reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny transfer nie udany. Beta 0 w 7dpt. Po accofilu tez się nie udało. Nie mamy mrozakow. To była nasza 2 procedura a 3 transfer. Macie jakieś rady co powinnam zrobić.
Nie lubie
Popieram. Trzymam kciuki za owocne jajobranie!!! Daj znać ile ci naliczyli pęcherzyków. Pick up sam w sobie jest spoko (bo narkoza), zwykle też dziewczyny się dobrze czują po nim. Ja miałam słabo, bo ryzyko hiperki i przez tydzień brzuch jak balon a jajniki obolałe, ale jakoś to mija. No i wiadomo że to bardzo ważny etap od którego dużo zależy. Kciuki zatem zaciśnięte. Dawaj znać!!!
Ja po pierwszym pić up czułam do ok chociaż lekarz mówił że mimo znieczulenia przy kazdym kluciu drgalam. Także zobaczymy.
 
reklama
To musi być cudowne uczucie usłyszeć serduszko swojego dziecka♥♥Jak słyszałam u siostry i przyjaciółki, bo byłam z nimi na usg to bardzo się wzruszyłam. No w sumie to w kolejnym cyklu podeszlismy. Dr powiedział, że są różne szkoły, ale on uważa że jak nie ma przeciwwskazań to najlepiej jak najszybciej, tym bardziej że prawie się udało bo beta na początku ładnie przyrastala. Wszystkiego dobrego dla Was:)
Z tym serduszkiem to było zaskoczenie, byłam pewna, że to jeszcze za wcześnie a tu bach! Usłyszałam na usg, lekarz to zrobił szybko i z zaskoczenia. Kompletnie bez emocji, choć dla mnie to była emocjonalna chwila. Przed transferem też pytaliśmy o ewentualne kolejne podejście i lekarz sugerował jak najszybciej po nieudanej procedurze. Trzymam kciuki za Twoją betę do nieba :) Pozdrawiam!
 
Kuwa.... Ni wiem @Milka_89 ...
Przypomnij mi co tam u Was jest przyczyną i co już zrobiłaś do tej pory??? I gdzie Ty się leczysz??
Starania od 2015r.
Przyczyna to Słaba armia męża (morfologia 2%,MAR Test IGG 95%, HBA po kuracji 64%(wcześniej 24%)DFI 16%)
Ja:Amh ok:3.8 (2017)Hsg ok.(2018)
NK 20%,brak większości kirów implantacyjnych,
nieprawidłowe: PAI-1, MTHFR (homozygota)
04.18rNaturalny cud 7tc[*] puste jajo plodowe
PICSI krótki protokół transfer 8A < beta 0.1 (brak mrożaków)
PICSI długi protokół transfer 2AB,3BB < beta 0.1
09.19r (❄2AB) podejście z accofilem <beta 0.4
Leczymy się w provicie w Kato.
 
Z tym serduszkiem to było zaskoczenie, byłam pewna, że to jeszcze za wcześnie a tu bach! Usłyszałam na usg, lekarz to zrobił szybko i z zaskoczenia. Kompletnie bez emocji, choć dla mnie to była emocjonalna chwila. Przed transferem też pytaliśmy o ewentualne kolejne podejście i lekarz sugerował jak najszybciej po nieudanej procedurze. Trzymam kciuki za Twoją betę do nieba :) Pozdrawiam!
U Ciebie to wogole wyniki pod samo niebo od poczatku:) I oby tak dalej!!!A co u Was było problemem, że zdecydowaliscie się na in vitro? , jesli chcesz o tym pisać oczywiście. Ja wyniki robiłam dziś bo lekarz przesunął mi weryfikację z 17.09 pewnie ze względu na ten niski estradiol. Beta niestety nie powala, może to jeszcze pozostałos po zastrzyku:(
Beta 9,7
Estradiol 2280 pg/ml
Progesteron 34,6 ng/ml
Nie wiem co mam o tym myslec... Zmniejszać ten estradiol czy zostawić?
 
