reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja kompletnie nie mam pojęcia :( tu na forum była dziewczyna ,której partner miał chyba przebytą żółtaczkę ale nie kojarzę kto :(
To chyba o mnie mowa. Maz ma przebyta. Dr w klinice powiedzial,ze ma sobie kontrolowac alat, aspat itp. Ale do transteru to zaden problem i ja, jesli bylam szczepiona to luz.
 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Dawno mnie tu nie było... ale to dlatego ,że przed in vitro baaaaaardzo dużo czasu ślęczałam na forum , czytając Wasze ogromne starania o dziecko i jakoś tak mnie to przygnębiło i postanowiłam się odezwać jak już będę po.
Dziś jest mój 6 dzień po transferze. Byłam wczoraj u gin i powiedziałam mu , że ciągle mam wzdęty brzuch a on , że jest ok, bo to znak o wysokim poziomie progesteronu. Dziś rano zrobiłam beta hcg i wynik to 1,93 . Czy to dobry wynik ? Oczywiście powtórzę wynik w pon, mam nadzieje, że będzie 70 % wyższy.

Pozdrawiam wszystkie kobietki :)
 
Cześć dziewczyny, czekam teraz na wizytę 3 weryfikacja choć już wiem że nic z tego. Jakie to przygnębiające. Mam nadzieję że lekarz coś podpowie. Trochę odetchnęłam z ulgą bo jak się okazało że nie jestem w ciąży mój M zapowiedział że jego noga już tu nie postanie i że mam zacząć czytać o adopcji. Na szczęście to były nerwy i już mu przeszło. Sam zaproponował kolejny transfer i nawet go nie przeraziło że mam chęć podać 2 zarodki. Nie znam się na tych zarodkach ale mamy jeszcze 2 z 3 wyhodowanych. 2 były podobno super a ten trzeci tylko dobry. Nie pamiętam tych oznaczeń ale jeśli zarodek jest gorszej klasy to co? Większe ryzyko ze się nie przyjmie czy że będzie chory ?ktoś coś wie w tym temacie?
 
Część. Pewnie pomyślicie, ze jestem stuknięta, ale muszę kogoś poprosić o racjonalne myślenie. Padło na Was zrobiłam betę 4 razy - 3 dni pod rząd, 7dpt - 46, 8 dpt -89, 9 dpt - 156, czyli podwojenie codzienne, a w 11 dpt - 305, czyli teraz podwojenie dopiero po dwóch dniach. Normalnie bym się cieszyła z wyniku, a teraz schizuje, ze przyrost zwolnił :(
 
Cześć dziewczyny, czekam teraz na wizytę 3 weryfikacja choć już wiem że nic z tego. Jakie to przygnębiające. Mam nadzieję że lekarz coś podpowie. Trochę odetchnęłam z ulgą bo jak się okazało że nie jestem w ciąży mój M zapowiedział że jego noga już tu nie postanie i że mam zacząć czytać o adopcji. Na szczęście to były nerwy i już mu przeszło. Sam zaproponował kolejny transfer i nawet go nie przeraziło że mam chęć podać 2 zarodki. Nie znam się na tych zarodkach ale mamy jeszcze 2 z 3 wyhodowanych. 2 były podobno super a ten trzeci tylko dobry. Nie pamiętam tych oznaczeń ale jeśli zarodek jest gorszej klasy to co? Większe ryzyko ze się nie przyjmie czy że będzie chory ?ktoś coś wie w tym temacie?
Mnie moja lekarka powiedziała, ze tu nie ma reguły. Super zarodki się czasem nie przyjmują, a z - wydawaloby się ze - bardzo marnych rozwijają się ładne ciąże.
 
reklama
Min 60% sie przyjelo. Nie musi sie podwajać. A przy wiekszych wynikach to juz w ogole sie na to nie patrzy. Ja zaczelam bete robic od 6000. Wiec zrobilam dwa pomiary i starczy :)
Teraz bez stresu poczekac az sie fasoleczka na dobre zakorzeni a ja już pogratuluje [emoji110][emoji173]
Część. Pewnie pomyślicie, ze jestem stuknięta, ale muszę kogoś poprosić o racjonalne myślenie. Padło na Was zrobiłam betę 4 razy - 3 dni pod rząd, 7dpt - 46, 8 dpt -89, 9 dpt - 156, czyli podwojenie codzienne, a w 11 dpt - 305, czyli teraz podwojenie dopiero po dwóch dniach. Normalnie bym się cieszyła z wyniku, a teraz schizuje, ze przyrost zwolnił :(
 
Do góry