reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zobacz załącznik 1002119
Nie udalo sie
Zakopuje sie pod ziemie.
Dziekuje Wam za wszystko... dajecie mega wsparcie! Bez Was byloby jeszcze ciezej. Powodzenia dla oczekujacych na pozytywny wynik.
Justys napisz jak u Ciebie
[emoji173]️

Bardzo mi przykro :( :( :( eh, to miał być szczęśliwy miesiąc
Nie odstawiaj jeszcze leków i powtórz betę za 2-3 dni.
Nie mogę na żywo ale ściskam wirtualnie
 
Baaardzo mi przykro :(
TULAM :-*

Doskonale Cię rozumiem i szczerze powiem, że jestem w szoku jak inne podejście jest jednak w innym kraju i współczuję Ci, że musisz przeżywać rozczarowanie i to oczekiwanie po raz kolejny. My 4 lata starań, ale nie mamy dziecka i chyba dlatego tak trudno odpuścić. Jednak jeśli nie uda się z immunologia i naszymi dwoma mrozaczkamj to też robimy stop, 4 lata ukierunkowane na jeden cel, bezskutecznie jest bardzo wykańczające. Zazdroszczę Ci w sensie pozytywnym córeczki i mimo wszywtko- nie mamy zdolności przewidywania przyszłości- aby Wasze pragnienie zostania rodzicami ponownie udało się -jakkolwiek- zrealizować. Przytulam [emoji813]️

Kochana bardzooooo mi przykro tulę mocno

O nie
Jest mi mega przykro , 3msj się się ciepło!

a może to za wczesnie ? bo to 6dpt ?

No właśnie Asiu? Może jest za wcześniej zrobiona beta?

Kochana przykro mi. Trzymaj się jakoś, choć wiem, ze to teraz mega trudne.

Bardzo mi przykro :( :( :( eh, to miał być szczęśliwy miesiąc
Nie odstawiaj jeszcze leków i powtórz betę za 2-3 dni.
Nie mogę na żywo ale ściskam wirtualnie

Nie za wczesnie. Zawsze tak robilam i pozniej nie bylo cudu. W sobote powtorka.
Kochane babeczki jestescie[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
Zobacz załącznik 1002119
Nie udalo sie
Zakopuje sie pod ziemie.
Dziekuje Wam za wszystko... dajecie mega wsparcie! Bez Was byloby jeszcze ciezej. Powodzenia dla oczekujacych na pozytywny wynik.
Justys napisz jak u Ciebie
[emoji173]️
Nieee!!!! Kochana nie!!! [emoji24][emoji24][emoji24]
Tak bardzo wierzyłam, że teraz się uda. Mam nadzieję, że nie skończysz walki o maleństwo. Ehh... miało być inaczej. Okropnie mi przykro [emoji3525] przytulam
 
reklama
Do góry