Starania od 2015r.
Przyczyna to Słaba armia męża (morfologia 2%,MAR Test IGG 95%, HBA po kuracji 64%(wcześniej 24%)DFI 16%)
Ja:Amh ok:3.8 (2017)Hsg ok.(2018)
NK 20%,brak większości kirów implantacyjnych,
nieprawidłowe: PAI-1, MTHFR (homozygota)
04.18rNaturalny cud 7tc[*] puste jajo plodowe
PICSI krótki protokół transfer 8A < beta 0.1 (brak mrożaków)
PICSI długi protokół transfer 2AB,3BB < beta 0.1
09.19r (❄2AB) podejście z accofilem <beta 0.4
Leczymy się w provicie w Kato.
Malo macie tych zarodasow....mimo wszystko, mój M też morfologia na poziomie 2% a mieliśmy blastki 5.2.1, 4.2.1,4.3.3 i dwie wczesne blastocysty, no i sporo starsza od Ciebie jestem, więc mój M też. Pytanie jakie lab też jest w tej klinice. Robiliście ta metodą z wyselekcjonowane plemników (imsi??? Chyba), podobno są lepsze efekty wtedy. Kumpela ostatnio też pisała mi o msom, jakieś badanie i selekcja nasienia chyba, jeszcze o tym nie czytałam, ale im pomogło to uzyskać fajne klasowo 4 zarodki, czy 5... Może w te stronę. Tylko kosztowo to drogie jest. I zastanówcie się nad zmianą kliniki na Gync. entrum może??? Nie czytałam zbyt wielu pozytywnych opinii o Pro. Vicie. A Ty pisz maila do Paśnika co tam jeszcze można by było u Ciebie dołożyć.
Ja np. Będę chciała teraz mieć wlew domaciczny ze swojego osocza bogatopłytkowego. Może pomóc a nie zaszkodzi. Intralipid brałaś???
 
U Ciebie to wogole wyniki pod samo niebo od poczatku:) I oby tak dalej!!!A co u Was było problemem, że zdecydowaliscie się na in vitro? , jesli chcesz o tym pisać oczywiście. Ja wyniki robiłam dziś bo lekarz przesunął mi weryfikację z 17.09 pewnie ze względu na ten niski estradiol. Beta niestety nie powala, może to jeszcze pozostałos po zastrzyku:(
Beta 9,7
Estradiol 2280 pg/ml
Progesteron 34,6 ng/ml
Nie wiem co mam o tym myslec... Zmniejszać ten estradiol czy zostawić?
Który to u Ciebie dpt??? Już chyba zastrzyku ni ma we krwi.
 
Malo macie tych zarodasow....mimo wszystko, mój M też morfologia na poziomie 2% a mieliśmy blastki 5.2.1, 4.2.1,4.3.3 i dwie wczesne blastocysty, no i sporo starsza od Ciebie jestem, więc mój M też. Pytanie jakie lab też jest w tej klinice. Robiliście ta metodą z wyselekcjonowane plemników (imsi??? Chyba), podobno są lepsze efekty wtedy. Kumpela ostatnio też pisała mi o msom, jakieś badanie i selekcja nasienia chyba, jeszcze o tym nie czytałam, ale im pomogło to uzyskać fajne klasowo 4 zarodki, czy 5... Może w te stronę. Tylko kosztowo to drogie jest. I zastanówcie się nad zmianą kliniki na Gync. entrum może??? Nie czytałam zbyt wielu pozytywnych opinii o Pro. Vicie. A Ty pisz maila do Paśnika co tam jeszcze można by było u Ciebie dołożyć.
Ja np. Będę chciała teraz mieć wlew domaciczny ze swojego osocza bogatopłytkowego. Może pomóc a nie zaszkodzi. Intralipid brałaś???

A i może hodujcie do 3doby???wieksze szansę będą miały u Ciebie niż w labu???
 
reklama
Do góry