reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ nie puszczamy za wgryzanie się kropków w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* ❤️

SIERPIEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .

Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*

Shake it up baby, twist and shout :)

Będzie sie działo


Link do kalendarza: Link do: Kalendarz

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)



2019-08-21 Skarbulenka podglądanie maluszka❤️
2019-08-21 Pala Podglądanie maluszka ❤
2019-08-21 Sterlicja transfer
2019-08-22 sandra777.12 transfer
2019-08-23 Aariciaa III weryfikacja
2019-08-26 anulka36 Podglądanie maluszka ❤
2019-08-26 Liliana87 I beta
2019-08-29 goffa13 monitoring przed criotransferem
2019-02-27 Cytrynka122 Wizyta kontrolna
2019-08-29 Kingul termin porodu
2019-08-30 Murawa wizyta przed crio monitoring
2019-08-30 Gość gość ANNA Wizyta przed drugim transferem
2019-09-04 Riddikulus Wizyta
2019-09-12 Linaaa Wizyta przed transferem
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie maluszka ❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u dr Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
 
reklama
Testy sikane mogą być bardzo zdradliwe, ale będziesz mieć z teoretycznie dobra czułością to nasikaj.. Jak pojawi się bladziocha no to super jak nie to uważam że to nadal o niczym nie przesadza bo już było wiele przypadków na tym forum sikaczy negatywnych a zaraz potem pozytywna beta...
Ja dzisiaj nie mam transferu niestety, mały nie rozwija się po rozmrozeniu, dadzą mu czas do jutra, ale szansa jest mała... To nasz ostatni mrozaczek.
Myślałam że sobie świetnie radzę, ale widzę że taka informacje łamią...
Mocno tulę i trzymam kciuki by wystrzelił [emoji173]
 
Ja dzisiaj nie mam transferu niestety, mały nie rozwija się po rozmrozeniu, dadzą mu czas do jutra, ale szansa jest mała... To nasz ostatni mrozaczek.
Myślałam że sobie świetnie radzę, ale widzę że taka informacje łamią...
Bardzo mi przykro kochana,a ilu dniowy jest zarodek?trzymam kciuki ,żeby nadgonił i ,żeby wszystko potoczyło się dobrze.
 
Ja mam to samo! IO i hiperinsulinemia, przez ostatnie miesiące ładnie schudłam a teraz od tygodnia wcinam - a to chałwę, a to ciastka :(
Dokladnie.. ja schudlam az za bardzo, wytrzymalam bez cukru w niczym doslownie 2 miesiace, ale jak spróbowałam znowu.. no ale oczywiscie nie jest tego tyle co kiedys. Wszystko z umiarem ;)
 
Tak mam ten kariotyp
Nie doczytałam zw codziennie dawkę bierzesz to w sumie wolałabym raz się kłuć z jedna dawka niz codziennie
Nie cierpię się wkuwać
Męża nie badałam w Polsce tylko za granica i stwierdzili Ze nie ma przeciwstawien ale na oczy nic nie widziałam
Znam to leczylam sie wczesniej w Uk i powiem Ci ogromna różnica. Tylko niestety sporą kasę trzeba tutaj bulic...
Kir AA sam w sobie chyba nie jest tragedią, Problem jest jak jest polaczenie z hla-c z grupy c2. I dobrze to wiedziec...
Screenshot_2019-08-21-08-23-58.jpg
 
Ja dzisiaj nie mam transferu niestety, mały nie rozwija się po rozmrozeniu, dadzą mu czas do jutra, ale szansa jest mała... To nasz ostatni mrozaczek.
Myślałam że sobie świetnie radzę, ale widzę że taka informacje łamią...
Stracznie mi przykro :( trzymam kciuki za kropka zeby jednak bylo wszystko dobrze i okazal sie tym jedynym! Kochana to blastka czy 3dniowy?
 
Tak sie zastanawiam.. czy w sobote (9dpt) nie nasikać, i jak by wyszla chociaz jakas bladzinka to nie pojsc na bete i akurat wtedy w poniedzialek (11dpt) zrobic zalecana bete.. a jak by nic nie wyszlo to do tego poniedzialku poczekac.. juz sama nie wiem. Pytam meza ale widze,ze on sam juz sie stresuje tylko probuje to ukryc.
Jeżeli nie brałaś w dniu transferu ovitrelle ani pregnylu to spokojnie możesz robić betę w piątek, jak ma coś wyjść to wyjdzie.
 
@anulka36 @Milka_89
3 dniowy, tyle że u nas problem jest z nasieniem, więc dlatego się bałam czy dobrze się rozmrozi i czy zacznie się rozwijać, skoro przedjarze męskie odgrywa rolę po 3. Dobie.
Nie wiem co dalej, ja się nie nastawiam na jutro, idę normalnie do pracy, bo głupio mi już ciągle brać urlop i nie tłumaczyć szefowie więcej niż z przyczyn medycznych....
.
Jakiś czas temu mój dr powiedział że przy kolejnej stymulacji najwyżej zaryzykujemy zespołem hiperstymulacji i odstapimy od transfery w cyklu, ale żebyśmy myśleli o dawcy.
Ja zupełnie nie wiem, w mojej głowie jest bariera, ale może z czasem to się zmieni....
.
Dzieki dziewczyny za wsparcie, ale chyba muszę chwilowo się odciąć od tematu ivf.
 
reklama
@anulka36 @Milka_89
3 dniowy, tyle że u nas problem jest z nasieniem, więc dlatego się bałam czy dobrze się rozmrozi i czy zacznie się rozwijać, skoro przedjarze męskie odgrywa rolę po 3. Dobie.
Nie wiem co dalej, ja się nie nastawiam na jutro, idę normalnie do pracy, bo głupio mi już ciągle brać urlop i nie tłumaczyć szefowie więcej niż z przyczyn medycznych....
.
Jakiś czas temu mój dr powiedział że przy kolejnej stymulacji najwyżej zaryzykujemy zespołem hiperstymulacji i odstapimy od transfery w cyklu, ale żebyśmy myśleli o dawcy.
Ja zupełnie nie wiem, w mojej głowie jest bariera, ale może z czasem to się zmieni....
.
Dzieki dziewczyny za wsparcie, ale chyba muszę chwilowo się odciąć od tematu ivf.
U nas tez jest glowny problem z nasieniem i wyobrazam sobie co przezywasz :( miejmy nadzieje ze zadzwonia z dobra wiadomoscia! Bardzo ci współczuję
 
Do góry