reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama

Śliwka12345

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czy któraś może mi wyjaśnić na czym polega transfer na cyklu sztucznym i ma naturalnym? Który jest skuteczniejszy?

Aduś16

Rozwiązania
0
Czy któraś może mi wyjaśnić na czym polega transfer na cyklu sztucznym i ma naturalnym? Który jest skuteczniejszy?
Podobno statystycznie powodzenia po sztucznym lub naturalnym cykle sa niemal identyczne z malutka moze w 1 proc przewaga naturalnego.
na naturalnym masz swoją owulacje więc mniej leków i lekarz monitoruje kiedy pęcherzyk dojrzewa i będzie owulacja.. Na sztucznym nie ma owulacji, bierzesz estrofem od 2dc potem w odpowiednim dniu wlaczasz lutinus bądź luteine i transfer jest przeważnie w 5-6 dobie..

Śliwka12345

Rozwiązania
0
Podobno statystycznie powodzenia po sztucznym lub naturalnym cykle sa niemal identyczne z malutka moze w 1 proc przewaga naturalnego.
na naturalnym masz swoją owulacje więc mniej leków i lekarz monitoruje kiedy pęcherzyk dojrzewa i będzie owulacja.. Na sztucznym nie ma owulacji, bierzesz estrofem od 2dc potem w odpowiednim dniu wlaczasz lutinus bądź luteine i transfer jest przeważnie w 5-6 dobie..
A tobie jak się udało?

Aduś16

Rozwiązania
0
A tobie jak się udało?
Ja mialam crio oba na sztucznym i pierwsze beta nie drgnela a druga biochemiczna.. udalo mi sie ponad 6 lat temu po swieza transeferze 2 zarodki. To byl trzeci transfer, zawsze 2 zarodki, wtedy wogole nie mialam crio.. Intersujace jest to ze po drugim transferze mialam jeszcze 1 blastke ale kazali mi sie znow stymulowac gdyz byla w programie invitro do skutku ktorego warunkiem bylo transferowanie 2 zarodkow.. Teraz podchodze tylko na sztucznym gdyz mieszkam za granica I logistycznie podchodzenie na naturalnym bylo by prawie nie mozliwe gdyz wiecej wizyt potrzeba I nie da sie dat ET z wyprzedzeniem ustalic.. 1 proc jednak mnie nie przekonuje by sie upierac do natulanego cyklu, pewnie bardziej fakt ze mniej lekow trzeba..

reklama

Elessi

Rozwiązania
0
Ja podchodzilam na cyklu i sztucznym i naturalnym i powiem szczerze ze o niebo lepszy jest cykl naturalny, nie trzeba przyjmowac tych wszystkich lekow, pilnowac godzin, specialnie wstawac zeby wziasc leki itd. Mi sie udalo zajsc w ciaze w obu przypadkach ale na cyklu sztucznym zarodek sie zatrzymal w 8tc choc pewnie cykl sztuczny nie mial tu znaczenia. Moj dr powiedzial ze statystycznie cykle sztuczne sa skuteczniejsze ale jesli ma sie prawidlowe cykle i wszystko jest ok to uwazam ze powinno sie sprobowac na cyklu naturalnym bo naprawde jest o wiele wiele wygodniejszy!!!

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry