reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hla- c C*06 jest z grupy c2 czyli ten gorszy ale przy kirze bx to i tak nie jest tak źle.
Tylko nie wiem czemu przy tym drugim c* --- masz kreseczke bo tam tez powinna byc chyba jakas cyferka?? Nie wiem.
U Ciebie tez moze byc zalecony accofil tym bardziej ze hla meza z grupy c2.
Tez go bralam. Ja najpierw mialam wlew przed transferem a po zastrzyki
I udało się? :)
 
Spóźniłam się pół godziny bo były okropne korki a ja jechałam z drugiego końca miasta ale na szczęście mnie przyjęła. Potwierdziła, że te moje wyrzuty insuliny są za duże i tez przepisała mi Siofor 500, mam brać 2x1. A Ty jaką dostałaś dawkę? Przy okazji kazała zrobić próby wątrobowe i nerkowe i pojawić się za 2 miesiące.
Też mam taką dawkę. Ja miałam zrobione próby watrobowe bo byłam po operacji więc miałam za wysokie. Na pierwszej wizycie nie przepisała mi leków, ale po miesiącu znów zrobiłam próby i wyszły ok.
 
reklama
Kurcze to ja sama upomnialam sie o jod a pierwszy o tym wspomnial lekarz z kliniki bym powiedziala endokrynologowi o jodzie. To zapisal ale jest nie dostepny w aptece. Powiedz kinkochana jaki moglabym sobie kupic jod.

Na początku jodid a potem mama dha premium plus. Dawka, która jest w mama dha premium plus była wystarczająca i do tej pory biorę te witaminy.
 
Do góry