reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie lepiej. Luby pije a ja mam kaca

<3 <3 <3 Jakie będzie imię dla niunia?

Kochana ja miałam taki przyrost przy ciąży bliźniaczej. Także trzymam kciuki!
Jeszcze nie wiem, do tej pory staralismy sie nie przywiazywac do tej ciazy i praktycznie o tym nie rozmawialismy ale teraz wszystko sie zmieni ❤️❤️❤️
 
A jaka klinikę polecasz? Już sama nie wiem powiem ci że na ta chwilę to mam dość. Ale widocznie nie jest dla nas najlepsza. Mieliśmy coś tam dodawane do selekcji plemników i dużo to kosztowało ok tysiaka ale za choinkę nie wiem jak się zwalo. Musimy się zastanowić nad tym co dalej bo efektów brak. Intralipidu nie miałam i dr pasnik powiedział że accofil wystarczy. Mówiłam gin o tym wlewie teraz przy crio to powiedziała że u mnie nie trzeba. Encorton tez miałam mały 5mg x1 od 10 dc. A tutaj pare dziewczyn brało już kilka miesięcy przed żeby zbić te nk.
Pierdziele nie o szopenie z tym wlewem. 5mg mogło być mało, ja miałam 10 a wydaje mnie się, że za mało to było.
Pisałam Ci o Gync. entrum Katowice, ale Novum w Wawie też ma dobre opinie na trudne przypadki i labo chyba lepsze niż w Gyn. A naprawdę dużo zależy od labu i embriologow, nie wierzę, że u Was nie da się uzyskać lepszej ilości zarodków. Amh też masz nieźle. Zastanów się, poczytaj i działaj! Nie zwlekaj.
 
Pierdziele nie o szopenie z tym wlewem. 5mg mogło być mało, ja miałam 10 a wydaje mnie się, że za mało to było.
Pisałam Ci o Gync. entrum Katowice, ale Novum w Wawie też ma dobre opinie na trudne przypadki i labo chyba lepsze niż w Gyn. A naprawdę dużo zależy od labu i embriologow, nie wierzę, że u Was nie da się uzyskać lepszej ilości zarodków. Amh też masz nieźle. Zastanów się, poczytaj i działaj! Nie zwlekaj.
Dzieki tak mnie podbudowalas wiesz dzięki tego mi było trzeba. Chyba się umowie do tego novum spróbuje. Na czas stymulacji wezmę urlop l4 i tam zamieszkam ;) Kogo polecasz z lekarzy ?
 
Moje najkochansze wspieraczki wlasnie siedze i placze, rece mi sie trzesa bo dostalam wyniki nifty, jak otwieralam to myslalam ze serce mi wyskoczy tak walilo a teraz jestem zalana lzami. Moja niunia jest zdrowa i to jeszcze dziewczynka to jakbym wygrala w lotto. Normalnie nie wierze ze to prawda tak dlugo czekalismy ❤❤❤
Gratulacje!!! Super wiadomość!!!!
To teraz możesz być spokojna!!!!
Zasłużyłaś w końcu na swoje szczęście!!!
Pamiętam jak ja zaczynałam to byłaś pierwsza osoba która mi pomogła!!!!!
Cieszę się razem z Tobą!!!!!
 
Dzieki tak mnie podbudowalas wiesz dzięki tego mi było trzeba. Chyba się umowie do tego novum spróbuje. Na czas stymulacji wezmę urlop l4 i tam zamieszkam ;) Kogo polecasz z lekarzy ?
Dziewczyny chwaliły Zamore. Tylko jak ja chciałam się umówić to termin na listopad, więc dzwoń! Ewentualnie Wojewódzki. Wejdź na stronę, bo tam jest napisana dodatkowa ich specjalizacja, nie pamiętam który, ale któryś z nich jest od "męskich" spraw.
 
Malo macie tych zarodasow....mimo wszystko, mój M też morfologia na poziomie 2% a mieliśmy blastki 5.2.1, 4.2.1,4.3.3 i dwie wczesne blastocysty, no i sporo starsza od Ciebie jestem, więc mój M też. Pytanie jakie lab też jest w tej klinice. Robiliście ta metodą z wyselekcjonowane plemników (imsi??? Chyba), podobno są lepsze efekty wtedy. Kumpela ostatnio też pisała mi o msom, jakieś badanie i selekcja nasienia chyba, jeszcze o tym nie czytałam, ale im pomogło to uzyskać fajne klasowo 4 zarodki, czy 5... Może w te stronę. Tylko kosztowo to drogie jest. I zastanówcie się nad zmianą kliniki na Gync. entrum może??? Nie czytałam zbyt wielu pozytywnych opinii o Pro. Vicie. A Ty pisz maila do Paśnika co tam jeszcze można by było u Ciebie dołożyć.
Ja np. Będę chciała teraz mieć wlew domaciczny ze swojego osocza bogatopłytkowego. Może pomóc a nie zaszkodzi. Intralipid brałaś???
U nas pomoglo tez FAMSi na ktore zdecydowalisny sie przy 3ciej stymulacji I nagle bylo wiecej I duzo lepszej jakosci blastek..I ciaza przedewszystkim ;)
 
reklama
Moje najkochansze wspieraczki wlasnie siedze i placze, rece mi sie trzesa bo dostalam wyniki nifty, jak otwieralam to myslalam ze serce mi wyskoczy tak walilo a teraz jestem zalana lzami. Moja niunia jest zdrowa i to jeszcze dziewczynka to jakbym wygrala w lotto. Normalnie nie wierze ze to prawda tak dlugo czekalismy ❤❤❤
Cudownie
 
Do góry