reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Justyska13 Ja mam niższy estradiol od Ciebie, wyszło tam ok. 760 i też biorę 3x1 i lekarz nie kazał mi już zwiększać powiedział że jest ok.
dobra to jesli tobie nie kazał to ufam :) do swojej kliniki jak zadzwoniłam to mnie lekko zrypali poco robiłam, wiec mówie że chciałam kontrolować czy aby leki dobrze sie wchłaniają.... kurde oni wszyscy nie widza ze nam na tym zależy... ale dobra jak mówisz że u ciebie nie kazali to nie będę zwiekszać.
Muszę się ogarnąć i dalej wierzyć w kropki :):)
 
Ja bym zostawiła estrofem jak jest, ale szkoda że nie masz tego pakietu co ja miałam. Jednak co lekarz, to lekarz. U mnie II weryfikacja była w 6 dpt i beta powinna być dwucyfrowa. Nie chce Ciebie naciskać, ale jak nie wytrzymasz jutro to możesz iść hehe zwłaszcza, że Ty masz dwa kropeczki. [emoji110][emoji110]

Nie mam już mdłości, ale wymioty się czasami zdarzają.
Powiem ci że kuci mnie już zrobienie też bety, ale nie wiem czy jutro czy w czwartek 7dpt. Wiesz pakiet nie potrzebny bo samemu można iść i zrobić. tylko ja się boję :hmm::hmm::hmm:

wczoraj jak zobaczyłam estradiol to miałam ochote o 14 wrócić się na bete :p :p :p :rofl:
 
dobra to jesli tobie nie kazał to ufam :) do swojej kliniki jak zadzwoniłam to mnie lekko zrypali poco robiłam, wiec mówie że chciałam kontrolować czy aby leki dobrze sie wchłaniają.... kurde oni wszyscy nie widza ze nam na tym zależy... ale dobra jak mówisz że u ciebie nie kazali to nie będę zwiekszać.
Muszę się ogarnąć i dalej wierzyć w kropki :):)

Każda klinika ma inaczej. Wiadomo, że nie jesteśmy w stanie wytrzymać i dużo na własną rękę się robi i kontroluje.

Uwierz w kropki ❤❤
 
Powiem ci że kuci mnie już zrobienie też bety, ale nie wiem czy jutro czy w czwartek 7dpt. Wiesz pakiet nie potrzebny bo samemu można iść i zrobić. tylko ja się boję :hmm::hmm::hmm:

wczoraj jak zobaczyłam estradiol to miałam ochote o 14 wrócić się na bete [emoji14] [emoji14] [emoji14] :rofl:
Za krew płaciłam, chodzi mi głównie o konsultację z lekarzem tych wyników.
Jak widać, co klinika i lekarz to inne zasady, podejście... ehh a my jednak chcemy mieć wszystko pod kontrolą. Widać lekarze nie lubią jak im się w paradę wchodzi. Sprawdzenie hormonów to przecież nic złego. [emoji106]

Widzisz, ja nie miałam zbytnio możliwość sobie czekania, bo zalecenia miałam. Nawet testu nie robiłam, no bo i tak beta w 6 dpt mus. [emoji16]

Justyś wierzymy, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Pytanie tylko czy będzie jedno czy dwa pikające serduszka [emoji7]
 
@Kurcia boje się jak szlak betowac wcześniej niż 10dpt, tak zalecił lekarz. Ale to wypada niedziela wiec parowałoby w sobote 9dpt.
Z jednej strony poleciałabym juz na bete ale boje sie tak wcześnie a z drugiej coraz większe mam obawy po co czekać jak i tak sie nie uda pewnie.

Tym bardziej że dziś sie obudziłam z bólem jak na okres :hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

dziś 5dpt
Będzie dobrze..myśl pozytywnie i mocno wierz w swoje kropeczki ;) moje też podobno były słabe (nie znam klasyfikacji zarodków - jak się udało to wyrzucilamm dokumenty od ivf uznałam że ich nie potrzebuje) i są dwie moje najcudowniejsze istotki:) sama pani embriolog odradzala żeby brać oba bo mają małe szanse aby je mrozic kolejny raz...
 
reklama
Za krew płaciłam, chodzi mi głównie o konsultację z lekarzem tych wyników.
Jak widać, co klinika i lekarz to inne zasady, podejście... ehh a my jednak chcemy mieć wszystko pod kontrolą. Widać lekarze nie lubią jak im się w paradę wchodzi. Sprawdzenie hormonów to przecież nic złego. [emoji106]

Widzisz, ja nie miałam zbytnio możliwość sobie czekania, bo zalecenia miałam. Nawet testu nie robiłam, no bo i tak beta w 6 dpt mus. [emoji16]

Justyś wierzymy, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Pytanie tylko czy będzie jedno czy dwa pikające serduszka [emoji7]
No to prawda mój nie lubi jak mu się zbytnio coś narzuca, haha. A teraz to lekarz sobie siedzi w USA i dupe grzeje a ja sra.. w gacie ;-) ;) i tak jak mówisz przecież te badania dużo nie kosztują w porównaniu do procedury to kropla w morzu, a lepiej kontrolować je.

Chyba lepiej jak się ma przymus zrobienia badania niz samemu decydować "iść czy nie iść"

Jednak wzięłam dziś jeszcze relanium i piję codziennie melise, a zaraz się biorę za ogarnięcie szafy i obiad dla męża ;-) ;)
 
Do góry