reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję kochana,tez mam taką nadzieję,ze jutro jak pojadę na wizytę,to lekarz powie ,że niema żadnego już obrzeku.Ale powiem wam,ze jeśli się nie uda ,to nie wiem czy podejmę jeszcze kiedyś do in vitro.Zrobie amniopunkcje,i wtedy będzie wiadomo co dalej począć.Kruszynka na usg odpowiada wymiarom ciąży.Walczy ,a mnie serce ściska,ze nie mogę jej pomóc...
Anulka tak sobie czytam na bb o obrxękach płodu i już dwie h9storie zakończone szczęśliwie. U jednej mama miała infekcję w pierwszym trymestrze a u drugiej dziewczyny było zakażenie jakimś wirusrm i dziecko zwalczyło. O której maszAnulka wizytę? Daj nam znać. Musi być dobrze.
 
reklama
Dziękuję kochana,tez mam taką nadzieję,ze jutro jak pojadę na wizytę,to lekarz powie ,że niema żadnego już obrzeku.Ale powiem wam,ze jeśli się nie uda ,to nie wiem czy podejmę jeszcze kiedyś do in vitro.Zrobie amniopunkcje,i wtedy będzie wiadomo co dalej począć.Kruszynka na usg odpowiada wymiarom ciąży.Walczy ,a mnie serce ściska,ze nie mogę jej pomóc...
Wiem w jakiej rozpaczy jesteś. Moja córeczka miała wielkie zagrożenie być wcześniakiem z 24 tc. Powiedzieli mi że ma 5 % szans a poród to kwestia godzin. Nam się udało. Wam też tego życzę.
 
Anulka tak sobie czytam na bb o obrxękach płodu i już dwie h9storie zakończone szczęśliwie. U jednej mama miała infekcję w pierwszym trymestrze a u drugiej dziewczyny było zakażenie jakimś wirusrm i dziecko zwalczyło. O której maszAnulka wizytę? Daj nam znać. Musi być dobrze.
Wizytę mam na 17,co do obrzęku to gin coś wspomniał o pulsującym przepływie żylnym ,że może od tego,a wszystko możliwe że od serduszka takie coś,ale to są tylko domysły.Jutro wizyta u specjalisty w usg prenatalnym,ktory pracuje w szpitalu i robi też amniopunkcje zobacze co powie.Dziekuje wam,ze jesteście.
 
Wizytę mam na 17,co do obrzęku to gin coś wspomniał o pulsującym przepływie żylnym ,że może od tego,a wszystko możliwe że od serduszka takie coś,ale to są tylko domysły.Jutro wizyta u specjalisty w usg prenatalnym,ktory pracuje w szpitalu i robi też amniopunkcje zobacze co powie.Dziekuje wam,ze jesteście.
Nie denerwuj się, teraz musisz tylko czekać. Stres szkodzi dziecku. Bądź dzielna !!
 
Jedz do lekarza który w razie czego skieruje Cię na badania. Niestety tak to funkcjonuje ze ważniejsze jest to kto Cię kieruje/prowadzi a nie Twoje dobro.


Oj dziewczynki co wy takie ekonomiczne w %. Dla mnie butelka wina to porcja akurat. Jakby co to chętnie z którąś wypije albo za 2 tyg albo za rok.
Za rok, albo troszku dłużej (tak, żebyśmy się wyrobiły z naszymi tematami). Trzymam kciuki, żeby wkrótce % były u Ciebie na liście rzeczy zakazanych (razem z tatarem)
 
Wizytę mam na 17,co do obrzęku to gin coś wspomniał o pulsującym przepływie żylnym ,że może od tego,a wszystko możliwe że od serduszka takie coś,ale to są tylko domysły.Jutro wizyta u specjalisty w usg prenatalnym,ktory pracuje w szpitalu i robi też amniopunkcje zobacze co powie.Dziekuje wam,ze jesteście.
Anulka myślami z Tobą jestem jutro cały dzień. Bardzo dobry wybór, że jedziesz do specjalisty. Trzymam jutro kciuki za Was. Bądź dzielna i dobrych wieści.
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz
2019-09-16 anulka36 wizyta w Poznaniu✊✊✊❤❤❤
2019-09-16 Riddikulus wizyta w klinice
2019-09-16 E-lenna wizyta przed transferem✊✊✊
2019-09-16 Nataliaa93 wizyta u ginekologa
2019-09-17 Pójdżka Beta!!!✊✊✊
2019-09-17 bazylia128 wizyta serduszkowa???❤❤❤
2019-09-18 Skarbulenka wizyta-podglądanie Maluszka❤❤❤
2019-09-18 Sandra777.12 histeroskopia
2019-09-19 Justi55 Transfer!!!✊✊✊
2019-09-26 Murawa Wizyta w nowej Klinice
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

Kochane przypominam o klikaniu na Oliwkę -https://pl.lennylamb.com/user/show_photo/45810 ❤❤❤
 
reklama
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz
2019-09-16 anulka36 wizyta w Poznaniu✊✊✊❤❤❤
2019-09-16 Riddikulus wizyta w klinice
2019-09-16 E-lenna wizyta przed transferem✊✊✊
2019-09-16 Nataliaa93 wizyta u ginekologa
2019-09-17 Pójdżka Beta!!!✊✊✊
2019-09-17 bazylia128 wizyta serduszkowa???❤❤❤
2019-09-18 Skarbulenka wizyta-podglądanie Maluszka❤❤❤
2019-09-18 Sandra777.12 histeroskopia
2019-09-19 Justi55 Transfer!!!✊✊✊
2019-09-26 Murawa Wizyta w nowej Klinice
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

Kochane przypominam o klikaniu na Oliwkę -https://pl.lennylamb.com/user/show_photo/45810 ❤❤❤


Witam Kobity!!!
dzisiaj się dzieje!!!przede wszystkim Kochana @anulka36 ❤❤❤ za dobre wieści!!!! moooc kciuków!!!
@Riddikulus ,@E-lenna ,@Nataliaa93 ❤❤❤ za owocne wizyty-proszę odmeldować po :)

Miłego dnia Wam wszystkim :)
 
Do góry