reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny u mnie się zawaliło wszystko. Mam hiperstymulacje. 29 pęcherzy urosło, 18 od wtorku. Jutro usg z wyrokiem. Kończą ten cykl, wywołają okres i zacznę od nowa jeśli torbieli się nie nabawie....

Mam w sobie tyle bólu jakbym conajmniej poroniła... aż chce mi się krzyczeć Pcos ty kutwo....
Jej, a tak zapowiadało sie dobrze! Chyba za duże dawki ci podali skoro tyle naprodukowalas pęcherzyków. Głowa do góry! Będzie dobrze!
 
reklama
Dziewczyny u mnie się zawaliło wszystko. Mam hiperstymulacje. 29 pęcherzy urosło, 18 od wtorku. Jutro usg z wyrokiem. Kończą ten cykl, wywołają okres i zacznę od nowa jeśli torbieli się nie nabawie....

Mam w sobie tyle bólu jakbym conajmniej poroniła... aż chce mi się krzyczeć Pcos ty kutwo....
A na jakim etapie jestes? Bo ja tez miałam ok 30 pęcherzy niektóre były tak duze ze zaczęły mi pękać przed punkcja ale udało sie pobrać 22 komorki. Transfer miałam odroczony ale punkcja sie udała. Masz juz jakies objawy hiperki?
 
Wow 6 transferów . Po każdym transferze ile miałaś przerwy miesiąc czy dwa? Bo u mnie jest już 1 próba nieudana i teraz 2miesiacy przerwy i będzie 2 stymulacja. Myśle ze to będzie gdzieś październik. [emoji110]
Roznie..czasami mialam 2 miesiace przerwy a czasami i pol roku.
Miedzy transferami diagnozowalam kolejne kwestie i np immunologia zajela mi chyba 4 miesiace.
A.u Ciebie jest DOPIERO 1 proba nieudana. Nie JUZ :) uda sie. Zobaczysz. Trzeba miec tylko twardy tylek.
 
reklama
ale to jak nie będa ich pobierać?
tez miałam tylko umnie było ich 20

Nie w Holandii w regulaminie in vitro wyraźnie napisali ze nie przeprowadza się punkcji gdy jest mniej niż 3 pecherzyki i jeśli jest więcej jak 30. Ja mam 29 do jutra mogą jeszcze jakieś się wybić. Także będzie tzw cancel cyklu poprzez wywołanie okresu i zaczynamy nowa stymulacje...
 
Do góry