reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, powiedzcie mi czy przy criotransferze, jeśli u mnie wszystko ok, cykle owulacyjne to starają się na cyklu naturalnym podać zarodek? Czy mimo wszystko mogą zlecić sztuczny cykl?
Czy dobrze rozumiem to przy naturalnym leki dostaje się dopiero po transferze, luteinę i spółkę?
Mam wizytę w przyszłym tyg, działać będziemy pewnie za 3 tyg i nigdy nie miałam crio.
Został nam jeden eskimos CI6. 3 czyli chyba bez szaleństw, ale może akurat zostanie z nami.
Pytania moje wynikają z tego że nie poznawalam siebie na tych hormonach, miałam masakrycznie wahania nastroju itd
Ja mialam na sztucznym i na naturalnym i szczerze powiem ze naturalny jest o niebo lepszy bo w moim przypadku zadnych lekow lece teraz na 100% naturasie a czy sie uda to sie okaze narazie sie zagniezdzil i czekam co dalej. Przy sztucznym bylo tyle lekow ze masakra. Musialam sobie nastawiac budzik rano zeby wstac wziasc leki i w nocy to samo jak wczesniej przysnelam to tez musialam wstawac specialialnie zeby wziasc leki i pilnowac zeby w ciagu dnia o dalej porze miec dostepna toalete zeby wziasc leki no mega uciazliwe a teraz to zero problemu
 
reklama
Dziewczyny u nas dziś kalendarz pusty,i szczerze to świeci pustkami :(
Trzymamy kciuki za działające z zakrzaków i proszę o podawanie terminów wizyt
@Vinszka @Pala @Pini88 @Skarbulenka @Kurcia @Elessi
i inne ciężarówki dawajcie znać o wizytach
Dziewczyny starające się również zachęcam do podawania terminów KCIUKI FORUMOWE DZIAŁAJĄ!!!!
Ja wpisuje na bieżąco sama, także luzik arbuzik. [emoji8]
 
Dziewczyny, powiedzcie mi czy przy criotransferze, jeśli u mnie wszystko ok, cykle owulacyjne to starają się na cyklu naturalnym podać zarodek? Czy mimo wszystko mogą zlecić sztuczny cykl?
Czy dobrze rozumiem to przy naturalnym leki dostaje się dopiero po transferze, luteinę i spółkę?
Mam wizytę w przyszłym tyg, działać będziemy pewnie za 3 tyg i nigdy nie miałam crio.
Został nam jeden eskimos CI6. 3 czyli chyba bez szaleństw, ale może akurat zostanie z nami.
Pytania moje wynikają z tego że nie poznawalam siebie na tych hormonach, miałam masakrycznie wahania nastroju itd

Ja z kolei majac na naturalnym dwa nieudane, tym razem robie na sztucznym
 
Dziewczyny, powiedzcie mi czy przy criotransferze, jeśli u mnie wszystko ok, cykle owulacyjne to starają się na cyklu naturalnym podać zarodek? Czy mimo wszystko mogą zlecić sztuczny cykl?
Czy dobrze rozumiem to przy naturalnym leki dostaje się dopiero po transferze, luteinę i spółkę?
Mam wizytę w przyszłym tyg, działać będziemy pewnie za 3 tyg i nigdy nie miałam crio.
Został nam jeden eskimos CI6. 3 czyli chyba bez szaleństw, ale może akurat zostanie z nami.
Pytania moje wynikają z tego że nie poznawalam siebie na tych hormonach, miałam masakrycznie wahania nastroju itd

Miałam podobnie o wykonano na cyklu naturalnym bo owulacje były :) Jedyne leki po transferze duphaston i luteina ale to chyba tak profilaltycznie
 
dziewczyny co bierzecie jak boli brzuch u dołu po transferze, dziś 1dpt i byłam na zakupach ale dosłownie prawie wogołe nie chodziłam, prawie jak spacer a po 2h zaczęło mnie lekko boleć z prawej strony. Biore relanium+nospe forte|+buscopan forte
 
reklama
Do góry