reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ooo to fajnie ze juz jestes po w takim razie trzymam mocno kciuki za piekna bete! Bedzie dobrze! Ja mam znowu shizy ze sie zle odmrozi i nie bedzie transferu. Gryzie mnie to a jak zaczynam mowic o tym mezowi to nie chce sluchac mowi ze gadam glupoty i mam zmienic nastawienie:/ ja przy 1 ivf mialam skurcze przy drugiej dostalam kroplowke i teraz przy crio tez biore kroplowke. Bede do ciebie pisac jak sobie nie poradze z dzieleniem tego accofilu :)
Pisz, pisz... nie jest to super łatwe ale powolutku daje się radę...
Dzieki za kcikaski[emoji8]
Ty masz blastki prawda? Ile i jakiej klasy?
Będzie dobrze kochana, bardzo rzadko zarodeczki nie przetrwają rozmrażania.
W tym przypadku posluchaj męża[emoji6]
Ja tez w niedziele panikowalam a moj mi powtarzal że bedzie dobrze, no i bylo...
 
reklama
Dokladnie.. ja schudlam az za bardzo, wytrzymalam bez cukru w niczym doslownie 2 miesiace, ale jak spróbowałam znowu.. no ale oczywiscie nie jest tego tyle co kiedys. Wszystko z umiarem ;)
Dokładnie, ale nie powinnam w ogóle jeść słodyczy. To jest jak narkotyk ;) Muszę choć odrobinę w stresie, rano sobie obiecałam, że koniec. Zobaczymy. Za parę dni wizyta u diabetologa.
 
@Skarbulenka @Pala Dziewczyny życzymy Wam cudownych widoków [emoji173][emoji173][emoji173]

@Sterlicja Przykro nam, że transfer został odwołany, ale trzymamy mocne kciuki, żeby Twój kropeczek zaczął się rozwijać po rozmrożeniu [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] i żeby doszło do transferu [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Miłego dnia! [emoji173]

Ps. Czy kogoś dopisać do kalendarza?
Mnie dopisz [emoji4]23 sierpnia podgląd pęcherzyków
 
Pisz, pisz... nie jest to super łatwe ale powolutku daje się radę...
Dzieki za kcikaski[emoji8]
Ty masz blastki prawda? Ile i jakiej klasy?
Będzie dobrze kochana, bardzo rzadko zarodeczki nie przetrwają rozmrażania.
W tym przypadku posluchaj męża[emoji6]
Ja tez w niedziele panikowalam a moj mi powtarzal że bedzie dobrze, no i bylo...
Dziękuję za mile słowa ;) mamy blastke 2ab więc slaba jest. W 1 ivf nie mielismy co mrozic wszystkie padly po 3 dobie a teraz mamy jednego mam nadzieje jedynego. Teraz czekam na @ i szybko zleci. To kiedy testujesz? Ale ci zazdroszczę ocxywiscie pozytywnie ze juz jestestescie razem z kropkiem ❤
 
Dziękuję za mile słowa ;) mamy blastke 2ab więc slaba jest. W 1 ivf nie mielismy co mrozic wszystkie padly po 3 dobie a teraz mamy jednego mam nadzieje jedynego. Teraz czekam na @ i szybko zleci. To kiedy testujesz? Ale ci zazdroszczę ocxywiscie pozytywnie ze juz jestestescie razem z kropkiem ❤
Blastki 2AB nie jest slaba tylko statystycznie troszke mniej rokujaca.. Polecam poczytac artykul nt badan jakie przeprowadzano I wynikow tego na ile na powodzenia wplyw stadium blastocyst (pierwsza cyferka) , jama blastocysty czyli z nie sie rozwinie dziecko (druga literki bad teraz cyfetka) I trofoblast odpowiedzialany za zaimplantowanie sie w macicy i dalsze odżywianie dziecka. W studium jakie przeprowadzono znacznie przewazal trofoblast, potem stadium i jama zarodka w tym samym stopniu. Jednak to statystyka.. Szanse tych zarodków różnią niewielkie procenty.. Endometrium kobiece i hormony podobno przeważają...
 
[/QUOTE]
@Skarbulenka @Pala Dziewczyny życzymy Wam cudownych widoków ❤❤❤

@Sterlicja Przykro nam, że transfer został odwołany, ale trzymamy mocne kciuki, żeby Twój kropeczek zaczął się rozwijać po rozmrożeniu ✊✊✊✊ i żeby doszło do transferu ✊✊✊✊

Miłego dnia! ❤

Ps. Czy kogoś dopisać do kalendarza?
Mnie możesz dopisać, 2.09 wizyta w klinice, 16.09 wizyta u gina :) dzięki :)
 
Blastki 2AB nie jest slaba tylko statystycznie troszke mniej rokujaca.. Polecam poczytac artykul nt badan jakie przeprowadzano I wynikow tego na ile na powodzenia wplyw stadium blastocyst (pierwsza cyferka) , jama blastocysty czyli z nie sie rozwinie dziecko (druga literki bad teraz cyfetka) I trofoblast odpowiedzialany za zaimplantowanie sie w macicy i dalsze odżywianie dziecka. W studium jakie przeprowadzono znacznie przewazal trofoblast, potem stadium i jama zarodka w tym samym stopniu. Jednak to statystyka.. Szanse tych zarodków różnią niewielkie procenty.. Endometrium kobiece i hormony podobno przeważają...
Ok dzieki. Mam nadzieje ze nasza blastka da rade :) ivf to loteria tyle na to czynnikow wpływa
 
@anulka36 @Milka_89
3 dniowy, tyle że u nas problem jest z nasieniem, więc dlatego się bałam czy dobrze się rozmrozi i czy zacznie się rozwijać, skoro przedjarze męskie odgrywa rolę po 3. Dobie.
Nie wiem co dalej, ja się nie nastawiam na jutro, idę normalnie do pracy, bo głupio mi już ciągle brać urlop i nie tłumaczyć szefowie więcej niż z przyczyn medycznych....
.
Jakiś czas temu mój dr powiedział że przy kolejnej stymulacji najwyżej zaryzykujemy zespołem hiperstymulacji i odstapimy od transfery w cyklu, ale żebyśmy myśleli o dawcy.
Ja zupełnie nie wiem, w mojej głowie jest bariera, ale może z czasem to się zmieni....
.
Dzieki dziewczyny za wsparcie, ale chyba muszę chwilowo się odciąć od tematu ivf.
Myślę,że skoro problem jest z nasieniem,to powinni hodowlę przeprowadzić do 5 doby,bo od 3 doby wchodzi genom plemnika.To jest bez sensu zamrażanie 3 dniowego zarodka,dają nadzieję ,a potem nie wiadomo czy dalej będzie się zarodek rozwijał.U nas też problem z nasieniem,i to ogromny.Plemniki z biopsji,i to kilka,i do tego zamrożone.Ale hodowali do 5 doby,do 3 doby 5 zarodków super się rozwijało,w 5 dobie 1 zamrożono dobrze rokujacy,d o 6 doby przetrzymali pozostałe 4,ale niestety nie przetrwały.A ten jeden jedyny rośnie teraz w brzuszku.
 
reklama
Ale mam dziś stresa wieczorem wizyta u lekarza będą sprawdzać czy serduszko bije i dziś tez przekazuje w pracy ze od jutra mnie nie ma( mam stresująca pracę nie chce ryzykować) wiem ze nie powinnam się denerwować ale to silniejsze odemnie a Wy kiedy planujecie rozpocząć L4?
 
Do góry