reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W Gamecie w Kielcach. To moje pierwsze podejście. Bardzo bym chciała żeby było szczęśliwe. Ale nie chce się nakręcać.
Dobre masz podejście i staraj się go trzymac :) Teraz to już niewiele zależy od Ciebie. A lepiej się miło zaskoczyć, niż pozniej bardzo przezywać rozczarowanie. Trzeba głaskać brzuszek i mowic do kropka a na pewno z nami zostaną :)
Dzięki dziewczyny [emoji4] taki mam plan[emoji4] do tego mam okres i dosc bolesny wiec moze wszystko na raz
@anielka0612 bierzesz buscopan nospe i relanium po transferze??
Biorę buscopan, nospe, a dopiero dziś załatwiłam relanium i spasmolina. Choć relanium chce brac na noc, bo w dzień muszę autem jezdzic. Zreszta zobaczę jak bedzie na mnie to działać, bo dziś debiut bedzie z takimi specyfikami u mnie:)
 
reklama
W środę mam punkcje. Lekarz mówi, że jest jakieś 8 pęcherzyków dojrzałych i że do środy może jeszcze z jeden urośnie. Estradiol 2546, progesteron 0.31..

Dziś wieczorem ovitralle w brzuch, jutro i pojutrze betadina 1x1 dopochwowo, od jutra 2x1 unidox przez 5 dni, od dnia punkcji czyli środy duphaston 3x1 i luteina 3x1.
Czytam, że wszystkie bierzecie estrofem a mi lekarz powiedział, że mnie to nie dotyczy. Dlaczego?

I na myśl o środzie, aż mnie trzęsie...

Estradiol wytwarza Twoj organizm wiec nie potrzebujesz bo grac (a estrofem to estradiol).
Jesli bedziesz miala ewentualny criotransfer (zmaroza zarodki i podejscie dopiero w kolejnym cyklu) i lekarz zdecyduje ze podawac bedzie estrofem to wtedy go dostaniesz - tzw sztuczny cykl.

Byc moze po punkcji bedziesz miala za kilka dni transfer zarodka bez mrozenia, wiec i tak bedzie wysoki estradiol i nie ma koniecznosci suplementowania go.
Wszystko jak mowi lekarz[emoji2]
Trzymam kciuki za piekne i dorodne jajca!![emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
@Dzoannna Ty bierzesz już kilka dni encorton i mam pytanie - czy masz podwyższona temperaturę? Bo ja po południu miałam 36,9 a teraz mam 37,4.
Nie wiem czy to dobrze, czy się martwic.
 
@Dzoannna Ty bierzesz już kilka dni encorton i mam pytanie - czy masz podwyższona temperaturę? Bo ja po południu miałam 36,9 a teraz mam 37,4.
Nie wiem czy to dobrze, czy się martwic.
Ja biorę encorton i czuję się ok. Wcześniej gdy próbowaliśmy naturalnie też mi lekarz zawsze przepisywał encorton po owulacji przez 14 dni. Nigdy nic mi nie było.
Może to od tej pogody zwyczajnie złapałaś jakieś przeziębienie- raz upał na dworze, raz klimatyzowane pomieszczenie czy klima w samochodzie i gotowe.
 
Dobra, pewnie zostane zlinczowana za to pytanie... no ale kto pyta nie bladzi... czy podczas stymulacji przed punkcja, zdazylo wam sie pic alkohol? Jestem po 3 dniu zastrzykow golan f... jest goraco, mam nerwice, mnostwo stresu i ogromna chec wypicia zimnego piwa...
 
Ja biorę encorton i czuję się ok. Wcześniej gdy próbowaliśmy naturalnie też mi lekarz zawsze przepisywał encorton po owulacji przez 14 dni. Nigdy nic mi nie było.
Może to od tej pogody zwyczajnie złapałaś jakieś przeziębienie- raz upał na dworze, raz klimatyzowane pomieszczenie czy klima w samochodzie i gotowe.
Tylko ze tak naprawdę to nic mnie nie boli tylko osłabiona jestem i ta temperatura. Może to faktycznie z klimy tak mnie złapało. Mam tylko nadzieje, ze nie zaszkodzi to kropkowi :oo2:
 
Dobra, pewnie zostane zlinczowana za to pytanie... no ale kto pyta nie bladzi... czy podczas stymulacji przed punkcja, zdazylo wam sie pic alkohol? Jestem po 3 dniu zastrzykow golan f... jest goraco, mam nerwice, mnostwo stresu i ogromna chec wypicia zimnego piwa...
Powiem tak - ja mowilam lekarce, ze pije wino na endo, a ona się śmiała, ze tego na recepcie mi nie da ;) Moze nie wolno dac się zwariować i wiadomo, ze ostrożnie i z umiarem, ale coś tam chyba mozna:p bo bezalkoholowe rozumiem nie wchodzi w grę?:ninja2:
 
A pamiętasz w jakich jednostkach go miałaś? Bo zaczynam się martwić czy mój jednak nie jest za niski. Choć pamietam, ze lekarka mówiła, ze powyżej 10ng/ml jest Ok.

Ja mam badać progesteron co 72h. Tez bede robic betę tak jak mam zalecenie czyli 8. Mam podobne podejście - jak ma wyjsc to wyjdzie.
Ja leczę się w katowickim Invimedzie. A Ty gdzie?
Wiesz co nie pamiętam jednostek ale pamiętam jak lekarz mówił mi że jak będzie powyżej 25 to jest ok.
 
reklama
Do góry