reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kobietki kiedyś już było że progesteronu przedawkowac nie można więc zalecenie mam 3x rano ,południe i wieczór po jednej tabletkę 200 mg .Teraz po pozytywnej becie biorę 4 tabletki dziennie w południe biorę dwie naraz.Jak myślicie może być tak czy może lepiej jak rozloze to na 4 x?
 
No właśnie, z

No właśnie też kiedyś myślałam że hop siup... Potem okazało się że świeżego transferu mi nie zrobią bo ryzyko hiperki i ja w ryk... Kolejny miesiąc czy 2 w plecy... Potem nieudany transfer, dwa kropki stracone, załamałam się i nie miałam nikogo w otoczeniu kto miałby jakąkolwiek wiedzę... I tak tu trafiłam. Teraz już wiem że hop siup to można skoczyć do galerii na wyprzedaż a nie zajść w ciążę po ivf

Dokładnie.
@Netiaskitchen ,przepraszam Cię ,ale ja byłam na becie dziś:eek: poniżej 0,1 także u mnie już koniec .Walczę od nowa.Trzymam kciuki ,by u Ciebie wyszła póżna implantacja :)❤❤❤
 
Ja w to uwierzylam przed rozpoczeciem procedury. Haha. Ja z ta wiedza nie za wielka, ktora teraz mam nie podeszlabym do 3 transferu..
Czy badanie komorek nk moge zrobic z krwi? Miedzy 18 a 22 dniem cyklu? Jak dlugo przed badaniem powinno sie nie brac sterydow?
@Murawa jak się trzymasz?
Spoko. Gram twardą. Robię rozpiskę nowych kosztów. Planuję.
Tak bez sterydów co najmniej miesiąc.
 
Mam dziś wynik KIR i mam BX bez 3 implantacyjnych @Forget-me-not... Dziękuję za pomoc w interpretacji ;)
No i teraz niepewność do 28.10 co powie na to docent... Tylko że udało mi się jedno iVF już kiedys więc bez tych KIR i accofilu się też udaje... Mam też wysokie NK w endo więc już sama nie wiem co Pasnik wymyśli... Ma któraś z Was podobnie i co Wam doc zalecił?
 
reklama
Do góry