reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jeżeli chodzi o insuline to mi lekarz mowil ze naczczo ma mieć wartość jednopunktowa. Po 1h max 4 razy większa niż naczczo. 2 h powinna wracac do wartość naczczo. Cukier po 1h powinien wzrosnąć a potem po 2h spać do wartości poczatkowej.
Homa ir masz ok bo 0.86. Ale skonsultowalabym te wyniki po 1h i po 2h bo trochę inaczej powinno to wyglądać. Ale ja lekarzem nie jestem więc mogę się mylić.
Dobrego diabetologa mogę polecić we Wrocławiu.
 
reklama
Dziewczyny juz jestem po. Pobrali 19 pecherzykow wiec jest ladnie. Spalo sie cudownie :-) kazali mi spiewac kawiarenki i zaraz odplynelam haha. Poszlo szybko i sprawnie. Dostalam jakiegoś krwotoku bo ponoc uszkodzil lekarz endo i szyli mnie. Bol przy szyciu i czyszczeniu tragiczny az poryczqlam sie. Ale juz jest ok. Jesdzimy teraz po apterach bo nigdzoe nie ma progeateronu. Transfer w piatek jesli besa zarodki. Nie robia transferow w inne doby tylko w piątej dobie. Pozniej napisze jakoe leki mam
 
Witam Was. Dziewczyny, moze Wy mi cos podpowiecie. Otoz 3 maja zaczelam plamic i 4 maja przyszla @. To byl moj 30dc. (Moje cykle nie sa regularne od 28 do nawet 34-36dc). Krwi zobaczylam jak na lekarstwo ale oczywiscie jak prawie zawsze ciemne brazowe skrzepy. Z tym, ze zawsze mam taki @ ale trwa dlugo. Mocne z 3 dni potem lacznie do ostatnich plamien jeszcze z 3-4. Tym razem 2 dni mocne i potem szybko sie skonczylo. Brzuch mialam nabrzmialy i twardy. Nawet mówiłam, ze jakby czuje zatkany i okres nie chcial sie rozbujac. Myslalam, ze tak ma byc, bo po marcowej inseminacji zostalam duza torbiel. Co prawds to byla juz druga @ od tego czasu. Bez zadnych lekow na stymulacje. Bralam tylko kwas, polocard i sama dalam sobie duphaston od 15dc przez 10 dni. Nie sprawdzilam czy torbiel zniknela- zalozylam, ze tak bo nic nie bolalo i zawsze mi schodzily z @. (Od 9 mcy to samo). W piatek byl moj 14dc. Zobqczylam w dzien takie naprawde slabiutko blade brazowe plamienie na papierze. Pomyslalam, ze to polowa cyklu. Kiedys czytalam, ze moze tak byc. Zreszta raz w zyciu tak mialam kilka lat temu zanim zaczelismy sie starac. Polecialam wtedy do lekarza i powiedzilal, ze nie zaszlam w ciaze w tym cyklu i dlatego tak. To normalne. No wiec tez w ten 14dc maz wrocil z delegacji i bylo przytulanie. Po zakonczeniu krew. Duzo. Mowie no okres. Jak nic. W sobote brazowe ciemne plamienia. I dzis w nocy wstaje i bach krew i leje sie twrqz ze mnie jak by kaczke zarzynali. Co to moze byc??? To albo drugi okres w 14dc albo wtedy to nie bul okres a teraz okres w 44dc? Juz sobie wkrecam, ze wtedy to moze bylo zagniezdzanie a teraz poronienie? Nawet wczoraj rano zrobilam test ale nic. Jedna kreska.. nie robilam zadnej bety i pewnie teraz sie nie dowiem co to mze byc. Nigdy tak nie mialam..
Wiesz z tego co wiem to beta nie spada z dnia na dzien mi po poronieniu powiedzieli ze test moze mi nawet przez miesiac jeszcze wychodzić pozytywnie wiec skoro zrobilas test w dniu @ to mysle ze to nie było poronienie albo jakies mega mega wczesne gdzie beta jeszcze była bardzo niska i spadła tak ze test juz jej nie wykrywa ponoc tracimy tak 50% ciąż z powodów wad genetycznych zarodka.
 
Jeżeli chodzi o insuline to mi lekarz mowil ze naczczo ma mieć wartość jednopunktowa. Po 1h max 4 razy większa niż naczczo. 2 h powinna wracac do wartość naczczo. Cukier po 1h powinien wzrosnąć a potem po 2h spać do wartości poczatkowej.
Homa ir masz ok bo 0.86. Ale skonsultowalabym te wyniki po 1h i po 2h bo trochę inaczej powinno to wyglądać. Ale ja lekarzem nie jestem więc mogę się mylić.
Dobrego diabetologa mogę polecić we Wrocławiu.

Czyli u mnie sa 2 rzeczy
Insulina nie spada do wartosci poczatkowej po 2 h - wrecz jeszcze rosnie:/
I cukier zamiast rosnac to spada po obciazeniu.

A jak sie nazywa ten lekarz we WRO?

moze jeszcze ktos w WAW poleci dobrego diabetologa??

