reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ech a ja zobaczylam wynik i ucieszylam sie na początku, ze jest dobry. Czyli to ma byc kwas foliowy i witamina b? To maja byc jakies konkretne witaminy z gr b? Czy complex? Marzycielka powtarzalas homocysteine juz? Spadla u Ciebie?

Będę powtarzała jutro poziom homocysteiny
Pierwszy raz po 3 miesiącach brania lekow
Zobaczymy czy coś spadło [emoji848]
Musisz brać witaminy metylowane
Ja biorę np. takie
Przesyłam fotki
IMG_5802.JPG
IMG_5803.JPG
 
reklama
Znalazłam jak narazie tylko w Novum więc już się ciesze :) Co dają? Jest to podobno najlepsza alternatywa dla szczepień bądź innych leków immunosupresyjnych.. Podobno duża skuteczność .. Rzadko stosowane z uwagi na dużo innych tańszych alternatywnych sposobów leczenia.. Ale przemawiają do mnie... Omówię ta opcję na pewno z doc.P ;)
To daj znać co doc.P na to . A tobie zaproponował szczepienia? Co ci wyszło źle w immunologii?
Mi dał tylko accofil a przed następną procedura mam napisac maila i wtedy wyśle zalecenia. Obstawiam, że znowu mi da tylko accofil.
 
Dziewczyny czy ktoras ma doswiadczenie z Artrotec. Czekam juz 3 godziny i nic sie jeszcze nie dzieje.
Ja je miałam, w szpitalu dostałam rano A późnym wieczorem po 14h dopiero się zaczęło. A pielęgniarka mówiła, że przeważnie po paru godzinach są skurcze.
Bardzo ci współczuję całej tej sytuacji ;( jesteś bardzo dzielna!
 
Ja zdjęcia nie dostawałam, ale najpierw widziałam blastusia pod mikroskopem na monitorze, a później na USG pokazywali mi jak to wygląda w trakcie podawania. Ewidentnie było widać, że blastuś jest u mamusi [emoji7][emoji175]
To co widzisz, to blyszczace to bie blstka tylko pecherzyk powietrza, w ktorym powinna byc blastka. Zdazaly sie przypadki, ze pecherzyk byl umieszczony w macicy, a zarodek dostwal na rurce. Dlatego pozniej sprawdzaja pod mikroskopem, bo golym okiem nie moga ocenic czy na pewno nic nie zostalo.
 
Dziewczyny a zauważyliście u siebie przed transferem albo chwilę po że wypadają Wam włosy? Kurcze nie wiem co się dzieje a od kilku dni lecą mi na potęgę.. Aż się boję myć głowę bo normalnie garściami wyciągam. :(
 
Mam kolejne wyniki. Powtarzalam obciazenie glukoza i nie wyszlo za ciekawie... Przyjmuje na noc glucophage xr 1000 od kilku miesiecy. Przed tym glukoza byla 92. Teraz po obciążeniu glukoza:
Na czczo 109
Po 1h - 169
Po 2h - 112
Insulina:
Na czczo 15
Po 1h - 68
Po 2h - 58
Glucophage odstawilam na 9 dni przed badaniem. Nigdy tak zlych wynikow nie mialam.
 
To co widzisz, to blyszczace to bie blstka tylko pecherzyk powietrza, w ktorym powinna byc blastka. Zdazaly sie przypadki, ze pecherzyk byl umieszczony w macicy, a zarodek dostwal na rurce. Dlatego pozniej sprawdzaja pod mikroskopem, bo golym okiem nie moga ocenic czy na pewno nic nie zostalo.
O ja!!! A ja głupia myślałam, że to mój kropek [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry