reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka
Ja dzis mam 5dpt
Jutro bedzie 6dpt
Witamy i kciuki oczywiscie[emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
A jakie masz obstawienie lekami? Kiedy testujesz?
I tak jak ty czuje się wyśmienicie. Już dziś mniej odczuwa ból piersi. Wczoraj miałam wzdety brzuch a tak super samopoczucie. Jak przed zabiegiem.
 
reklama
Dziewczyny jak jest u was z aktywnoscią w domu po transferze? Sprzątacie ?Czy w ogóle nic z tych rzeczy?
Ja odpoczywalam, oszczędzałam się jak tylko mogłam. Oczywiście obowiązki domowe wykonywałam ale bardzoooo uważałam. Jestem na wolnym aż do zrobienia testu. A ty już po transferze jestes?
 
Dziewczyny jak jest u was z aktywnoscią w domu po transferze? Sprzątacie ?Czy w ogóle nic z tych rzeczy?
kochana ja właśnie ogarnęłam szafę, wzięłam taras zamiatałam, pranie też wieszam (jedynie męża prosze by mi pranie zniósł do pralni i później na taras by nie dźwigać) wiesz ja cały czas myśle o tych naszych ciężarówkach które maja już roczne czy dwuletnie szkraby i wymagają wzięcia na ręce i jakoś nic się nie dzieje. ale staram się też odpoczywać
 
reklama
Do góry