reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie leżymy z kropkiem :-) :) Pani embriolog powiedziała, że pięknie się rozmrozil luuub rozmroziła ;) Czekamy aż skończy się kroplówka i lecimy do domku :)
Super kochana[emoji8]
Ja też leżę, glaszcze brzuszek i ciesze sie ze jestem z kropusiem[emoji173]
Jesteśmy teraz PUPO (pregnant until proven otherwise) i tego się trzymamy!!![emoji6]
A jak dlugo będziesz w Pl?
 
Ostatnia edycja:
Super kochana[emoji8]
Ja też leżę, glaszcze brzuszek i ciesze sie ze jestem z kropusiem[emoji173]
Jesteśmy teraz PUPO (pregnant until proven otherwise) i tego się trzymamy!!![emoji6]
A jak dlugo będziesz w Pl?
Dokładnie, relaksik i spacerki ;) my zaczęliśmy budowę domu więc nie mam czasu myśleć ;) caaaaale szczęście.
Za tydzień wracamy, więc 29.08 zrobię betę ;)
 
U mojego męża w hla jest napisane C i C7! Nie ogarniam, ale Paśnik mówił, ze to jest ok. Jutro mam usg (dopiero po 17), na którym ma wyjść serduszko. Dziś cały dzień nie wychodzę z łóżka, pławiąc się w czarnych myślach i strachu.
 
U mojego męża w hla jest napisane C i C7! Nie ogarniam, ale Paśnik mówił, ze to jest ok. Jutro mam usg (dopiero po 17), na którym ma wyjść serduszko. Dziś cały dzień nie wychodzę z łóżka, pławiąc się w czarnych myślach i strachu.
W wyniku hla-c pojawiają sie numerki:
C1 jest gdy mamy numerki: 1,3,7,8,12,14,16
C2 jak numerki: 2,4,5,6,15,17,18
Przy kirze AA dobrze jak jest z grupy C1.

Nie wiem co oznacza samo C..? Ale jak P. mówi, że jest dobrze tzn ze dobrze[emoji6]

Trzymamy mocne kciuki za jutrzejsza wizyte[emoji110] [emoji110] [emoji110] A Ty staraj się nie stresować kropusia...
 
W wyniku hla-c pojawiają sie numerki:
C1 jest gdy mamy numerki: 1,3,7,8,12,14,16
C2 jak numerki: 2,4,5,6,15,17,18
Przy kirze AA dobrze jak jest z grupy C1.

Nie wiem co oznacza samo C..? Ale jak P. mówi, że jest dobrze tzn ze dobrze[emoji6]

Trzymamy mocne kciuki za jutrzejsza wizyte[emoji110] [emoji110] [emoji110] A Ty staraj się nie stresować kropusia...
Aaaaa, czyli c7 to jest c1 ;) Dzięki, Mądra Kobieto :) Nie stresować kropusia to ja mogę, ale jakoś nie wiem, czy on dalej w ogole jest.
 
reklama
Do góry