reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki za słowa otuchy, chyba powiem mężowi żeby skonfiskował mi tel, bez sensu porównuje inne wyniki.
Nie porównuj, bety na początku bywają różne. Wiadomo, że im więcej tym niby lepiej ale kluczowe są przyrosty. Poza tym to dopiero 9dpt a jak będzie Ci przyrastać tak po te 160% to do 14dpt powinnaś mieć koło 600 więc wynik Marzenie :) ✊✊✊
 
Milka przytulam.

Też pokladam nadzieję w accofilu, ale jak widać to też jest loteria i jak szóstka trafiona w totka. Dlatego boje sie transferu.
Jeszcze dzisiaj zrobilam usg A tam pomimo 4x Estrofem duzy pecherzyk. No i szybko do laboratorium na progesteron czy aby ten pecherzyk nie probuje mi produkowac juz proga, wlasnie mam wynik 1.57 ng/ml wiec chyba dobrze? Bo lutinus i luteine dopiero od jutra bym zaczela. Ile powinien wynosic progesteron przed jego wlaczeniem na sztucznym?

Chociaż endometrium właśnie podroslo do 9 z hakiem
Po południu ma dzwonić lekarz więc pewnie ustali datę transferu.
Prog Oki jak dla mnie. Ładne Endo. Do jutra jeszcze może ciut podrosnie.
 
Moje najkochansze wspieraczki wlasnie siedze i placze, rece mi sie trzesa bo dostalam wyniki nifty, jak otwieralam to myslalam ze serce mi wyskoczy tak walilo a teraz jestem zalana lzami. Moja niunia jest zdrowa i to jeszcze dziewczynka to jakbym wygrala w lotto. Normalnie nie wierze ze to prawda tak dlugo czekalismy ❤️❤️❤️
 
Hej dziewczyny :)

@Milka_89 przykro mi bardzo, ze się nie udało.

Pozostałym gratuluje wyników❤️

Ja dziś byłam na becie i właśnie odebrałam wynik - 6297. W pt było 1806 i zaczynam panikować, czy przyrost nie jest za duzy:o kurcze może mam jakieś schizy, ale już zaczynam czytać p zasniadzie, bo wtedy beta szybuje tak szybko w gore.

Dziś popołudniu mam zamiar wbić się do jakiegoś gina, ale powiem szczerze, ze strach mnie obleciał okrutny. Takiego wysokiego wyniku się nie spodziewałam. Niby w kalkulatorze jest Ok, ale chyba same rozumiecie, ze przy takiej sytuacji jak moja, to chyba już wszystko jest możliwe. A przynajmniej już sama nie wiem co mam myslec.
 
reklama
Moje najkochansze wspieraczki wlasnie siedze i placze, rece mi sie trzesa bo dostalam wyniki nifty, jak otwieralam to myslalam ze serce mi wyskoczy tak walilo a teraz jestem zalana lzami. Moja niunia jest zdrowa i to jeszcze dziewczynka to jakbym wygrala w lotto. Normalnie nie wierze ze to prawda tak dlugo czekalismy ❤❤❤
No i ekstra, cudowne wieści :) to teraz już bez stresu:) Gratuluję ogromnie! CÓRAto też moje największe Marzenie :)
 
Do góry