reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A mam pytanie wlasnie przyszla @ mam od 1 dnia cyklu estrofem i zastrzyki neoparin moge je wziac jak wroce z pracy to znaczy o 15? Wieczorem biore acard.
Ja acard biore rano a heparyne wieczorem. P. acard mi zalecil od dnia owulacji a heparyne od dnia transferu.
A i jedno i drugie zaczelam brac dopiero po transferze bo moja dr. ginekolog tak chciala w razie krwawien przy transferze.
A jakie Ci tam mutacje wyszly?
Mi tamtym razem P. acardu w ogóle nie zalecał wiec myślę ze to nie ma takiego znaczenia jak zaczniesz dzien później...
 
Trzeba wierzyć! A pierwszy raz masz accofil?
Dzieki za pocieszenie kto jak nie my sie zrozumiemy najlepiej... ja tez wierze w mojego kropusia!
W takim razie w poniedziałek bedziemy czekac na dobra wiadomosc i kciuki trzymać[emoji110][emoji110]
Bralam juz accofil przy marcowym crio. Byla wtedy ciaza pozamaciczna, ale pierwszy raz w życiu dwie kreseczki na teście...
 
@Kurcia i dziewczyny z Krakowa i okolic- gdzie chodziłyście w Krk na akupunkturę? Mam dylemat, bo w Wawie w klinice to był prosty wybór- tylkojedna osoba się tym zajmowała, ale tutaj, w Krakowie, zupełnie nie wiem dokąd pójść.
 
Mocne kciuki, żeby ruszył maluszek! Mam bardzo podobnie,słabiaczek zamrożóny w 3dniu i problem z nasieniem- i takie same obawy. Trzeba mieć nadzieję.

Mam Letrox 75.

@Aduś16 Przykro mi bardzo :(
Ja biorę
Dziewczyny awaria czy ktoś poratuje eutyroksem 75 lub inną dawka która się na taki da podzielić albo pomnożyć?
a dlugo bierzesz eutyrox? Jesli nie to mozesz brać letrox. Ma troszkę inny skład ale dziala tak samo. Cos ost sa zawirowania na rynku farmaceutycznym jak chodzi o dostępność.
 
Ja dzisiaj nie mam transferu niestety, mały nie rozwija się po rozmrozeniu, dadzą mu czas do jutra, ale szansa jest mała... To nasz ostatni mrozaczek.
Myślałam że sobie świetnie radzę, ale widzę że taka informacje łamią...
Bardzo mi przykro bo na pewno czekałaś jak na zamiłowanie na ten dzień ale miejmy nadzieje ze bedzie dobrze ❤❤❤
 
reklama
@Aduś16 u mnie w zaleceniach po crio mam napisane ze plamienia miedzy 6 a 11dpt sa raczej zwiastunem ciąży a nie niepowodzenia[emoji6]
Ja po dwóch aplikacjach lutinusa mialam
takie wlasnie delikatne plamienie i zmienilam na luteine podjezykowa i do tego mam prolutex. Tylko ja jestem na cyklu naturalnym i wszystko lepiej wczesniej konsultowac z lekarzem.Zobacz załącznik 1012176
Dobrze wiedzieć... ja po tylu dniach nie mialam żadnych plamien.
 
Do góry