reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie taki jest plus tej mojej nieszczęsne jIncicty Wawa. Z dostępem do lekarzy słabo bo tłum ludzi zawsze, ale wiedzę mają, potrafią dobrze poprowadzić, u mnie zaplodnilismy 10 komórek chociaż nie miałam jeszcze skończonych 35 lat, ale lekarz uznał że skoro słabe nasienie, to tak będzie najlepiej. Mieliśmy PICSI (nie do końca ogarniam różnice) no i 7 zarodków tylko jedna 3-ka, a reszta same 4 i 5tki.Jedna z tych 4-rek siedzi właśnie w foteliku na tylnym siedzeniu,a teraz staramy się o drugi cud. Tak więc jakbys jednak nie dostała się do Novum w jakimś rozsądnym terminie (ono ma dużo lepsze opinie) to zapraszam do Invicty warszawa. :)
Dzieki dzieki dzieki! A lekarza jakiego polecasz do jakiego chodzilas? Boże jaka ty miałaś piękna stymulacje! Tylko pozazdrościć. Też miałam zapłodnienie wszystkie ale tak i było 6 komorek z czego jeszcze jedna zdegenerowala.
 
reklama
Moje najkochansze wspieraczki wlasnie siedze i placze, rece mi sie trzesa bo dostalam wyniki nifty, jak otwieralam to myslalam ze serce mi wyskoczy tak walilo a teraz jestem zalana lzami. Moja niunia jest zdrowa i to jeszcze dziewczynka to jakbym wygrala w lotto. Normalnie nie wierze ze to prawda tak dlugo czekalismy ❤❤❤

Gratuluję Córeczki!!! Odetchnij i ciesz się tą ciąża, bo dużo już przeszlas i czas na nagrodę ❤️

Hej dziewczyny :)

@Milka_89 przykro mi bardzo, ze się nie udało.

Pozostałym gratuluje wyników❤

Ja dziś byłam na becie i właśnie odebrałam wynik - 6297. W pt było 1806 i zaczynam panikować, czy przyrost nie jest za duzy:o kurcze może mam jakieś schizy, ale już zaczynam czytać p zasniadzie, bo wtedy beta szybuje tak szybko w gore.

Dziś popołudniu mam zamiar wbić się do jakiegoś gina, ale powiem szczerze, ze strach mnie obleciał okrutny. Takiego wysokiego wyniku się nie spodziewałam. Niby w kalkulatorze jest Ok, ale chyba same rozumiecie, ze przy takiej sytuacji jak moja, to chyba już wszystko jest możliwe. A przynajmniej już sama nie wiem co mam myslec.

Dostaniesz bana na internet :p ciesz się z wyniku, piękny przyrost!!! :)

Dziewczyny czy któraś z Was robiła badanie w kierunku antyfosfolipidów po poronieniu? Podobno są 4 rodzaje i nie wiem które zrobić badanie w czwartek :confused:

Podpytaj dziewczyn z wątku poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne, on tam mają obcykane te wszystkie badania.

Dziewczyny czy to prawda że przy 3 dniowym mrozaku nie stosuje sie embrioglue? Teraz miałam podany 3 dniowy bez kleju tego ale we wcześniejszym transferze z którego mam Corcie miałam ten klej ale córka była 5 dniowym mrozakiem...

Nie ma przeciwwskazań dla 3 dniowych zarodków, wszystko pewnie zależy od polityki kliniki.
Wiesz już kiedy będziesz testować? Przed urodzinami Anastazji czy po? Mocne ✊✊✊
 
Gratuluję Córeczki!!! Odetchnij i ciesz się tą ciąża, bo dużo już przeszlas i czas na nagrodę ❤



Dostaniesz bana na internet :p ciesz się z wyniku, piękny przyrost!!! :)



Podpytaj dziewczyn z wątku poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne, on tam mają obcykane te wszystkie badania.



Nie ma przeciwwskazań dla 3 dniowych zarodków, wszystko pewnie zależy od polityki kliniki.
Wiesz już kiedy będziesz testować? Przed urodzinami Anastazji czy po? Mocne ✊✊✊
@ilmenau Dzięki już znalazłam i napisałam ;)
 
Moje najkochansze wspieraczki wlasnie siedze i placze, rece mi sie trzesa bo dostalam wyniki nifty, jak otwieralam to myslalam ze serce mi wyskoczy tak walilo a teraz jestem zalana lzami. Moja niunia jest zdrowa i to jeszcze dziewczynka to jakbym wygrala w lotto. Normalnie nie wierze ze to prawda tak dlugo czekalismy ❤❤❤
Super :) To teraz otarcie łez i uśmiech ma być przez kolejne tygodnie :)
 
reklama
Do góry