reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️
CZERWIEC to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

2019-06-25 Mysza87 podglądanie jajeczek
2019-06-27 Justyska13 wizyta przed criotransferem
2019-06-27 Kurcia podglądanie kropeczka ❤️
2019-06-28 Vinszka podgladanie maluszka ❤️
2019-06-28 allime podglądanie kropka ❤
2019-07-01 Konstancja27 wizyta serduszkowa ❤️
2019-07-02 Liliana87 wizyta konsultacyjna z wynikami
2019-07-03 Pala podglądanie maluszka
2019-07-14 sssurykatka termin porodu
2019-07-14 Biedroneczka83 termin porodu
2019-06-15 Skarbulenka podglądanie maluszka
2019-07-26 Vinszka połówkowe
2019-08-08 Dzoannna wizyta w nowej klinice
2019-08-11 Dgd termin porodu
2019-08-15 Majaaa termin porodu
2019-08-28 Kokoszka33 termin porodu
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
 
reklama
@Mysza87 trzymamy kciuki za podglądanie jajeczek, niech będzie cały kosz dorodnych okazów :) ✊ ✊

za działające z za krzaków trzymamy także kciuki ✊ ✊

Moje drogie proszę oznaczajcie mnie w wiadomościach jeśli chcecie by wpisać wasze wizyty w kalendarz, piszcie co to za wizyta
Dziękuje :)

MIŁEGO DNIA:)
 
Hmmm, kurcze, troche to trwa jednak.
Zapytałam, bo jak z mężem ciągle mieliśmy dobre przeczucie, że się udało, to wczoraj się poczułam tak, jakbym miała za chwilę dostać okres :(
I tak mi dobre przeczucie minęło i chyba nic z tego nie będzie.
Beta w czwartek dopiero.
a który dzień dziś? wpisałam cię do kalendarza na betę
 
Hej, pora na mnie - w sobotę transfer ostatniej Blastki( pierwsza procedura 4 Blastki). Po ostatnim pustym jaju, miałam długą przerwę, leczenie immunosupresyjne od P.... Bardzo proszek o kciuki @Justyska13 czy mogę prosić o wpisanie mnie do magicznego kalendarza
jasne już właśnie wpisuję :) trzymamy mocne kciuki... ależ się cieszę że tyle się szykuje transferów
 
zawsze zastanawiało mnie to jak to się odbywa, tzn na jakiej podstawie po 20 latach oni np chcą kobiecie podać zarodek który tyle czasu był zamrożony? Przecież wiemy że mając stymulację i później np crio po paru miesiacach to zarodki się nie rozmrażają... hmmm

Nam nieoficjalnie powiedzieli ze nikomu po invitro zarodków się nie podaje bo to wiaodmo zarodki po przejściach i nikt ich nie chce - od taka proza invitro.
 
Nam nieoficjalnie powiedzieli ze nikomu po invitro zarodków się nie podaje bo to wiaodmo zarodki po przejściach i nikt ich nie chce - od taka proza invitro.
no właśnie tez tak mi się wydaje tym bardziej że jeśli ktoś oddaje zarodki gdzie przyczyna niepłodności było np złe parametry nasienia itp to wiadomo jakie sa szanse na powodzenie
 
reklama
Biedroneczko niby tak ale po 20 latach zarodki przechodzą na rzecz kliniki. Ponadto trzymanie zarodków i tak nie rozwiązuje problemu bo one są i nie znikną. Ja mam dylemat bo nie chcę więcej dzieci, zwłaszcza po przejściach w tej ciąży. Jednak nie mogłabym zostawić ostatniego zarodka, myślę o nim i za rok będę podchodziła do transferu. Czasem żartuje do męża że ubranek się nie pozbywam bo jeszcze się przydadzą:) on na mnie patrzy jak na wariatkę.

My też nie chcemy więcej ze względu na nasz wiek, wiec podjęliśmy decyzje ze mrozimy ile się da. Może nam się zmieni w ciągu roku, ale nie podejrzewam.
 
Do góry