reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Rozwiązania
0
Dziewczyny pytanko, czy któraś z Was dostała wysypki po pickupie ? Tydzień temu miałam pickup, estradiol wysoki, i od wczoraj coraz bardziej wydaje mi się ze nasila się wysypka na szyi i policzkach.

Rozwiązania
0
Dziewczyny pytanko, czy któraś z Was dostała wysypki po pickupie ? Tydzień temu miałam pickup, estradiol wysoki, i od wczoraj coraz bardziej wydaje mi się ze nasila się wysypka na szyi i policzkach.
Ja ok tydzień po punkcji też dostałam wysypki na całym ciele, która okazała się uczuleniem na penicylinę podawaną osłonowo po punkcji (tzw. osutka polekowa). U mnie skończyło się na pięciodniowym pobycie w szpitalu, także jeśli możesz, to idź do dermatologa.

Ostatnia edycja:

loreleielia

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, 10dpt beta 165 mIU/ml (wczoraj było 98, ale bałam się sprawdzać i zrobiłam to dopiero po sprawdzeniu dzisiejszego wyniku), progesteron 14,50 ng/ml, estradiol 298 pg/ml. Jutro dzwonie do kliniki pytać, czy nie zwiększyć dawek leków. Jutro kolejny zastrzyk z accofilu, a w sobotę kolejna weryfikacja i zobaczymy, co dalej będzie. Jak mówi mój mąż: małymi kroczkami do przodu.
Super! Gratulacje! :)
Cześć dziewczyny , u mnie niestety beta 0,1 ☹ Smutnooo...
Kochana, trzymaj się, dużo siły do następnego!

Dobrej, spokojnej nocki, dziewczyny. Jakoś ostatnio nieforumowa jestem (tzn. w pisaniu), ale czytam wszystko, i przeżywam wszystko razem z Wami.

@nadziejamooja;)

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kurcze tak mi przykro:(:(:(
@Kurcia to mój trzeci transfer i niestety bez pozytywnej bety. Zostały nam dwa ładne zarodki i chyba w kolejnym transferze zdecydujemy się od razu zabrać dwa żeby zwiększyć szanse, mimo że obawiam się czy dam radę z ciążą bliźniaczą bo powyżej 40 lat mam, ale będę się martwić i zastanawiać jak się uda ✊✊✊

Aduś16

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@Kurcia to mój trzeci transfer i niestety bez pozytywnej bety. Zostały nam dwa ładne zarodki i chyba w kolejnym transferze zdecydujemy się od razu zabrać dwa żeby zwiększyć szanse, mimo że obawiam się czy dam radę z ciążą bliźniaczą bo powyżej 40 lat mam, ale będę się martwić i zastanawiać jak się uda ✊✊✊
Przykro mi :( Jeśli nie masz problemu z szyjka to wiek raczej nie ma znaczenia przy ciąży bliźniaczej więc mam nadzieję że Ci się uda przy kolejnym podejściu :)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry