reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Adus ,

spojrz na to troche od innej strony... tak jak piszesz bierzesz Clexane, w ciazy jestes, twoja macica to coraz wieksza ilosc naczyn krwionosnych do odzywia dziecka potrzebnych. Clexane rozrzedza krew , starczy ze strzeli ci naczynko i leci, a krew brazowa czy bezowa , to krew stara juz utleniona , ktora gdzies tam zalegala, moze byc po transferze drobne zadrapanie. Spokojnie, powtorzysz bete i zobaczysz co i jak.
 
Adus ,

spojrz na to troche od innej strony... tak jak piszesz bierzesz Clexane, w ciazy jestes, twoja macica to coraz wieksza ilosc naczyn krwionosnych do odzywia dziecka potrzebnych. Clexane rozrzedza krew , starczy ze strzeli ci naczynko i leci, a krew brazowa czy bezowa , to krew stara juz utleniona , ktora gdzies tam zalegala, moze byc po transferze drobne zadrapanie. Spokojnie, powtorzysz bete i zobaczysz co i jak.
Racja, racja :) Jak Wy piszecie to dopiero dociera do mnie jakieś racjonalne wytłumaczenie.. Sama tracę zdrowe spojrzenie na temat i napada mnie czarnowidztwo.. przyrost bety lub jego brak rozstrzygnie.. raz miałam ciążę biochemiczna ale wtedy plamien nie było..
 
Dzięki dziewczyny[emoji4]
A nie wiecie pewnie czy nie ma problemu zeby relanium łączyć z accofilem?
Niby moja dr wiedziała ze bede brala accofil i relanium tez przez kilka dni pozwoliła, ale juz nie powiedziala ile razy dziennie... wiec nie jestem pewna czy wziąć relanium tylko z rana a accofil wieczorem czy moge dodatkowo i wieczorem relanium wziąć...?
@pannadorka , @monikao777 wiem ze Wy bralyscie accofil. Relanium też bralyscie?
 
Dziewczyny, myslalam,ze bede twarda.. ale dupa. Dzis 5dpt i juz mnie schiza lapie. Bola mnie troche piersi(wczoraj i przed wczoraj bardziej niz dzis) i ciągle ziewam. Zaczyna mnie cmić jajnik(chyba, sama nie wiem).. nic poza tym. Polykam 3x1 nospe, i magnez 2x400 moze dlatego.. jak ja wytrzymam do 11dpt? Mialyscie jakies objawy?
 
Dziewczyny, myslalam,ze bede twarda.. ale dupa. Dzis 5dpt i juz mnie schiza lapie. Bola mnie troche piersi(wczoraj i przed wczoraj bardziej niz dzis) i ciągle ziewam. Zaczyna mnie cmić jajnik(chyba, sama nie wiem).. nic poza tym. Polykam 3x1 nospe, i magnez 2x400 moze dlatego.. jak ja wytrzymam do 11dpt? Mialyscie jakies objawy?
Spokój,spacer i dobre ciacho :) Nim się obejrzysz będzie 11 dpt:)
 
reklama
Dziewczyny, myslalam,ze bede twarda.. ale dupa. Dzis 5dpt i juz mnie schiza lapie. Bola mnie troche piersi(wczoraj i przed wczoraj bardziej niz dzis) i ciągle ziewam. Zaczyna mnie cmić jajnik(chyba, sama nie wiem).. nic poza tym. Polykam 3x1 nospe, i magnez 2x400 moze dlatego.. jak ja wytrzymam do 11dpt? Mialyscie jakies objawy?
Ten czas oczekiwania się dłuży może jakoś serial spróbuj i akurat się wkrecisz. Pamiętam że moim zabiegiem czasu po transferze było czytanie i szukanie objawów wertowalam Internet tam.i spowrotem teraz wiem że było to trochę głupie bo każda przechodzi inaczej
 
Do góry