reklama

Kto po in vitro?

reklama

Śliwka12345

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja jestem i szczerze to mam mieszane uczucia. Jestem po 2 nieudanych transferach. Po nich badam immunologie i to może w tym jest problem ... czas pokaże
Ja właśnie takie mam wrażenie w tej klinice w której jestem teraz. 2 nie udane transfery i nic nowego nie zaoferowali. Immunologa będę robić na własną rękę bo nie wierzę w to że najwyższej klasy zarodki nie mogą się zaimplsntowac. Każą nam badać je pod kątem genetycznym a nawet nie ma ku temu podstaw bo w naszej genetyce nawet nie grzebali. Nie wiem czy to nie jest naciągane na kasę. Ile w Invimedzie kosztuje transfer?

Nataliaa93

Rozwiązania
0
Super gratuluję :) czy możesz mi powiedzieć ile kosztuje transfer czy każda wizyta przed transferem jest płatna oraz jakie leki masz brać po transferze?
Dziękuję:) kochana ceny sprawdz sobie na ich stronie, my teraz za punkcje ze znieczuleniem placilismy 6350 zł. Każda wizyta kosztuje 140 zł. A leki po transferze to estrofem, acard, luteina i duphaston. jeśli chodzi o ceny transferu to moge Ci napisać we wtorek jak już będę po :)

Śliwka12345

Rozwiązania
0
Dziękuję:) kochana ceny sprawdz sobie na ich stronie, my teraz za punkcje ze znieczuleniem placilismy 6350 zł. Każda wizyta kosztuje 140 zł. A leki po transferze to estrofem, acard, luteina i duphaston. jeśli chodzi o ceny transferu to moge Ci napisać we wtorek jak już będę po :)
To poproszę :*

Justi55

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja właśnie takie mam wrażenie w tej klinice w której jestem teraz. 2 nie udane transfery i nic nowego nie zaoferowali. Immunologa będę robić na własną rękę bo nie wierzę w to że najwyższej klasy zarodki nie mogą się zaimplsntowac. Każą nam badać je pod kątem genetycznym a nawet nie ma ku temu podstaw bo w naszej genetyce nawet nie grzebali. Nie wiem czy to nie jest naciągane na kasę. Ile w Invimedzie kosztuje transfer?
A to badanie zarodków to nie jest takie drogie badanie które kosztuje około 3000 czy 4000 zł,?

Pala

Rozwiązania
0
Vinszka a jak z wymiotami ustapily?Mnie jeszcze z rana mecza niestety a wczoraj to nawet wieczorem mnie zwymiotowaloPonad 13 toby nie trwaly do konca

Justyska13

Rozwiązania
0
Dziewczyny no jakoes fatum na de mna jest. Gardlo nic nie przechodzi a wrevz gorzej. W krtani mnie dusi okropnie i zachryplam. Poradźcie cos co moge zrobic sama by to pomoglo.

Bratka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny poratujecie 1 opakowaniem luteiny dopochwowo i 1 opakowaniem duphaston? Może ktoś ma na sprzedaż
Lekarz dopiero w sobotę a mi się kończą leki

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania