reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak jak jest 4.1.1 to jest super! A ja mam dla przykladu 4.3.3 i to oznacza ze juz maja mniejsze szanse na implantacje. Ale to tylko ocena morfologiczna jest. Szanse moga miec wszystkie takie same bo bardzo wiele czynnikow musi sie nalozyc na plus zeby sie udalo.
Acha, czyli warto próbować z każdym zarodkiem. Dziękuję Ci za pomoc i życzę żeby Twoje zarodki zostały z Tobą aż do narodzin:) :) Będę mocno trzymać kciuki!!!
 
Dziewczyny mam pytanie ile pieniążków kosztowały Was badania immunologiczne?
Pytam bo we wrześniu będę mieć wizytę u dr Paśnika i nie wiem na co się szykować
 
A wiec znowu sie udało 5dpt beta 19 ale zamiast sie cieszyc nagle opanował mnie strach ze cos znowu pójdzie nie tak :-( ale moze to takie pierwsze uczucie mam nadzieje ze zaraz mi przejdzie :-) ale tym razem moge sie tylko ta nowina podzielić z wami bo boje sie znowu tego bólu w rodzinie wiec przez minimum 3 miesiace nic nikomu nie mówię ❤❤❤
Super wiadomość ☺️ tym razem musi pójść dobrze, przecież nie można mieć zawsze pod górkę :wink:
 
A wiec znowu sie udało 5dpt beta 19 ale zamiast sie cieszyc nagle opanował mnie strach ze cos znowu pójdzie nie tak :-( ale moze to takie pierwsze uczucie mam nadzieje ze zaraz mi przejdzie :-) ale tym razem moge sie tylko ta nowina podzielić z wami bo boje sie znowu tego bólu w rodzinie wiec przez minimum 3 miesiace nic nikomu nie mówię ❤❤❤
Gratulacje i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze ;)
 
reklama
Dzoannna srawdziłam te zarodki, może będziesz umiała coś więcej powiedzieć, bo mój lekarz powiedział tylko tyle że jest dobrze. Mamy dwie 4.1.1, jedna 3.2.3, jedna 4.2.2 i jedna 3.1.1
Bardzo ładne masz te zarodki, szczególnie 4.1.1 i 3.1.1. Ja teraz mialam podawane 3.2.2 i 3.2.3 i na wizycie z embriologiem zapytalam czy zdazaja sie te z jedynkami i pani zazartowala ze w ksiazkach dla embriologow hehe ale zaraz dodala ze czasem takie dobre sa. A u Ciebie proszę az dwie pieknoty. :) ale ogolnie tak jak @Dzoannna pisala wszystkie zarodki maja potencjał, i embriolog to potwierdzila te z trojeczka na koncu po prostu nieco "slabsze"
 
Do góry