reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

TP było na szczęście już dawno ... a takie rzeczy się zapomina ;) ja miałam coś takiego jak "Maxom" chyba...i tak sie zastanawiam czy też go nie stosowałam od dołu... wcale nie pobudzaŁ mnie :p pamiętam tylko że było mi bardzo gorąco po nim i brałam to na noc.
o matko ja mam to 4x po 1/2 tabletki wiec i w pracy będe musiała. ale pomogło na endo? mówił coś wtedy lekarz o tym?
 
reklama
Dziewczyny mam już wyniki z trombofilii, proszę Was o interpretację bo ja jestem w tym zielona....myślicie że to mogło mieć jakiś wpływ na poronienie?
 

Załączniki

  • received_2562238797133723.jpeg
    received_2562238797133723.jpeg
    145,5 KB · Wyświetleń: 64
Dziewczyny, dzisiaj 2 dc, sztucznego do criotransferu.
Biore od wczoraj estrofem 2 mg, 3 x 1 Malo ze glowa mnie boli to mi jeszcze niedobrze:/ biore tez encorton. Moze to od tego mixu??
Generalnie samopoczucie okropne, takie jakby migrenowe...
Mialyscie cos takiego po estrofemie?

I czy po intralipidzie mialyscie jakies skutki uboczne? Cos sie dzialo? Mozna prowadzic auto normalnie?

Trzymajcie sie dzielnie fajterki[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
To witam w klubie, bo ja tez się dziś masakrycznie czuje. Jakaś słabiutka jestem i dodatkowo mam stan podgorączkowy. Pewnie to z upału i może leki do tego tez robią swoje. Jak wracałam z badania proga to termometr w samochodzie pokazał mi 38o, wiec cieplutko jest u mnie :-D

Ja ostatnio miałam 2 butle intralipidu na raz i normalnie się czułam. Myśle, ze spokojnie można auto prowadzić.
Siemka. Dzwoniłam do Kliniki i się okazało, że nie mamy mrozaczka.
Czyli wszystko od nowa :hmm:
Przykro mi bardzo. Ale głowa do gory. To bedzie Twoja druga stymulacja?
Podobno zazwyczaj sa lepsze rezultaty, jak za pierwszym razem:) czego zreszta jestem przykładem:)
 
o matko ja mam to 4x po 1/2 tabletki wiec i w pracy będe musiała. ale pomogło na endo? mówił coś wtedy lekarz o tym?
Naoewno trzeba uważać przy tym aby Endo za szybko nie Urosło, wtedy miałam bardzo ładne, i się udał transfer ale puste jajo było ... okruszek nie dał rady. Tabletki poprawiają ukrwienie , tyle pamiętam
 
Mam WAŻNE PYTANIE.
Pamiętam, że był ktoś na grupie, a może któraś z was pamięta....
Biotę rano letrox, dziś zrobiłam adania znowu tsh rośnie po luteinie i encortonie.5 dni temu było 1.5 dziś juz 2,71. Lekarz dopiero jutro po południu mi odpisze. Sama sobie zwiększę dawkę od jutra rana, ale pytanie CZY MOGĘ DZIŚ JESZCZE WIECZOREM DODAĆ TROCHĘ DAWKI LETROXU? czy tak w ogóle można? i czy w połączeniu z estrofmem, luteiną itd czy o się w ogole wchłonie?
 
Kochane, byłam dziś na wizycie. W sobotę miałam transfer. Dziś rano zbadali mi progesteron 88,50ng/ml i endometrium mam 11. Czy ten progesteron nie jest za wysoki?
 
Dziewczyny, dzisiaj 2 dc, sztucznego do criotransferu.
Biore od wczoraj estrofem 2 mg, 3 x 1 Malo ze glowa mnie boli to mi jeszcze niedobrze:/ biore tez encorton. Moze to od tego mixu??
Generalnie samopoczucie okropne, takie jakby migrenowe...
Mialyscie cos takiego po estrofemie?

I czy po intralipidzie mialyscie jakies skutki uboczne? Cos sie dzialo? Mozna prowadzic auto normalnie?

Trzymajcie sie dzielnie fajterki[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Ja biorę estrofem2mg 2×1 i encorton 10mg 1×1. Czuję się całkiem dobrze. Żadnych wahań nastroju, fizycznie też ok.
A głowa może Cię też boleć od upałów, oszczędzaj się, dużo wypoczywaj.
 
Kochane, byłam dziś na wizycie. W sobotę miałam transfer. Dziś rano zbadali mi progesteron 88,50ng/ml i endometrium mam 11. Czy ten progesteron nie jest za wysoki?
Myśle ze nie jest za wysoki. Ja dziś badałam i wyszło mi 36ng/ml, czekam na info, czy coś mam zwiększyć z lekow, czy jest Ok.
Miałaś badany przed transferem?

A w ogole jak samopoczucie? Jakieś objawy?
Ja rano miałam bardzo delikatne skurcze, ale od razu wzielam nospe i przeszło. A tak to kompletnie nic. No może dziś gorsze samopoczucie i brzuch wzdety, ale to pewnie od progesteronu.
 
reklama
Myśle ze nie jest za wysoki. Ja dziś badałam i wyszło mi 36ng/ml, czekam na info, czy coś mam zwiększyć z lekow, czy jest Ok.
Miałaś badany przed transferem?

A w ogole jak samopoczucie? Jakieś objawy?
Ja rano miałam bardzo delikatne skurcze, ale od razu wzielam nospe i przeszło. A tak to kompletnie nic. No może dziś gorsze samopoczucie i brzuch wzdety, ale to pewnie od progesteronu.
Czuję się ok. Też mam brzuch wzdęty jak balon. Progesteron robili mi 25.06. wtedy miałam 0,70ng/ml. Transfer robili mi 29.06. Bolał mnie trochę wczoraj brzuch, więc wzięłam nospę. Lekarz powiedział, że spokojnie można ją brać.
A Ty kiedy miałaś transfer?
 
Do góry