reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Kto po in vitro?

E-lenna

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Wiem że jest ciężko, czasami przychodzą myśli żeby rzucić to w cholerę i w końcu zacząć żyć. Ja tak mam, a po paru dniach już zaczynam obmyslac plan co dalej. Po ostatnim transferze ryczałam przez tydzień, już mąż nie mógł na mnie patrzeć. Wplakalam się a potem umawialam wizytę u pasnika, wczoraj byłem w lodzi zrobić badania i teraz czekam cierpliwie na wizytę w sierpniu.
Najważniejsze to mieć jakoś plan i działać.
Gratuluję pozytywnych bet i trzymam kciuki za walczące.

reklama

allime

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Lekarz odradzal mi to a ja po kazdym nieudanym transferze pytalam o to...
Zrobiłabym histeroskopie. U mnie okazało się, że mam stan zapalny macicy. I to, prawdopodobnie, było przyczyną dwóch nieudanych transferów. Dali antybiotyk i w kolejnym cyklu nastąpiła implementacja.

mmalenaa

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witam, gdyby któraś potrzebowała LUTINUS to mam dostęp do 2 opakowań oczywiście tańszych. Zostały znajomej, która wróciła po mrozaczki i niestety się nie udało

Vinszka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mam wyniki 3 weryfikacji
Beta HCG 97,68
Progesteron 44,8
Estradiol jeszcze nie ma wyniku.

@Justyska13 prosiłaś o więcej informacji. Jest to 28 dc. Jestem obstawiona lekami acard, neoparin, estrofem, luteina dopochwowa, luteina podjęzykowo, metypred, prolutex i Progesteron Besins.

Cudownie! Teraz już musi być tylko lepiej.

reklama

Aariciaa

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To działaj na NFZ. Idź do rodzinnego po skierowanie do genetyka. Znajdź lekarza co pracuje w szpitalu i choć histeroskopię będzie chciał zrobić też na NFZ. Ja laparoskopię i histeroskopię tak właśnie zrobiłam. W klinice za wszystko trzeba płacić. Lepiej przeznaczyć środki na stymulację.
W klinice Invicta w Gdańsku, gdzie się leczymy, miałam histeroskopię na NFZ. Lekarz przed podjęciem decyzji o in vitro zdecydował, że muszę usunąć polip w szyjce macicy. Normalnie dał skierowanie i zrobiłam u nich, nie płacąc za nic. Czasem na wizycie wypisuje leki na refundację, ze dwa razy mi się zdarzyło :)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry