reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziś moja beta spadła do 2.8 ale to była tylko formalność... W pon.widzę się z moim ginem żeby omówić to podejście bo ewidentnie coś się zadzialo że przychamowalo rozwój zarodka. Wiem już jak mogę zbadać KIR wysyłając próbkę z Trójmiasta więc dziękuję za podpowiedź ! jeśli tam coś nie tak wyjdzie będę za tydzień wiedzieć i jak będę w październiku na kilka dni w Polsce myślę żeby się wybrać do Pasnika ale samo badanie KIR i NK z endo mogą być za mało żeby mi zaplanował leczenie do grudniowego crio? Może zrobić teraz coś jeszcze? Dziewczyny które macie doświadczenie z Pasnikiem czy on może na pierwszej wizycie zlecić dodatkowe badania a potem je mailowo zinterpretować i podjąć decyzję co dalej? Problem u mnie logistyczny bo co miesiąc nie dam rady przylatywac :( a słyszałam że on jest bardzo pomocny w zdalnym leczeniu. dziękuję wam raz jeszcze!
 
Dziś moja beta spadła do 2.8 ale to była tylko formalność... W pon.widzę się z moim ginem żeby omówić to podejście bo ewidentnie coś się zadzialo że przychamowalo rozwój zarodka. Wiem już jak mogę zbadać KIR wysyłając próbkę z Trójmiasta więc dziękuję za podpowiedź ! jeśli tam coś nie tak wyjdzie będę za tydzień wiedzieć i jak będę w październiku na kilka dni w Polsce myślę żeby się wybrać do Pasnika ale samo badanie KIR i NK z endo mogą być za mało żeby mi zaplanował leczenie do grudniowego crio? Może zrobić teraz coś jeszcze? Dziewczyny które macie doświadczenie z Pasnikiem czy on może na pierwszej wizycie zlecić dodatkowe badania a potem je mailowo zinterpretować i podjąć decyzję co dalej? Problem u mnie logistyczny bo co miesiąc nie dam rady przylatywac :( a słyszałam że on jest bardzo pomocny w zdalnym leczeniu. dziękuję wam raz jeszcze!
Pasnik zawsze koresponduje ze mna emailowo wiec z tym nie będzie problemu
Byłam 2 razy u niego za pierwszym razem zrobiłam u niego badania ,a potem tylko droga elektroniczna
Jeśli zrobiłam coś od siebie to wysyłałam mu ,a on np zmienił plan działania lub pozostał przy tym samym
Nie jest sztuka jeździć ciagle do niego to lekarZ neutralny ceni nasz czas i pieniadze
 
@Aariciaa Trzymany mocne kciuki za betę do nieba ✊✊✊✊✊


@nadzieja xxx Trzymamy mocne kciuki za dużą ilość pęcherzyków ✊✊✊✊✊

Miłego dnia! :)
:) Dobre wieści! Beta 10dpt 242.8 (6dpt - 35.4). Progesteron mi wzrósł do 16.58, estradiol spadł 531. Czekam na weryfikację telefoniczną przez lekarza. Czy to nie za duży wzrost bety w te cztery dni?
 
Dziś moja beta spadła do 2.8 ale to była tylko formalność... W pon.widzę się z moim ginem żeby omówić to podejście bo ewidentnie coś się zadzialo że przychamowalo rozwój zarodka. Wiem już jak mogę zbadać KIR wysyłając próbkę z Trójmiasta więc dziękuję za podpowiedź ! jeśli tam coś nie tak wyjdzie będę za tydzień wiedzieć i jak będę w październiku na kilka dni w Polsce myślę żeby się wybrać do Pasnika ale samo badanie KIR i NK z endo mogą być za mało żeby mi zaplanował leczenie do grudniowego crio? Może zrobić teraz coś jeszcze? Dziewczyny które macie doświadczenie z Pasnikiem czy on może na pierwszej wizycie zlecić dodatkowe badania a potem je mailowo zinterpretować i podjąć decyzję co dalej? Problem u mnie logistyczny bo co miesiąc nie dam rady przylatywac :( a słyszałam że on jest bardzo pomocny w zdalnym leczeniu. dziękuję wam raz jeszcze!
Pasnik tez lubi miec cytokiny, ANA, zespol antygosfolipidowy, koniecznie pakiet trombofilii.
 
reklama
Do góry