reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny u nas dziś kalendarz pusty,i szczerze to świeci pustkami :(
Trzymamy kciuki za działające z zakrzaków i proszę o podawanie terminów wizyt
@Vinszka @Pala @Pini88 @Skarbulenka @Kurcia @Elessi
i inne ciężarówki dawajcie znać o wizytach
Dziewczyny starające się również zachęcam do podawania terminów KCIUKI FORUMOWE DZIAŁAJĄ!!!!


Hejka!!!! To proszę mnie wpisać (aż się boję) 30.08 wizyta monit w cyklu z crio... Entlish!!!! W końcu znaczy się :D :D :D :p

I oby się nic nie wykrzaczylo, bo właśnie trwam w immunosupresji... Na razie poza bólem głowy znośnie.

Gratuluję wszystkim Kobitkom pozytywnych betek, Te, którym się nie udało dopinguje do poprawienia Korony i dalszej walki :-*

@Justyska13 i @Dzoannna ściskam kciuki✊✊✊✊✊✊✊✊✊ transferowe "siostry" na mnie też czeka ostatni Kropuniek 4.3.3 ;););)
 
Hejka!!!! To proszę mnie wpisać (aż się boję) 30.08 wizyta monit w cyklu z crio... Entlish!!!! W końcu znaczy się [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji14]

I oby się nic nie wykrzaczylo, bo właśnie trwam w immunosupresji... Na razie poza bólem głowy znośnie.

Gratuluję wszystkim Kobitkom pozytywnych betek, Te, którym się nie udało dopinguje do poprawienia Korony i dalszej walki :-*

@Justyska13 i @Dzoannna ściskam kciuki[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] transferowe "siostry" na mnie też czeka ostatni Kropuniek 4.3.3 ;););)

No to wiesz co... KORONA jest Twoja [emoji3][emoji3][emoji3] kciukasy zebys dotrwala do konca tego leczenia! A na koncu... pupcia rozowa
 
Ostatnia edycja:
Dobrze troche brzuch mnie pobolewa tak okresowo ale ogolnie to ok :-) czekam na twoja bete

Kurde no to dobrze ze ok[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Niech rosnie ładnie!

Ja przespalam popoludnie z przerwa na zastrzyki wieczorne...
O dziwo neoparin nie zostawia ani kropeczki za to prolutex potrafi pare dni byc bolącym miejscem.

Czy tam ktos juz mieszka czy co heloooł niech mi jakis znak da....

Sister @Justyska13 ktos Ci daje znaki na niebie i ziemi?? [emoji6][emoji6][emoji6]
 
reklama
@jagodaaga
@TheKalinka84
Dziewczyny co u Was? Wiem, że Wam trudno i smutno, ale to forum jest też dla dziewczyn, którym się nie udaje. Sama czerpie stąd wiedzę, siłę i nadzieję z historii innych dziewczyn. Jagoda jakie macie plany dalej? Kalinka trzymaj się! Po niepowodzeniach jest najtrudniej, ale one są częścią naszej drogi, starań i rozważań co robimy dalej.. przytulam Was obie mocno [emoji813]

Ładnie to napisałaś...
Dziewczyny my tu myslami z Wami, wyplaczcie sie i dalej do przodu!!
Dopoki macica jest - walka trwa![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ badzcie silne[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
Do góry