reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Justyska13 U mnie to kazali betę robić, ale to i tak bezsensu bo miałam zastrzyk z pregnylu. Ale tym razem nie bralam pakieru weryfikacyjnego. Jutro tez ide na badania i Zobaczę wyjdzie.
Ja jestem na sztucznym cyklu wiec nie mialam zastrzyku ani pregnylu ani ovitrelle. Ale chyba boje się robic tak szybko betę. Bo ty robiłas bete 3dpt 33,69 miałaś? czy coś mi sie pomieszłao?
 
Ja jestem na sztucznym cyklu wiec nie mialam zastrzyku ani pregnylu ani ovitrelle. Ale chyba boje się robic tak szybko betę. Bo ty robiłas bete 3dpt 33,69 miałaś? czy coś mi sie pomieszłao?
Też jestem na sztucznym. Tak wszystko się zgadza tylko beta jest po zastrzyku, jutro będzie spadek i zobaczę jaki. Teoretycznie już minimalnie powinno być pregnylu we krwi.
 
Boże dziewczyny ja nie wiem co mi się dzieje. Dosłownie zasypiam na siedząco. nie wiem czy to przez relanium czy pogode ale spię!!! biore 3x1 relanium i ostatnia była o 14 a ja spię :( nawet mówiłam do męża by zamawiał pizze bo nie mam siły stać przy obiedzie
 
No to czekaj po co ten zastrzyk z pregnylu?
Już któryś transfer dostaje, on ma chyba pomóc na implantację ale nie jestem pewna.
Boże dziewczyny ja nie wiem co mi się dzieje. Dosłownie zasypiam na siedząco. nie wiem czy to przez relanium czy pogode ale spię!!! biore 3x1 relanium i ostatnia była o 14 a ja spię :( nawet mówiłam do męża by zamawiał pizze bo nie mam siły stać przy obiedzie
Relanium też tak może na Ciebie działać, do tego ta pogoda. Ja po relanium tylko raz spałam w ostatni dzień :rofl2:
 
Boże dziewczyny ja nie wiem co mi się dzieje. Dosłownie zasypiam na siedząco. nie wiem czy to przez relanium czy pogode ale spię!!! biore 3x1 relanium i ostatnia była o 14 a ja spię :( nawet mówiłam do męża by zamawiał pizze bo nie mam siły stać przy obiedzie
3 razy dziennie relanium?
Ale czemu? Przeciez to nie jest obojetne dla organizmu. Wg mnie to ogromna dawka...
 
reklama
Ja tez jestem w szoku ze to juz 8dpt. Ale mega szybko mi wyszlo bo juz w 5dpt. A blastka nie byla jakos mega rozwinieta bo 3.1.1

Życzę Ci by tym razem fasolka była silna i dała radę ponadto !!![emoji173]️
Mówiłaś coś o wakacjach i grzaniu pleców a ja Ci życzę małego żyganka i powiększania rozmiarów [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Do góry