reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A co na to twoj lekarz, czy to nie jest tak ze to daje lepsze widoki na przyszlość ? No niech mnie ktos pocieszy :(
Na pewno dobre jest to, że masz implantacje a więc zachodzisz w te ciąże a to uwierz mi już bardzo dużo! TERAZ(jeśli oczywiście się nie uda) trzeba znaleźć przyczynę czemu staje w pewnym momencie. Będzie jeszcze dobrze. Wierzę w to mocno✊✊✊ :)
 
Na pewno dobre jest to, że masz implantacje a więc zachodzisz w te ciąże a to uwierz mi już bardzo dużo! TERAZ(jeśli oczywiście się nie uda) trzeba znaleźć przyczynę czemu staje w pewnym momencie. Będzie jeszcze dobrze. Wierzę w to mocno✊✊✊ :)
Dziekuje :) A podpowiesz mi jakie badania powinnam zrobić. Nie mialam kariotypow wiec moze cos w tym kierunku?
 
Dziekuje :) A podpowiesz mi jakie badania powinnam zrobić. Nie mialam kariotypow wiec moze cos w tym kierunku?
Wiesz co ja tak dokładnie się nie orientuję.... Raz miałam betę 26, więc ja bardziej skupiałam się na tym, by wogóle doszło do implantacji :(

Ale myślę, że tak Kariotypy jak najbardziej. Myślę, że lekarza pytaj co jeszcze. Dziewczyny pewnie inne też tu coś poradzą mądrzejsze głowy ode mnie.
 
A co teraz u ciebie ? i co nie udalo sie w kolejnym transferze? Co na to lekarz? Jaki masz zamiar?
Lekarz na to nic oczywiście... Sama na własną rękę zrobiłam immunologie i mam zalecenia od PAŚNIKA. Mam brać accofil po transferze. I zobaczymy. Też jakoś nie palam entuzjazmem bo tyle już człowiek w życiu przeszedł że ciężko teraz o pozytywne myśli.
 
reklama
U nas też czynnik był męski i moje wysokie NK + trombofilia.
Z 6 powstało 5 pięknych blastek. [emoji33] Ja nie wiem jak to się tak udało, ale jajeczek miałam też nie za dużo. Ile Ty wyprodukowałaś?
Jakie macie wyniki nasienia? Mieliście fragmentację robiona?
Miałam 14 komórek z czego 12 dojrzałych. A co do chłopaków to 10 mln/ml ale z biopsji.
Mieliśmy 2 blastki 3AA i jedną 4BA.
 
Do góry