reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Odebrałam dzisiaj wyniki 3 bety. Nie wyglada to dobrze... 174 :( przyrost 32%
Dodzwonilam sie dzisiaj do lekarza. Powiedzial ze przyrost jest wiec dalej jest szansa i mam nie odstawiac lekow i powtorzyc bete w pn i sie odezwac. Mam juz dosyc tej niepewności. No co jest grane ? Czy ktoras dziewczyna miala przy takich wartosciach cb? Jak nie to to co to jest? Zyc sie nie chce...
Trzeba mieć nadzieję ale powiem Ci że niestety nie wygląda to dobrze....u mnie beta też rosła poniżej normy i skończyło się niestety na obumarciu płodu :frown: ale zbadaj jeszcze raz może wystrzeli i nadrobi zaległości.
 
reklama
Odebrałam dzisiaj wyniki 3 bety. Nie wyglada to dobrze... 174 :( przyrost 32%
Dodzwonilam sie dzisiaj do lekarza. Powiedzial ze przyrost jest wiec dalej jest szansa i mam nie odstawiac lekow i powtorzyc bete w pn i sie odezwac. Mam juz dosyc tej niepewności. No co jest grane ? Czy ktoras dziewczyna miala przy takich wartosciach cb? Jak nie to to co to jest? Zyc sie nie chce...
Kurczę mały przyrost ale jest chyba na tym etapie musisz zacisnąć zęby i czekać cierpliwie do następnego badania
 
Hejka. Po wizycie.
Endometrium dziś 10, nie za dużo????
TRANSFER W PIĄTECZEK!!!! :)
Boję się, że to endometrium będzie przerośniete, choć ten piątek idealnie 19dc???
Powiecie coś??? @ilmenau, @annemarie ,@Kurcia ,inne Dziewczynki?
W 13 dc mialam 10 mm i tez sie balam czy do transferu nie bedzie zbyt przerosniete. W 15 dc zaczelam progesteron, a w 19 dc czyli w dniu transferu bylo 11 mm ;) powiedzieli mi, ze to ok wynik.
 
Trzeba mieć nadzieję ale powiem Ci że niestety nie wygląda to dobrze....u mnie beta też rosła poniżej normy i skończyło się niestety na obumarciu płodu :frown: ale zbadaj jeszcze raz może wystrzeli i nadrobi zaległości.
I jak to się u ciebie wszystko skonczyło? Miałas jakis zabieg? Czy sa jaies przeszkody do nastepnego podejscia calej stymulacji?
 
Gratuluję kochana!!! Warto było tyle walczyć o ten cud! Niech Maluszek zdrowo rośnie a ty szybko wracaj do sił ❤❤

Gdzie rodziłas? Indukcja była z powodu przenoszenia?
Bardzo dziękuję. Rodziłam w Oleśnicy a indukcja była z powodu cukrzycy i powstałych wątpliwości po badaniu ktg. Tydzień wcześniej też byłam w szpitalu na monitoringu tętna, ale się ustabilizowało i mnie wypuścili. Później znowu zaczęły się niezbyt dobre zapisy ktg i nie było już na co czekać.
 
Będzie git i tyle :) niedługo zaczniesz brać proga to wyhamuje wzrost endometrium, więc trafisz idealnie :D ja miałam transfer w 22 dc ale dlatego, że mi endo słabo rosło wtedy, planowo miałam mieć w 19 dc.
Jakie jeszcze cukierki i inne mikstury będziesz przyjmować? ;)


aaaaa.. no tak. zapomniałam o progu-tak od poniedziałku prolutex1x ,neoparin 0,6 1x( od dnia transferu) luteina3x2, duphaston 3x1 no i standardowo dalej encorton 10m1xg ,acard1x75 , estrofem3x1 no i w dzień transferu 2h przed i po 2h mam akupunkturę nospa+relanium+spasmolina tak samo 1x 2h przed i 1x 2h po no i potem do 3dpt relanium+nospa+spasmolina. Mam nadzieję,że będzie oki :errr::errr::errr::errr:
 
reklama
Do góry