reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny u nas dziś kalendarz pusty,i szczerze to świeci pustkami :(
Trzymamy kciuki za działające z zakrzaków i proszę o podawanie terminów wizyt
@Vinszka @Pala @Pini88 @Skarbulenka @Kurcia @Elessi
i inne ciężarówki dawajcie znać o wizytach
Dziewczyny starające się również zachęcam do podawania terminów KCIUKI FORUMOWE DZIAŁAJĄ!!!!
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny a ja mam pytanie jak łączyć leki?
rano o 6 brałam zawsze euthyrox
póżniej o 7 dowcipnie estrofem i progesterone 3x1
a o 8 po śniadaniu encorton i jodid

teraz doszedł buscopan, nospa forte, i relanium i kiedy, o których godz je brać bo maja być 3x1
 
dziewczyny a ja mam pytanie jak łączyć leki?
rano o 6 brałam zawsze euthyrox
póżniej o 7 dowcipnie estrofem i progesterone 3x1
a o 8 po śniadaniu encorton i jodid

teraz doszedł buscopan, nospa forte, i relanium i kiedy, o których godz je brać bo maja być 3x1
Wizytę mam 31.07 - ale to taka zwykła wizyta :)

Ja jeśli chodzi o leki to pilnowałam, żeby euthyrox był osobno, a całą resztę łykałam jak akurat wypadało... nieraz i po 5 tabsów na raz.
 
Wizytę mam 31.07 - ale to taka zwykła wizyta :)

Ja jeśli chodzi o leki to pilnowałam, żeby euthyrox był osobno, a całą resztę łykałam jak akurat wypadało... nieraz i po 5 tabsów na raz.
aha dzięki. właśnie głownie chodziło mi o eythyrox bo pamietam jak mówiłyści mi by był osobno wiec robie pomiędzy nim a innymi lekami 1h przerwy. Budze się rano biore tabsa i ide dalej spać. Dzieki
 
Dziewczyny, powiedzcie mi czy przy criotransferze, jeśli u mnie wszystko ok, cykle owulacyjne to starają się na cyklu naturalnym podać zarodek? Czy mimo wszystko mogą zlecić sztuczny cykl?
Czy dobrze rozumiem to przy naturalnym leki dostaje się dopiero po transferze, luteinę i spółkę?
Mam wizytę w przyszłym tyg, działać będziemy pewnie za 3 tyg i nigdy nie miałam crio.
Został nam jeden eskimos CI6. 3 czyli chyba bez szaleństw, ale może akurat zostanie z nami.
Pytania moje wynikają z tego że nie poznawalam siebie na tych hormonach, miałam masakrycznie wahania nastroju itd
 
reklama
Do góry