reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama

ilmenau

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@Justyska13 - to forum widziało już niejedno, więc masz jeszcze szanse! Moje przeczucie mówi, że któryś zarodek z tej stymulacji będzie TYM zarodkiem, który da ci upragnioną ciążę.

@anielka0612 - miałam podobnie jak ty podczas punkcji, też dostałam ketonal i pyralgine plus zalecenie, żeby w domu wziąć paracetamol lub ibuprofen w razie bólu. Dzisiejszy dzień spisz na straty, dzisiaj tylko łóżko i wypoczywaj, jutro powinno być dużo lepiej. ✊✊✊ za ładne zarodki!

@martuska09 - gratuluję pięknej bety i mocne kciuki, żeby ten cud mieszkał u ciebie w brzuszku przez 40 tygodni!

Pyśka9971

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tez mialam taka nadzieje jak kazdy. Nie wiem kochana moze jest leniwy ale jalps juz nie sadze by ruszylo to. Chyba ze znacie takie przypadki faktycznie. Ryczec mi się chce, chodziaz nie nastawialam sie tak bardzo na pozytyw.
Wiem że to trudne ale potraktuj sobotę jako formalność bo z pewnością lepiej to zniesiesz może akurat okaże się że rośnie fasolka jeśli ma być to jest ty już nie masz na to wpływu niestety in vitro to cholerna ruletka :oo2:

Rozwiązania
0
Cześć, jakiś czas temu byłam tu z Wami, a potem... ehh. Życie. Mam pytanie do mam, które miały cc. Kiedy najwcześniej lekarz może się podjąć kolejnego transferu? Wiem, że niby trzeba odczekać dwa lata, ale kurcze no - do odebrania mamy trzy zarodki, a lata nam obojgu lecą... od porodu minęło 9 miesiecy.

Justyska13

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@Justyska13 - to forum widziało już niejedno, więc masz jeszcze szanse! Moje przeczucie mówi, że któryś zarodek z tej stymulacji będzie TYM zarodkiem, który da ci upragnioną ciążę.

@anielka0612 - miałam podobnie jak ty podczas punkcji, też dostałam ketonal i pyralgine plus zalecenie, żeby w domu wziąć paracetamol lub ibuprofen w razie bólu. Dzisiejszy dzień spisz na straty, dzisiaj tylko łóżko i wypoczywaj, jutro powinno być dużo lepiej. ✊✊✊ za ładne zarodki!

@martuska09 - gratuluję pięknej bety i mocne kciuki, żeby ten cud mieszkał u ciebie w brzuszku przez 40 tygodni!
Boże zeby ten moj maz myslal inaczej, a on w takich sytuacjach slabo sie zachowuje i ma tylko jeden tor myslenia. On nie ma az takoego parcia ma dziecko jak ja i to mnie martwi, bo jestem ograniczona. Ale coz takiego go kocham.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Kto w trakcie in vitro (ivf)? Staramy się 244
J kto po in vitro Potrzebuję porady 11
Olaska21 Kto urodził we wrześniu? Dzieci urodzone w 2019 roku 29
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
Kerchman Kto wie brokera? Potrzebuję porady 0
Z Beta HCG kto pomoże odczytać ? Przyszłe mamy 10
B czy jest tu ktos kto pracuje kadrach, ksiegowosci?-potrzebuje rady Potrzebuję porady 5
A Kto z Was dziewczyny miał amiopunkcje??? Potrzebuję porady 8
A Kto stosował pronasal przed ciążą? Potrzebuję porady 7
M Kto jest tatą Potrzebuję porady 21
K L4, kto płaci? Proszę o pomoc Potrzebuję porady 4
K Kto używał ClearBlue. Proszę o pomoc Potrzebuję porady 0
S Kto pomoże mi w sprawie odszkodowania?? Potrzebuję porady 1
S Wspólne wyprawy z dziećmi, wakacje, Kto chętny? Samotny tata i 7-latka Mamy wędrowniczki 0
K Kto mi pomoze Potrzebuję porady 14
asiorreek orlifique kto stosowal opinie Potrzebuję porady 30
S kto płaci za pracownicę w ciązy Potrzebuję porady 8
S kto płaci za pracownicę w ciązy Potrzebuję porady 0
MROOWKA Kto ma ochotę na spacer? Kraków 0
klaudia1219 Pimafucin - kto stosował? Potrzebuję porady 3
K Kto jest kto - przedstawmy się :) Dzieci urodzone w grudniu 2014 59
D Nie wiem kto jest ojcem dziecka? Ciąża, poród, połóg 9
P Kto Poleci dobrego Ginekologa z Bydgoszczy ? Poleć szpital, lekarza, położną 5
emotion_sickness Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony Dzieci urodzone w czerwcu 2014 130
xMartusiax Szpital Kliniczny Nr 1 Zabrze-kto byl?Opinie?Pomocy! Śląsk 0
M kto płaci wynagrodzenie na L4 w nowym roku kalendarzowym ? ? ? Porady prawnika 0
G kto odstawia ze mna od piersi???? Żywienie 9
ada1989 Wątek zamknięty- kto chętny? Dzieci urodzone w styczniu 2013 55
Pysia29d kurator sądowy kto go na mnie nasłal? sad? Archiwum Samodzielnych rodziców 23
S kto płaci za urlop macierzyński jeśli umowa kończy się w połowie? Porady prawnika 1
Mła Kto ma dzisiaj URODZINY? - ściąga ;) Dzieci urodzone w grudniu 2011 0
Mysza1984 Kto na moderatora wątku Lipcówki 2010 Dzieci urodzone w lipcu 2010 14
M Kto nawalił? Co robić Zwierzenia 10
N Wychowawczy-kto może mieć pretęsje? Porady prawnika 1
ulisia UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem? Archiwum mam październikowych'10 85
Trzewik Tabletki 72h po stosunku, kto i w jakich sytuacjach może je wypisać ??? Ciąża, poród, połóg 28
mamowo Kto lubi gotować i chce być w telewizji? Opolszczyzna 0
K Botox kto ma doświadczenie? Zdrowa mama 9
agunia31 Kto ma wozić dzieci? Porady prawnika 1
DoubleFantasy Metoda Bobath!!!!!!!!!! KTO ĆWICZYŁ????? Rozwój i zabawy 4
natalucha Kto odpowiada ,,jesli diagnoza jest zle postawiona'' chodzi o lekarzy! Porady prawnika 1
A kto placi za badania dna w celu ustalenia ojcostwa dziecka Porady prawnika 3
P Kto ma pierwszeństwo do przedszkola?? PILNE! Przedszkola 20
M Kto uwierzy teściowej? Relacje rodzinne 55
nataluskaaa Ciąża z zaskoczenia!!! Co o tym myslicie? Kto mial podobna sytuacje? Ciąża, poród, połóg 75
post_ptaszyna Kto rodzi...meldunki i gratulacje :) dzieci urodzone we wrześniu 2009 827
S Kto po cesarce? Dzieci rok po roku 90
B kto mi poradzi co mam robic? Przedszkolaki 5