reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?


Tu macie fajny artykuł o in vitro

Przepraszam za dosadność, ale jednym zdaniem - banda pojebów!
 
reklama

Tu macie fajny artykuł o in vitro

Wtf!!!!
To mogą wymyśleć tylko ludziska, które kompletnie nie mają pojęcia czym jest niepłodność i invitro :(
 
Wtf!!!!
To mogą wymyśleć tylko ludziska, które kompletnie nie mają pojęcia czym jest niepłodność i invitro :(

Niedługo będzie tylko dopuszczone posadzenie dupska w kapuście i oczekiwania na cud!!!
Uważam, ze nie powinni tego tematu ruszać - i tak bardzo skrzywdzili społeczeństwo cofnięciem dofinansowania. ;(((
Ja miałam możliwości finansowe, ale wielu ludzi nie ma. ;((
Dwa stymulacja to ogromne obciążenie dla organizmu pod względem fizycznym i psychicznym - to jakby ten poroniony pomysł wszedł to by bardzo kobiety cierpiały.
 

Tu macie fajny artykuł o in vitro

Elessi, a to jest nowy artykuł? Bo był taki pomysł w połowie zeszłego roku ale nie przeszedł przez komisję zdrowia, bo okazuje się, że 60-70% Polaków nie ma nic przeciwko ivf i wszechwladna partia zakopala ten pomysł. I nie wiem czy to dotyczy tamtej sytuacji czy też znowu to nie wraca przez wyborami...
 
Elessi, a to jest nowy artykuł? Bo był taki pomysł w połowie zeszłego roku ale nie przeszedł przez komisję zdrowia, bo okazuje się, że 60-70% Polaków nie ma nic przeciwko ivf i wszechwladna partia zakopala ten pomysł. I nie wiem czy to dotyczy tamtej sytuacji czy też znowu to nie wraca przez wyborami...
To jest z zeszłego roku chyba z listopada i mam nadzieje ze to nie przeszło ale sam fakt ze ktos u władzy ma takie pomysły poprostu masakra jak człowiek wykształcony zdrowy na umyśle moze miec takie chore podejście w tych czasach.
 
myśle że do transferu jeszcze endo podrośnie. czyli przy crio też progesteron musi być poniżej 1?
Taka sama zasada, jak przy świeżym transferze. Mam zbadać progesteron dzień przed, albo w dniu transferu i zobaczymy jak leki go zwiększa.
Wczoraj pierwszy zastrzyk heparyny i już mam pierwszy krwiaczek. Chyba Acard robi już swoje.
 
reklama
Do góry