reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wizytę mam na 17,co do obrzęku to gin coś wspomniał o pulsującym przepływie żylnym ,że może od tego,a wszystko możliwe że od serduszka takie coś,ale to są tylko domysły.Jutro wizyta u specjalisty w usg prenatalnym,ktory pracuje w szpitalu i robi też amniopunkcje zobacze co powie.Dziekuje wam,ze jesteście.
Trzymam kciuki za Was kochana [emoji110][emoji110][emoji173][emoji173]
 
reklama
Wizytę mam na 17,co do obrzęku to gin coś wspomniał o pulsującym przepływie żylnym ,że może od tego,a wszystko możliwe że od serduszka takie coś,ale to są tylko domysły.Jutro wizyta u specjalisty w usg prenatalnym,ktory pracuje w szpitalu i robi też amniopunkcje zobacze co powie.Dziekuje wam,ze jesteście.
Anulka kochana całym sercem jestem z Tobą i Twoim maleństwem. Wierzę, że będzie dobrze.
Za rok, albo troszku dłużej (tak, żebyśmy się wyrobiły z naszymi tematami). Trzymam kciuki, żeby wkrótce % były u Ciebie na liście rzeczy zakazanych (razem z tatarem)
No no. Ale wtedy robimy zlot z bobasami i butelkami wina ;)

Ja dzisiaj będę miała wyznaczony termin pick up. Już się boje.
 
Anulka kochana całym sercem jestem z Tobą i Twoim maleństwem. Wierzę, że będzie dobrze.

No no. Ale wtedy robimy zlot z bobasami i butelkami wina ;)

Ja dzisiaj będę miała wyznaczony termin pick up. Już się boje.
Popieram. Trzymam kciuki za owocne jajobranie!!! Daj znać ile ci naliczyli pęcherzyków. Pick up sam w sobie jest spoko (bo narkoza), zwykle też dziewczyny się dobrze czują po nim. Ja miałam słabo, bo ryzyko hiperki i przez tydzień brzuch jak balon a jajniki obolałe, ale jakoś to mija. No i wiadomo że to bardzo ważny etap od którego dużo zależy. Kciuki zatem zaciśnięte. Dawaj znać!!!
 
reklama
Do góry