reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

nie no jak to 3 dniowy to w sumie racja z czekaniem bo to nie wiadomo, mogła być późniejsza implantacja itp. Myślałam ze to blastocysta. A sikańca masz racje nie ma co kupować i robić.
No pewnie.
Ale jak dostanę okres dziś lub jutro, to nie muszę robić bety, prawda?
Czuje, że w każdym momencie mogę dostac @.
No chyba, że to normalne, ale nie wiem...
 
reklama
A dlaczego nie. Rodzą się dzieci i po wielu latach od zamrożenia zarodka. My te 20 lat mamy wpisane w umowie. Gdzieś czytałam że zarodki najlepiej wykorzystać w ciągu 5 lat. Ja za rok 41 lat więc jak dla mnie to i tak za późno ale trudno co robić. Dobrze że tym razem trafił mi się cudowny w obsłudze egzemplarz, córeczka jest naprawy super:) to jeszcze trochę sił zostanie.
Wiadomo że w przypdku ivf wiek ma znaczenie też, ale myslę ze kochana nie jest z twoim wiekiem tak źle, bo popatrz ile tu mamy dziewczyn 25 letnich które maja już jajniki menopałzalne. Życzę Ci byś wróciła po ostatniego mrożaczka i miała cudowne dzieciaczki :)
 
Cześć dziewczyny :)

Ja wczoraj zrobiłam ponownie badania, estradiol wyszedł już Ok, byłam na wizycie i dostałam zielone światełko na transfer:cool2:
Wiec @Justyska13 prosze wpisz mnie do kalendarza na piątek:)

Pomimo, ze nie mam pozytywnych przeczuć to prosze trzymajcie kciuki, żeby kropek ze mna postanowił jednak zostac:)
✊ ✊ ✊ ✊ trzymam mocne kciukasy. Kochana a napisz jakie miałaś wyniki?
 
✊ ✊ ✊ ✊ trzymam mocne kciukasy. Kochana a napisz jakie miałaś wyniki?
Estradiol 215 - wg lekarki ma byc powyżej 200, progesteron 0,08 - tu poniżej 1 jest konieczne. Estrofemu biorę 3x2 wiec raczej konskie dawki.

Martwi mnie trochę endometrium mi wyszło tylko 7,9mm, ale podobno wymagane jest powyżej 7,5. Moje nigdy nie pozwalało, wiec może nie jest złe. Byleby tylko receptywne było.

I jednak dostałam encorton 10mg. Poprzednim razem go nie miałam.
 
reklama
U nas mrożenie komórek mega drogie 1100zl za słomkę (3 komorki) a zapłodnienie ponad 4tys wiec koszt mega duży ale w jej wieku mogą zapłodnić wiecej komórek wiec odpadnie jej koszt kolejnego zapłodnienia. Uważam ze te 6 komórek to jest minimum do zaplodnienia.

Dokladnie! Ja dodatkowo jestem teraz w sytuacji ze mam ostatnie dwa zarodki dosc slabe, (nieudane dwa transfery za mna)... a uwaga: mialam zaplodnione wszystkie 15 komorek... z ktorych powstaly tylko albo az 4 blastki...
Wiec wszystko zalezy od sytuacji i naprawde wyjatkowe sa sytuacje gdzie zarodki pozostaja i jest ich „sporo”...
tez zapladnialabym znowu wszystkie...
 
Do góry