reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję dziewczynki! pozatym przy crio implantacja i produkcja bety jest troszeczke opóźniona w stosunku do świeżego ET więc jest to jakieś pocieszenie... Przede mną dluuuuga droga jeszcze ale tak jak piszecie trzeba być dobrej myśli.. betę powtórze w środę żeby zobaczyć czy rosnie a 3cia węrka w 10dpt w piątek..
A który miałaś dpt?
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Jestem tu nowa ale mam pytanie, które mnie nurtuje od paru godzin, a niestety nie otrzymałam chyba całej odpowiedzi od mojej Pani dr
Mianowicie po długim protokole miałam dziś punkcje. Ostatnie usg przed punkcja w sobotę przed usg badanie estradiolu wyniki otrzymałam dziś. Pani dr po usg naliczyla 19 pęcherzyków po punkcji pobranych 12 komórek. Estradiol z soboty przed ovitrelle 4700...czyli początek hiperstymulacji. Za 3 dni mam mieć transfer i tutaj Pani dr powiedziala że ona nie widziała w obrazie usg płynu i nic wg niej nie wskazywało na taki wynik estradiolu. Dostałam estrofem, lutinus i heparyna podskorniw mam pić dużo płynów i włączyć dietę wysokobialkowa. Odczytałam z rozmowy z nią że to nic takiego, nie miałam pojęcia że
To nie jest jeszcze powiedziane ze bedziesz miała hiperke, jesli sie dobrze czujesz to wszystko ok. Transfer odwołują powyżej 6tys wiec jesli chcesz miec transfer świeżego zarodka i dr nie widzi problemu to mysle ze nie powinno sie nic wydarzyć. Pij duzo wody i jedz nabiał tak jak doradziła ci dr i wszystko powinno byc ok.
 
Do góry