reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No dobra - wychodzę z krzaków ;) Wczoraj mieliśmy wizytę w 11dc kwalifikującą do transferu naszego mrożaczka. Brałam estrofem 2x1 i tyle z dotychczasowych zaleceń. Przed wizytą zrobiłam badanie estradiolu i progesteronu, wartości estr. 155 pg/ml prog. 0.25 ng/ml. Wcześniej próbowałam zapytać Was o to, jakie wartości są dobre przed ETM, ale nikt mi nie odpowiedział. Takie wartości wraz z moim endo 8.8mm okazały się dobre i mamy wyznaczony termin transferu na 13.08.2019. Lekarz zwiększył Estrofem do 4x1, od jutra Lutinus 3x1, w dniu transferu zastrzyk Pregnyl (to na uwolnienie pęcherzyka? nie wiem), relanium 2x1 i wzięłam wlew z atosibanu, choć nie miałam badane, czy jest konieczny. Potem dojdzie Luteina pod język 3x4, No Spa Forte 3x1. Cały czas oczywiście kwas foliowy. Cały czas mi się wydaje, że idzie za dobrze, dobre zarodki, dobre endo i wyniki a to nasze pierwsze ivf. Poproszę o mocne kciukaski i dobrą energię.
Oj będę mocno trzymac kciuki!!! :) :) Ja w tym czasie miałam endo 11 mm, progesteron taki jak ty, a estradiol 345 pg/ml. Lekarz mówił, że. mógłby być niższy. Potem bardzo szybko wszystko uroslo, więc się nie martw. Powodzenia:)
 
reklama
Oj będę mocno trzymac kciuki!!! :) :) Ja w tym czasie miałam endo 11 mm, progesteron taki jak ty, a estradiol 345 pg/ml. Lekarz mówił, że. mógłby być niższy. Potem bardzo szybko wszystko uroslo, więc się nie martw. Powodzenia:)
Mi mówi, że estr mógłby być trochę wyższy, jest pewny, że do czasu transferu będzie odpowiedni. Ufam mu :)
 
Tak mnie kusi żeby już dziś zrobić betę, a mam dopiero na jutro zalecenie. Potem dopiero mam w poniedziałek i zastanawiam się czy jeszcze w sobotę nie zrobić. Co myślicie? O ile oczywiście jutro nie wyjdzie 0.....:(
 
Tak mnie kusi żeby już dziś zrobić betę, a mam dopiero na jutro zalecenie. Potem dopiero mam w poniedziałek i zastanawiam się czy jeszcze w sobotę nie zrobić. Co myślicie? O ile oczywiście jutro nie wyjdzie 0.....:(
Ja to pewnie bym nie wytrzymała do jutra :D Myślę że nie ma potrzeby upuszczać sobie krwi tak często, że jutro, w sobotę i potem jeszcze w poniedziałek (zawsze to znak dla organizmu, że coś się niedobrego dzieje i musi się napracować, żeby jej wyprodukować więcej), ale to takie moje zdanie.
Trzymam ogromne kciuki za jutro (albo dziś ;) )!
 
reklama
Do góry