reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tak blastka. Wszystko zakończyło się ok. Córeczka jest już na świecie. Plamienie u mnie pojawiło się w okolicach 5 tc i trwało jakieś 4 tygodnie ale to był raczej różowy śluz.
Nie masz wyjścia musisz czekać. Będzie co ma być:) Póki co jest wszystko jest ok. teraz ważne są prawidłowe przyrosty:)
A co lekarz mówił o tym plamieniu?
 
reklama
Jest beta! 10.1 więc ledwo dwucyfrowa czyli ciąża jest ale nie wiadomo jak to się dalej potoczy.... przy synku w tym samym dniu miałam 9 a się udało choć przyrosty były na początku słabe..
Jejjjj, Aduś skąd to ciągłe czarnowidztwo? Jest dobrze jak na ten dzień! Nawet bardzo:) teraz mooocne ✊✊✊✊Za przyrosty ✊✊✊✊I za odrobinę optymizmu:)
 
Już po wizycie, wszystko jest dobrze, mamy pęcherzyk i prawie 6 tc :) teraz czekam na wizytę w klinice za 2 tyg :) dziękuję dziewczyny za kciuki :*
 

Załączniki

  • 20190819_163755.jpg
    20190819_163755.jpg
    636,6 KB · Wyświetleń: 58
Super! 50zł! Śmieję się, że znalazłam dwa grosiki a miałam transfer jednej Blastki. Może się podzieli i będą bliźniaki jednojajowe ;) Wiem, że to się rzadko zdarza. Ma razie się muszę uspokoić i czekać na piątek, co pokaże beta.
W Invicta w pakietach są te trzy bety opłacone w konkretnych dniach, trzeba je zrobić i skonsultować z lekarzem.
Ja też jestem w Invicta i nie wykupowalam tego pakietu z weryfikacjami, zrobiłam pierwszą betę 7 dpt.
 
Cześć dziewczyny,

Jestem tu nowa ale mam pytanie, które mnie nurtuje od paru godzin, a niestety nie otrzymałam chyba całej odpowiedzi od mojej Pani dr
Mianowicie po długim protokole miałam dziś punkcje. Ostatnie usg przed punkcja w sobotę przed usg badanie estradiolu wyniki otrzymałam dziś. Pani dr po usg naliczyla 19 pęcherzyków po punkcji pobranych 12 komórek. Estradiol z soboty przed ovitrelle 4700...czyli początek hiperstymulacji. Za 3 dni mam mieć transfer i tutaj Pani dr powiedziala że ona nie widziała w obrazie usg płynu i nic wg niej nie wskazywało na taki wynik estradiolu. Dostałam estrofem, lutinus i heparyna podskorniw mam pić dużo płynów i włączyć dietę wysokobialkowa. Odczytałam z rozmowy z nią że to nic takiego, nie miałam pojęcia że
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Jestem tu nowa ale mam pytanie, które mnie nurtuje od paru godzin, a niestety nie otrzymałam chyba całej odpowiedzi od mojej Pani dr
Mianowicie po długim protokole miałam dziś punkcje. Ostatnie usg przed punkcja w sobotę przed usg badanie estradiolu wyniki otrzymałam dziś. Pani dr po usg naliczyla 19 pęcherzyków po punkcji pobranych 12 komórek. Estradiol z soboty przed ovitrelle 4700...czyli początek hiperstymulacji. Za 3 dni mam mieć transfer i tutaj Pani dr powiedziala że ona nie widziała w obrazie usg płynu i nic wg niej nie wskazywało na taki wynik estradiolu. Dostałam estrofem, lutinus i heparyna podskorniw mam pić dużo płynów i włączyć dietę wysokobialkowa. Odczytałam z rozmowy z nią że to nic takiego, nie miałam pojęcia że to może być coś poważnego. Czy któraś z Was miała taką sytuację i wszystko było dobrze po transferze?
 
Do góry