reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chodzi mi po głowie parowanie skarpet ale nie do końca jestem przekonana,czy nie skończy się to wielkim bałaganem. Tak na marginesie to też macie w domach potwory pożerajace skarpety? No nie mogę ich wytępić, co zaopatrze rodzinę w nowe pary, po praniu już jakiejś nie ma.
Ja miałam kiedyś fretkę co skarpety kradła mężowi i pod łóżkiem zbierała :p. No ale już fretki nie mam, a skarpety dalej giną - chyba jej duszyczka po domu krąży:p.
 
Hej.
Dziewczyny dzieje się u mnie coś dziwnego. Do okresu zostało mi 6 dni, a dzisiaj krwawie. Lekko i bez skrzepow. Nic mnie nie boli i nie wiem o co chodzi. Oczywiście pomyślałam o implantacji, ale nie wierzę w cuda. Może zapalenie pęcherza, ale nie odczuwam bólu przy sikaniu. Co to może byc? Stosunku nie bylo wiec to tez nie po tym. Jak od 20 lat mam okres to pierwszy raz cos mi sie takiego dzieje.Boje się, że się dzieje coś niedobrego w moim organizmie. Biednemu zawsze wiatr w oczy.
 
Hej.
Dziewczyny dzieje się u mnie coś dziwnego. Do okresu zostało mi 6 dni, a dzisiaj krwawie. Lekko i bez skrzepow. Nic mnie nie boli i nie wiem o co chodzi. Oczywiście pomyślałam o implantacji, ale nie wierzę w cuda. Może zapalenie pęcherza, ale nie odczuwam bólu przy sikaniu. Co to może byc? Stosunku nie bylo wiec to tez nie po tym. Jak od 20 lat mam okres to pierwszy raz cos mi sie takiego dzieje.Boje się, że się dzieje coś niedobrego w moim organizmie. Biednemu zawsze wiatr w oczy.
Też tak miałam raz mimo cykli wręcz idealnych .Nie martw się na zapas !
 
reklama
Do góry