Dziekuje Wam bardzo dziewczyny!
@Jodzia @dżoasia @Justi55
 
Dziewczyny juz jestem po. Pobrali 19 pecherzykow wiec jest ladnie. Spalo sie cudownie :-) kazali mi spiewac kawiarenki i zaraz odplynelam haha. Poszlo szybko i sprawnie. Dostalam jakiegoś krwotoku bo ponoc uszkodzil lekarz endo i szyli mnie. Bol przy szyciu i czyszczeniu tragiczny az poryczqlam sie. Ale juz jest ok. Jesdzimy teraz po apterach bo nigdzoe nie ma progeateronu. Transfer w piatek jesli besa zarodki. Nie robia transferow w inne doby tylko w piątej dobie. Pozniej napisze jakoe leki mam
W takim razie trzymamy kciuki. ;)
 
Dziewczyny juz jestem po. Pobrali 19 pecherzykow wiec jest ladnie. Spalo sie cudownie :-) kazali mi spiewac kawiarenki i zaraz odplynelam haha. Poszlo szybko i sprawnie. Dostalam jakiegoś krwotoku bo ponoc uszkodzil lekarz endo i szyli mnie. Bol przy szyciu i czyszczeniu tragiczny az poryczqlam sie. Ale juz jest ok. Jesdzimy teraz po apterach bo nigdzoe nie ma progeateronu. Transfer w piatek jesli besa zarodki. Nie robia transferow w inne doby tylko w piątej dobie. Pozniej napisze jakoe leki mam

Piekny wynik!!
Niech sie teraz pieknie zaplodnia i rosna do 5 doby!!!
 
Dziewczyny juz jestem po. Pobrali 19 pecherzykow wiec jest ladnie. Spalo sie cudownie :-) kazali mi spiewac kawiarenki i zaraz odplynelam haha. Poszlo szybko i sprawnie. Dostalam jakiegoś krwotoku bo ponoc uszkodzil lekarz endo i szyli mnie. Bol przy szyciu i czyszczeniu tragiczny az poryczqlam sie. Ale juz jest ok. Jesdzimy teraz po apterach bo nigdzoe nie ma progeateronu. Transfer w piatek jesli besa zarodki. Nie robia transferow w inne doby tylko w piątej dobie. Pozniej napisze jakoe leki mam
Wow piękny wynik ♥️♥️♥️
Trzymam kciuki aby się zaplodnilo jak najwięcej ♥️♥️♥️
Hmm... A z tym krwotokiem to współczuję i z tym szyciem ale najważniejsze że wszystko już jest dobrze....
 
Czyli u mnie sa 2 rzeczy
Insulina nie spada do wartosci poczatkowej po 2 h - wrecz jeszcze rosnie:/
I cukier zamiast rosnac to spada po obciazeniu.

A jak sie nazywa ten lekarz we WRO?

moze jeszcze ktos w WAW poleci dobrego diabetologa??

Dziekuje Wam bardzo dziewczyny!
@Jodzia @dżoasia @Justi55
Ja w Warszawie chodzę do diabetologa Ale na enel med. Czy jest dobra, dla mnie jest ok. Zastosowała odpowiednia dawkę leku i u mnie się sprawdziła.
 
Dziewczyny juz jestem po. Pobrali 19 pecherzykow wiec jest ladnie. Spalo sie cudownie :-) kazali mi spiewac kawiarenki i zaraz odplynelam haha. Poszlo szybko i sprawnie. Dostalam jakiegoś krwotoku bo ponoc uszkodzil lekarz endo i szyli mnie. Bol przy szyciu i czyszczeniu tragiczny az poryczqlam sie. Ale juz jest ok. Jesdzimy teraz po apterach bo nigdzoe nie ma progeateronu. Transfer w piatek jesli besa zarodki. Nie robia transferow w inne doby tylko w piątej dobie. Pozniej napisze jakoe leki mam
Super wynik kochana[emoji4] No i dobrze ze juz wszystko ok. Trzymamy kciuki za piekne zarodeczki, czuje że szybko bedziesz w ciąży i mam nadzieje że sie nie mylę [emoji6]
 
reklama
Dziewczyny juz jestem po. Pobrali 19 pecherzykow wiec jest ladnie. Spalo sie cudownie :-) kazali mi spiewac kawiarenki i zaraz odplynelam haha. Poszlo szybko i sprawnie. Dostalam jakiegoś krwotoku bo ponoc uszkodzil lekarz endo i szyli mnie. Bol przy szyciu i czyszczeniu tragiczny az poryczqlam sie. Ale juz jest ok. Jesdzimy teraz po apterach bo nigdzoe nie ma progeateronu. Transfer w piatek jesli besa zarodki. Nie robia transferow w inne doby tylko w piątej dobie. Pozniej napisze jakoe leki mam
Brawo:-) cieszę się razem z Tobą! Ja mam transfer jutro rozpocznę tydzień A Ty zakonczysz:-) mam nadzieję, że będą to szczęśliwe transfery. Trzymajmy kciuki. Odpoczywaj teraz, pozdrawiam.
 
Do góry