reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Kto po in vitro?

Liliana87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja wzięłam 2 tyg. L4 z nadzieja ze tym razem się uda.. I mam się maksymalnie oszczędzać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Narazie żadnych objawów nie ma. Nawet mnie plecy nie bolą.
Witaj. A czy mozesz napisac cos wiecej o sobie? Jakie wskazania do in vitro, czy ktorys z transferow udany, gdzie sie leczysz ? Trzymam kciuki by się udało

reklama

nieagatka

Rozwiązania
0
No ja też 30.09 (pon) to będzie 10dpt, ale w piątek robię jeszcze morfologie to będzie 7dpt i nie wiem czy od razu nie walne jeszcze bety. Wiem że to wcześnie przy trzydniowych zarodkach, ale one już były takie kompaktujace że zlanymi blastomerami i kusi mnie ten siódmy dzień ale liczę się z tym że to jednak za wcześnie....
Ja przy 3 dniowych bym sobie darowala.

Gość gość ANNA

Rozwiązania
0
Ja tym razem siedzę cały tydz w domu.
Jestem na accofilu i dzisiaj po drugim zastrzyku czuje wszystkie kosci, najbardziej bolą plecy. Jutro morfologia i mam nadzieję że będzie dobrze. I że te bóle pleców nie będą się długo utrzymywac
Ja od środy idę na l4 bo niestety nockę mam więc nie mam wyboru. Czekam na wynik progresteronu i jeśli będzie za niski to wstrzykne sobie prolutex. Trzymam kciuki za kropeczka i dobre wyniki ✊✊✊✊

Gość gość ANNA

Rozwiązania
0
Ja wzięłam 2 tyg. L4 z nadzieja ze tym razem się uda.. I mam się maksymalnie oszczędzać. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Narazie żadnych objawów nie ma. Nawet mnie plecy nie bolą.
Jeśli miałaś zalecenia aby odpoczywać to bebzon do góry i leżenie :-) :) ja po 1 transferze , który się niestety nie udal dużo odpoczywalam ale też dużo myślałam. Dlatego teraz choć te 2 dni pójdę do pracy , zawsze szybciej przeleci...

Pójdźka

Rozwiązania
0
Acha dzieki... ale ja juz plamie.. I czuje sie okropnie od kilka dni.. generalnie postanowilam przerwac I jutro juz nie wezme anty..czy to plamienie moge juz jako poczatku @ traktowac? bralam tylko po to any dostac @ pozniej aby przygotowac sie do powtorzenia receptywnosci ale jade do Pasnika wiec juz nawet nie czy jej sens to w klinice powtarzac..
Ja bym jednak nie traktowała tego jak początek okresu, poczekaj aż faktycznie przyjdzie. Jeśli okropnie się czujesz to oczywiście odstaw, ale ja bym liczyła początek cyklu od miesiączki która wystąpi po odstawieniu tabl. Ja tez kiedyś tak miałam i dzwoniłam do lekarza i mi powiedziała że plamienia nie są wskazaniem do odstawienia leku.

Pójdźka

Rozwiązania
0
A jeszcze pytanko.. Rozumiem ze tak samo jak mozna wydluzyc to tez moge skrocic cykl antykami? Musze w Grudniu dostac @ najpóźniej 10 grudnia więc będę musiała tak wykombinować aby cykl od miesiączki listopadowej trwal jakieś 20-21 dni tylko.. Czyli wtedy biorę antyki 17-18 dni i przychodzi zaraz po nich @ ?
W tą stronę nigdy nie robiłam. O to musisz spytać lekarza gin.

Ero

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witaj. A czy mozesz napisac cos wiecej o sobie? Jakie wskazania do in vitro, czy ktorys z transferow udany, gdzie sie leczysz ? Trzymam kciuki by się udało
W 2015 r została zdiagnozowano u mnie endometrioza i niestety wraz z nią zostałam pozbawiona lewego jajnika. Później w 2016 r udało mi się zajść w ciążę ale okazała się niestaty pozamaciczna :( i na moj pech wylądowała w prawym jajowodzie, który niestety wycieli :(. Jeśli chodzi o in vitro to jestem już po 3 stymulacjach 2 symulacje i 2 transfery miałam w Angeliusie niestety się nie powiodly i postanowiliśmy z Mężem przenieść się do Bociana. Tu mieliśmy 1 symulacje z której uzyskałam 1 zarodek i jedna blastke ale pierwszy transfer się nie udał a blastka właśnie mam nadzieję się zagnieżdża w brzuszku :) pozdrawiam.

reklama

Gość gość ANNA

Rozwiązania
0
W 2015 r została zdiagnozowano u mnie endometrioza i niestety wraz z nią zostałam pozbawiona lewego jajnika. Później w 2016 r udało mi się zajść w ciążę ale okazała się niestaty pozamaciczna :( i na moj pech wylądowała w prawym jajowodzie, który niestety wycieli :(. Jeśli chodzi o in vitro to jestem już po 3 stymulacjach 2 symulacje i 2 transfery miałam w Angeliusie niestety się nie powiodly i postanowiliśmy z Mężem przenieść się do Bociana. Tu mieliśmy 1 symulacje z której uzyskałam 1 zarodek i jedna blastke ale pierwszy transfer się nie udał a blastka właśnie mam nadzieję się zagnieżdża w brzuszku :) pozdrawiam.
Widzę, że dużo przeszłaś . Z całego serducha życzę Ci aby wszystko o czym marzysz się spełniło ✊✊✊✊

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry