reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie lubie

Ja po pierwszym pić up czułam do ok chociaż lekarz mówił że mimo znieczulenia przy kazdym kluciu drgalam. Także zobaczymy.
Będzie dobrze!!! Niech będzie ich dużo i ładne. Ból minie
U Ciebie to wogole wyniki pod samo niebo od poczatku:) I oby tak dalej!!!A co u Was było problemem, że zdecydowaliscie się na in vitro? , jesli chcesz o tym pisać oczywiście. Ja wyniki robiłam dziś bo lekarz przesunął mi weryfikację z 17.09 pewnie ze względu na ten niski estradiol. Beta niestety nie powala, może to jeszcze pozostałos po zastrzyku:(
Beta 9,7
Estradiol 2280 pg/ml
Progesteron 34,6 ng/ml
Nie wiem co mam o tym myslec... Zmniejszać ten estradiol czy zostawić?
Ja bym zostawiła
 
reklama
No chyba, że zapodamy bezalkoholowe.
Uwierzcie mi, u mnie na tapecie jest ostatnio Heineken 0%,pychaaa.I czasami mam wrażenie, że się nim upijam :o :o :o:D:D:D:eek::eek::eek:
Siła podświadomości to chyba. Jak dla mnie może być bez alko, wreszcie czuję się dobrze po tej sobocie, więc wiecie... I nawet wino bez alko jest dostępne choć nie wszędzie, ale to wyznaczymy kogoś kto zakupi większą ilość (w sumie to ja mogę)
 
Starania od 2015r.
Przyczyna to Słaba armia męża (morfologia 2%,MAR Test IGG 95%, HBA po kuracji 64%(wcześniej 24%)DFI 16%)
Ja:Amh ok:3.8 (2017)Hsg ok.(2018)
NK 20%,brak większości kirów implantacyjnych,
nieprawidłowe: PAI-1, MTHFR (homozygota)
04.18rNaturalny cud 7tc[*] puste jajo plodowe
PICSI krótki protokół transfer 8A < beta 0.1 (brak mrożaków)
PICSI długi protokół transfer 2AB,3BB < beta 0.1
09.19r (❄2AB) podejście z accofilem <beta 0.4
Leczymy się w provicie w Kato.
Macie jakiś plan B na teraz? Walczycie dalej, czy potrzebna przerwa?
 
Milka przytulam.

Też pokladam nadzieję w accofilu, ale jak widać to też jest loteria i jak szóstka trafiona w totka. Dlatego boje sie transferu.
Jeszcze dzisiaj zrobilam usg A tam pomimo 4x Estrofem duzy pecherzyk. No i szybko do laboratorium na progesteron czy aby ten pecherzyk nie probuje mi produkowac juz proga, wlasnie mam wynik 1.57 ng/ml wiec chyba dobrze? Bo lutinus i luteine dopiero od jutra bym zaczela. Ile powinien wynosic progesteron przed jego wlaczeniem na sztucznym?

Chociaż endometrium właśnie podroslo do 9 z hakiem
Po południu ma dzwonić lekarz więc pewnie ustali datę transferu.
 
Ja też właśnie odebrałam wyniki i jakoś się stresuje
7dpt beta 26,5
dzisiejsza 9dtp 87,8

Powiedzcie,czy jest ok bo już nie myślę logicznie. Podane miałam 2 zarodki 3 dniowe. Ale jakoś małe te wartości
Jakie małe???!!! Kobito czym Ty się stresujesz, przyrost masz w kosmos i to się liczy:) jest super:)
 
reklama
Do góry