reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kobiety jestem 19 dpt transfer udany beta pieknie przyrastała.Od kilku dni czuje dyskomfort w miejscach intymnych uplawy są jakby większe (myślałam że to przez progesteron)troszkę mnie swędzi i nie czuje się komfortowo.Jak myślicie chyba trzeba się wybrać do jakiegoś lekarza ..kurczę czy to przez progesteron...Ale dwa lata temu tak nie miałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczyny,dziś miałam wizytę kontrolną,obrzęk pomału się wchłania,szłam z niepewnością ,czy jeszcze serduszko bije,a tu taka dobra wiadomość.Seduszko też mocno bije,kruszynka walczy.Lekarze określają to jako ciężki przypadek,1 procent szans ,a tu wychodzi słońce dla mojego bąbelka.Czekam na amniopunkcje,jeszcze tydzień.
Bardzo się cieszę, oby wszystko było dobrze. Trzymam kciuki.
 
Kobiety jestem 19 dpt transfer udany beta pieknie przestała.Od kilku dni czuje dyskomfort w miejscach intymnych uplawy są jakby większe (myślałam że to przez progesteron)troszkę mnie swędzi i nie czuje się komfortowo.Jak myślicie chyba trzeba się wybrać do jakiegoś lekarza ..kurczę czy to przez progesteron...Ale dwa lata temu tak nie miałam
Jak najbardziej przez tabletki, rozumiem że masz lutinus lub luteinę? Ja przy lutinus też odczuwałam dyskomfort, od razu przeszłam na prolutex . Minęło i nic nie leczyłam tylko używałam tantum rosa do mycia.
 
Jak najbardziej przez tabletki, rozumiem że masz lutinus lub luteinę? Ja przy lutinus też odczuwałam dyskomfort, od razu przeszłam na prolutex . Minęło i nic nie leczyłam tylko używałam tantum rosa do mycia.
Nie wiem czy leciec do szpitala na izbe przyjec bo tylko tam mnie przyjma bez czekania kilka dni a nawet tygodni
 
W gyncentrum powiedzieli ze bety zrobione dwa dni wczesniej sa dla nich nie miarodajne i sie nie licza. Dzis dopiero bedzie wiarygodne wieczorem wynik. Myslicie ze jak bylo 21 a na zajutrz 49 to jeszcze moja uciecha byla za wczesna? I dzis moge miec juz zero ? Jejciu oby nje. Jak wyjdzie pozytywna to wypisza recepte bym kontynuowala leki a w srode i tak powtorzyc musza bete wedlug swoich regul i dopiero umawiac moga na usg. Teraz to sie dopiero zestresowalam ze za szybko sie ucieszylam
Bardziej chodzi im o to, ze gdybys robila 2 dni wczesniej i miala 0 i panikowała to dla nich jest "za wcześnie". Dopiero w określonym przez nich dniu beta 0 oznacza ze mozesz odstawić leki.
A Ty skoro juz 2 dni wczesniej mialas ladna bete i dobrze rosnie, to kolejne badania powinny byc tylko formalnoscia. :)
 
Witajcie dziewczyny,dziś miałam wizytę kontrolną,obrzęk pomału się wchłania,szłam z niepewnością ,czy jeszcze serduszko bije,a tu taka dobra wiadomość.Seduszko też mocno bije,kruszynka walczy.Lekarze określają to jako ciężki przypadek,1 procent szans ,a tu wychodzi słońce dla mojego bąbelka.Czekam na amniopunkcje,jeszcze tydzień.
Jeju kochana mocno trzymam kicuki zeby slonce dla Was swiecilo kazdego dnia coraz bardziej.
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz
2019-09-24 Riddikulus transfer ❤❤❤
2019-09-24 Linaaa transfer ❤❤❤
2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-09-30 nieagatka beta!!!!!!!
2019-10-02 Elizabeth68 beta!!!!!!!
2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu
Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację "Arkusze Google"?
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

Witam Kobity,
trochu mnie nie było,ale duuużo się dzieje,szkolenie,chrzciny i niestety poważna choroba w rodzinie.Postaram się dodawać kalendarz na bieżąco,choć nie ukrywam,że nie mam do tego teraz głowy :(
Także jakby Któraś zaciążona ❤❤❤ miała chęci to by było fajno.

To ,co wyłapałam to powpisywałam i już dziś trzymam kciiiuki moocno za jutrzejsze transfery @Riddikulus i @Linaaa ❤❤❤ (ponieważ dziś idę na nocną zmianę(inwentaryzacja) :(
 
Witajcie dziewczyny,dziś miałam wizytę kontrolną,obrzęk pomału się wchłania,szłam z niepewnością ,czy jeszcze serduszko bije,a tu taka dobra wiadomość.Seduszko też mocno bije,kruszynka walczy.Lekarze określają to jako ciężki przypadek,1 procent szans ,a tu wychodzi słońce dla mojego bąbelka.Czekam na amniopunkcje,jeszcze tydzień.
No i fantastycznie !! Czekamy razem z Tobą ;) trzymaj się ;)
 
reklama
Kobiety jestem 19 dpt transfer udany beta pieknie przyrastała.Od kilku dni czuje dyskomfort w miejscach intymnych uplawy są jakby większe (myślałam że to przez progesteron)troszkę mnie swędzi i nie czuje się komfortowo.Jak myślicie chyba trzeba się wybrać do jakiegoś lekarza ..kurczę czy to przez progesteron...Ale dwa lata temu tak nie miałam
Ja mam dość duże upławy :/ Musisz sprawdzić pH u ginekologa
 
Do góry