reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dobrze ze jestes twarda i sie nie zalamujesz to naprawde mega bo niektore dziewczyny popadaja w depresje, nakrecaja sie i jeszcze same sie pograzaja w tej rozpaczy a to przeciez nic nie daje tylko psycha siada. Uwazam ze nieudany transfer, cb, czy jak u ciebie puste jajo to nie jest tragedia, wiem ze dla dziewczyn ktore tak dlugo sie staraja to ta upragniona ciaza jest calym swiatem ale sa wieksze nieszczescia ktore moze wlasnie cie ominelo i nawet o tym nie wiesz. Ja tak plakalam nad moja ciaza ze serduszko sie zatrzymalo ale potem sobie uswiadomilam ze jakby urodzilo sie chore i cierpialo a ja ani nikt inny nie moglby mu pomoc Tylko zostaloby patrzec jak umiera w cierpieniach to jest dopiero tragedia. Jesli zarodek jest wadliwy to powinno sie tylko dziekowac ze natura Nas oszczedzila.

Może nie wyrokujmy kto jak ma co przeżywać, bo każdy z Nas jest inny. Ja uważam, że @bazylia128 spoko, masz prawo czuć się źle z tym wszystkim,to strata i jak by nie było, moim zdaniem, trza to przepracować. Lepiej tak niż potem gdzieś ma to wyjść.. I nie chodzi mi tu o żadne wpedzanie się w depresję! Nie jestem psychologiem, ale depresja to poważna choroba i chyba nie da się jej sobie zamówić ot tak!
 
reklama
Wiesz chyba z tylu glowy jednak mialam taki scenariusz.
Przeczytalam chyba wszystko co bylo mozliwe w necie i nie znalazlam ain jednego szczesliwego przypadku gdzie beta zle przyrastal i zakonczylo sie dobrze. Tak sie moze zdarzyc tylko w przypadku kiedy jest to ciaza blizniacza.
No u nas @bazylia128 byl taki cud na forum że dwa lata temu, @PaulinkaP
 
@Murawa mogę poprosić o wpisanie do kalendarza na 23.09 wizyta w klinice? Pierwsza u mojego lekarza prowadzącego po ost nieudanym transferze. Już wczoraj zaczęła się @ po odstawieniu leków i będę zaczynać estrofem zaraz, więc jeśli mogę to proszę trzymajcie kciuki żeby na wizycie okazało się że nie ma przeciwwskazań do kolejnego transferu w październiku
 
reklama
Wiesz to nie byl cud bo ja wrocilam do tych postow i ona miala podane dwa zarodki. Jeden sie ewakuowal i dlatego byly nizsze przyrosty.
Ktoś już pisał, że słabe przyrosty mogą się dobrze skończyć tylko jak podane są 2 zarodki, więc faktycznie zdaje się że to ten scenariusz był. @bazylia128 trzymam za Ciebie kciuki Kochana. Strata to strata, na każdym etapie mamy prawo ją mocno przeżywać. Daj sobie czas na to.
 
Do góry