reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem po.
Powiem tak. Zacząć jak najszybciej, bo mnie trochę opier..., że mało czasu ma i teraz mam mieć po 3 zabiegi do transferu i w dzień transferu standardowo 2h przed i 2h po.

Nakuwała mi :stopy, kolana, dłonie, nadgarstek z tym, że jedna dłoń wewnątrz, druga na zewnątrz, głowa, uszy.

Leżalam około 45min. I tak każdy zabieg ma wyglądać. Do tego w związku z tym, że mało czasu do transferu to da mi w czwartek jakieś igły w uszy, które będę musiała nosić [emoji33] [emoji33] [emoji33] w domu.
Niektóre wkucia troszkę bolały. Potem było odrętwienie szczególnie prawej dłoni i lepiej się gwałtownie nie ruszać (dopóki masz igły) bo boli...
Konsultowałam z Nią relanium to powiedziała mi, że jej to nie przeszkadza ale mówi, że to jednak silne leki i dała mi jakieś groszki ziolowe[emoji4] na wyciszenie.
Pierwszym mega odczuwalny efektem jest to, że po raz pierwszy w życiu nie zwijam się z bólu 1 dnia okresu [emoji4] nooormalnie szok!
Gdzie wczoraj wieczór dopiero 3 tabsy spasmoline pomogły, więc chyba coś tam zadziałało na tą macice moją [emoji4] wiem, że to głupie ale aż mi dziwnie bez tego bólu i gdyby nie ten potop szwedzki to nie czułabym, że mam @:)

@Murawa , te igly wygladaja jak mini pinezki, tez to miala , da sie przezyc. [emoji2]
 
reklama
3dniowy - 7A (cokolwiek to znaczy) bo widziałam, że różne są oznaczenia i nie bardzo się w tym orientuje
Śmiało możesz iść na betę.
Cześć dziewczyny :) jestem nowa, ale podglądam Was od początku pierwszej stymulacji tj. od lipca :) w srode 14-tego sierpnia miała pierwszy pick up. pobrano 22 pęcherzyków. nie robimy teraz transferu ponieważ chcemy przebadac zarodki. Natomiat mam do Was pytanie, Jestem 3 dzień po a brzuch mam jak balon. Czy Wy też tak miałyście? trochę się martwię bo estriadol miałam 4600. większych dolegliwosci nie mam, czuję jajniki ale to jst do wytrzymania.
Ja przebije was wszystkie. Estradiol w dniu transferu ponad 7600, objawów hiperki brak, podwójny sukces. Także nie ma zasady.
Hej, jestem 8dpt podano mi 5dniowy zarodek 4AA. Dziś zrobiłam test z moczu i jedna kreska :( ale tak czy siak w czwartek beta. A jak było u Was, robiłyście test z moczu przed betą?
Biorę prolutex i fraxiparine, katorga z tymi zastrzykami
Ja z beta 300 ponad miałam 1 kreskę na 4 testach.
Dziewczyny czy może wiecie gdzie w Gdańsku można poddać się zabiegowi akupunktury pod kontem in vitro?Robiła któraś w Gdańsku i poleca? Będę bardzo wdzięczna za pomoc:)
Invicta robi.
Dzięki za info o dochodzeniu do siebie a powiedzcie dziewczyny te które miały Ok 20 komórek, ile zarodków udało się wykluć z takiej ilości? Trochę się stresuje, że było ich dużo i mogą być słabej jakości. Czekam na tel z kliniki ale to przez to czekanie nie mogę na niczym się skupić.
16 pęcherzyków, 9 komórek, 6 zarodków, 2 dzieci.
Hej dziewczyny
Mam pytanie czy w 8 tygodniu beta też musi mieć przyrost ponad 60 % Mam strasznego stresa, zrobiłam badanie bety i mam dużo niższy przyrost w porównaniu do wcześniejszej, już raz poroniłam i stąd moje obawy. Oceńcie jak możecie co sądzicie na ten temat
Transfer miałam 10.07.2019 ostatnia miesiączka 20.06.2019
I betę robiłam 17.07 - wynik 14
II beta 20.07 - wynik 68
III beta 31.07 wynik 6259
IV beta 06.08 wynik 26 914
V beta 17,08 wynik 116 868
JAk porównuję do pierwszej to jest ok a jak trzy ostatnie między sobą to przyrost jest za niski.
Co sądzicie na ten temat, dziękuję za odpowiedz.
Gratulacje!!
Dziewczyny którym się udało, od którego tygodnia mialyscie jakieś objawy ciąży?
Cala ciążę brak objawów poza dużym brzuchem i brakiem okresu.
To nie jest jeszcze powiedziane ze bedziesz miała hiperke, jesli sie dobrze czujesz to wszystko ok. Transfer odwołują powyżej 6tys wiec jesli chcesz miec transfer świeżego zarodka i dr nie widzi problemu to mysle ze nie powinno sie nic wydarzyć. Pij duzo wody i jedz nabiał tak jak doradziła ci dr i wszystko powinno byc ok.
U mnie ponad 7600 i transfer był udany.

Proszę dopisać mnie do kalendarza. Jutro pierwszy zastrzyk a 04.09 wizyta.

Buziaczki dziewczynki! !
 
Progesteron wysoki, krwiak...ahh nie wiem, ale biore clexan wiec generalnie moze to przyczyniac sie do plamien?
@Aduś16 u mnie w zaleceniach po crio mam napisane ze plamienia miedzy 6 a 11dpt sa raczej zwiastunem ciąży a nie niepowodzenia[emoji6]
Ja po dwóch aplikacjach lutinusa mialam
takie wlasnie delikatne plamienie i zmienilam na luteine podjezykowa i do tego mam prolutex. Tylko ja jestem na cyklu naturalnym i wszystko lepiej wczesniej konsultowac z lekarzem.
2019-08-20%2016.37.39.jpg
 
Ostatnia edycja:
@Aduś16 u mnie w zaleceniach po crio mam napisane ze plamienia sa raczej zwiastunem ciąży a nie niepowodzenia[emoji6]
Ja po dwóch aplikacjach lutinusa mialam
takie wlasnie delikatne plamienie i zmienilam na luteine podjezykowa i do tego mam prolutex. Tylko ja jestem na cyklu naturalnym i wszystko lepiej wczesniej konsultowac z lekarzem.Zobacz załącznik 1012176
Dziekuje kochana za ta informacje ;) Naprawde utwierdza mnie ze moze jeszcze cos z tego bedzie... Ja stosuje lutinus 3 x 1 i językowo luteine. na prolutex nie przejdę bo źle zastrzyki znoszę. clexan też może do plamienia się przyczyniac ;) jutro się dowiem co z beta... jakkolwiec intuicja mi popowiada ze kropek jest nadal że mną!
 
Dziekuje kochana za ta informacje ;) Naprawde utwierdza mnie ze moze jeszcze cos z tego bedzie... Ja stosuje lutinus 3 x 1 i językowo luteine. na prolutex nie przejdę bo źle zastrzyki znoszę. clexan też może do plamienia się przyczyniac ;) jutro się dowiem co z beta... jakkolwiec intuicja mi popowiada ze kropek jest nadal że mną!
Wiem ze jeszcze wszystko moze sie wydarzyć a my ciągle pełne niepokoju, ale bądź dobrej myśli i wierz w swojego kropeczka[emoji4]
 
reklama
Do góry