reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Milka_89 to chyba miała bo mówiła o jakimś badaniu za tysiak a to tak kosztuje. To tym bardziej ja uważam, że labo kiepskie w Jej obecnej klinice...
Tez tak mysle, labo slabe... Napewno bym zmienila klinice od razu @Milka_89.. Pamietam przypadki kilka dziewczyn z tego forum przed 40tka gdzie mialy kilka podejsc w inne klinice beta zawsze 0, przesle sie do Invicta I nagle piekne zarodki I ciaza od razu...
 
Tez tak mysle, labo slabe... Napewno bym zmienila klinice od razu @Milka_89.. Pamietam przypadki kilka dziewczyn z tego forum przed 40tka gdzie mialy kilka podejsc w inne klinice beta zawsze 0, przesle sie do Invicta I nagle piekne zarodki I ciaza od razu...
No właśnie taki jest plus tej mojej nieszczęsne jIncicty Wawa. Z dostępem do lekarzy słabo bo tłum ludzi zawsze, ale wiedzę mają, potrafią dobrze poprowadzić, u mnie zaplodnilismy 10 komórek chociaż nie miałam jeszcze skończonych 35 lat, ale lekarz uznał że skoro słabe nasienie, to tak będzie najlepiej. Mieliśmy PICSI (nie do końca ogarniam różnice) no i 7 zarodków tylko jedna 3-ka, a reszta same 4 i 5tki.Jedna z tych 4-rek siedzi właśnie w foteliku na tylnym siedzeniu,a teraz staramy się o drugi cud. Tak więc jakbys jednak nie dostała się do Novum w jakimś rozsądnym terminie (ono ma dużo lepsze opinie) to zapraszam do Invicty warszawa. :)
 
No właśnie taki jest plus tej mojej nieszczęsne jIncicty Wawa. Z dostępem do lekarzy słabo bo tłum ludzi zawsze, ale wiedzę mają, potrafią dobrze poprowadzić, u mnie zaplodnilismy 10 komórek chociaż nie miałam jeszcze skończonych 35 lat, ale lekarz uznał że skoro słabe nasienie, to tak będzie najlepiej. Mieliśmy PICSI (nie do końca ogarniam różnice) no i 7 zarodków tylko jedna 3-ka, a reszta same 4 i 5tki.Jedna z tych 4-rek siedzi właśnie w foteliku na tylnym siedzeniu,a teraz staramy się o drugi cud. Tak więc jakbys jednak nie dostała się do Novum w jakimś rozsądnym terminie (ono ma dużo lepsze opinie) to zapraszam do Invicty warszawa. :)
Szkoda ze nie ma Novum w trojmiecie :( jak w grudniu sie nie uda z checia zmienilam bym Invicte na inne skuteczna klinike :(
 
reklama
Do góry