zespol antyfosfolipidowy ma ogromny wplyw na ciaze, czesto przy nim dochodzi do samoistnych poronien o ktorych nawer nie wiemy. Niby wskazania do zrobienia tych wynikow to przebyte 3 poronienia.. ja sie zdecydowalam i zrobilam. Dlugi czeka sie na wynik. Jedno przeciwcialo wyszlo dobrze drugie zle. Wynik aby byl wiarygodny powinno powtorzyc sie co najmmiej 3 razy w odstepach czasowych co 12 tyg. Ja zrobilam je 3 miesiace po ciazy pozamacicznej i czytalam, ze moga wyjsc oszukane wyniki ze wzgledu na nia. Nie zrobilam ich drugi raz bo i tak dosyc mialam niepowodzen zeby dalej jezdzic i u innego lekarza sie leczyc. Nie mialam na to sil a rodzinna juz po pierwszym wyniku dala mi skierowanie do reumatologa.. ale cos musi byc na rzeczy skoro wyszly mi mutacje mthr i pai. Porozmawiam i tym na wizycie i jak bedzie trzeba to znkw podejde do tych badan.
 
Moze zrob sobie przeciwcialaantylipidowe. Co prawda mi ginekolodzy nie mowili, zebym je zrobila ale lekarka rodzinna cisnęla bo zna moja rodzine i w zwiazku z tym, ze dziadek mial miazdzyce a tata zatorowosc powiedziala, ze mam zrobic. Zespol antyfosfolipidowy ma ogromny wplyw na ciaze, czesto przy nim dochodzi do samoistnych poronien o ktorych nawer nie wiemy. Niby wskazania do zrobienia tych wynikow to przebyte 3 poronienia.. ja sie zdecydowalam i zrobilam. Dlugi czeka sie na wynik. Jedno przeciwcialo wyszlo dobrze drugie zle. Wynik aby byl wiarygodny powinno powtorzyc sie co najmmiej 3 razy w odstepach czasowych co 12 tyg. Ja zrobilam je 3 miesiace po ciazy pozamacicznej i czytalam, ze moga wyjsc oszukane wyniki ze wzgledu na nia. Nie zrobilam ich drugi raz bo i tak dosyc mialam niepowodzen zeby dalej jezdzic i u innego lekarza sie leczyc. Nie mialam na to sil a rodzinna juz po pierwszym wyniku dala mi skierowanie do reumatologa.. ale cos musi byc na rzeczy skoro wyszly mi mutacje mthr i pai. Porozmawiam i tym na wizycie i jak bedzie trzeba to znkw podejde do tych badan.
Dodam jeszcze, ze ja objawy mam/mialam.. gesta krew, mega niskie cisnienie, przy pobieraniu innym niz prozniowe problem, slabo leci, plamy na dekoldzie i szyjce jak tylko cos sie dzieje.. siniaki dopiero od niedawna mi sie robia jak gdzies sie uderze, ale nie zawsze no i jezeli chodzi o sama @ to rzadko kiedy mam żywą krew, zazwczyczaj gęste, brazowe skrzepy
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
MAJ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

2019-05-16 Kamaaa transfer
2019-05-16 juchaa_87 usg
2019-05-16 jolancik histeroskopia
2019-05-17 justi55 podglądanie jajeczek II
2019-05-17 Justyska13 podglądanie jajeczek IV
2019-05-17 Blondasek85 criotransfer
2019-05-17 annemarie termin porodu (cc)
2019-05-19 Justyska13 punkcja
2019-05-20 Konstancja27 transfer
2019-05-20 Beata 4 podglądanie maluszków ❤️ ❤️
2019-05-21 anielka0612 podglądanie jajeczek
2019-05-21 Pala podglądanie maluszka ❤️
2019-05-21 Vinszka podgladanie maluszka ❤️
2019-05-22 cytrynka122 beta V weryfikacja
2019-05-22 Skarbulenka podglądanie maluszka ❤️
2019-05-22 Marzycielka7 wizyta przed II procedura a III stymulacją
2019-05-24 Vinszka prenatalne
2019-05-24 Murawa wizyta w klinice po 1,5 roku - ustalenie planu działania: immunosupresja + transfer
2019-05-27 Mitotaj usg genetyczne
2019-05-28 Megi1985@ termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-29 goffa13 wizyta z lekarzem prowadzącym (powrót po drugiego maluszka)
2019-05-29 dżoasia podglądanie księżniczek ❤️ ❤️
2019-06-04 Dgd usg III trymestru ❤️
2019-06-10 Liliana87 pierwsza wiztya w klinice
2019-06-10 Kokoszka33 III prenatalne ❤️ ❤️
2019-06-11 Never give up termin porodu
2019-06-12 Beata 4 termin porodu
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-08-08 Dzoannna wizyta w nowej klinice
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-05-20 mariakowalska89 termin porodu
2019-08-28 Kokoszka33 termin porodu
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-31 dżoasia termin porodu
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-28 termin porodu
 
reklama
Do góry