reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@goffa13 -Kochana u Ciebie to już tylko formalność po tych siakńcach [emoji173]trzymam kciuki za betę do nieba!!!
@Linaaa - za zielone światło [emoji173]

Kobity trzymajcie za mnie tez proszę ,dzisiaj 6dpt i pierwsza weryfikacja.OD wczoraj bez relanium ,więc sram po gaciach aż mi gów... nogawkami leci :( Czuję,że będą złe wieści :(
Mocne kciukasy za dobre wieści
[emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Slyszalyscie? [emoji4]

Tak, ale czy to przypadkiem nie jest dofinansowanie do 5 tys i tylko do jednej procedury? A w przypadku adopcji zarodka dofinansowanie do 2 tys. Fajnie, że jest ale nie zmienia to faktu, że to jakieś grosze jeśli doliczyć do procedury koszty badań diagnostycznych i leków. Jak para jest łatwym przypadkiem to ma na połowę kosztów, ale dla trudniejszych ciut to już jakieś grosze, no ale żeby nie było lepsze to niż nic. Dobrze, Zet idzie to w tym kierunku, bo to oznacza, że jest zapotrzebowanie społeczne i może w jakieś przyszłości będzie projekt centralny, a nie tylko lokalnych władz.
 
Ja powiew robiłam przy punkcji czyli jakoś w maju, a teraz podchodzę do transferu i powiedzieli mi że muszę zrobić jakiś 5 badań z krwi za które zapłaciłam 200 zł. Moja lekarka po transferze przypisuje mi luteine, która za opakowanie place 16 zł A nie jak za lutinus 150.
Ja tez mam luteine na R i wychodzi naprawde taniutko :)
 
Lubię tą markę, poczytałam o tym sticku, rzeczywiście to może być coś dla mnie. Zaraz sobie zorganizuję taki :) Dzięki.
Caly czas myslalam o Tobie bo w sumie idziemy podobnym tempem. Baaaardzo bardzo sie ciesze ze to krwawienie nie bylo grożne. Ja we wtorek mam usg, ale gdzie mi do Ciebie. Mam malutki pecherzyk na 6 mm i ciagle mysle ze przez ta moja nieszczesna bete nie bedzie dobrych wiesci.
No ale tylko czas mi da odpowiedz :)
 
reklama
Dziewczynki, co wy tak z tym wstawaniem w nocy na tabletki?
Ja biore trzy razy dziennie: 8-9, 14-15, 20-21 i nigdy mu do glowy nie przyzlo zeby wstac w nocy na tabletki :)
Moze cos zle robie i powinnam to zmienic?
Lekarz tez mi nie zasugerowal godzin tylko wypisal 3x dziennie :)
 
Do góry