reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Już wrzesień - kobietki, to będzie nasza jesień! Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo


Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz

❤❤❤❤❤❤ Dziś pusto w kalendarzu :( Za Wszystkie, które mają dziś ważny dzień a działają zza krzaków trzymamy kciuki.

2019-09-27 AleAle27 II podglądanie Maluszka ❤❤❤
2019-09-29 Pola0702 wizyta u DR Paśnika
2019-09-30 nieagatka beta!!!!!!!
2019-09-30 Netiaskitchen transfer ❤❤❤
2019-10-02 Elizabeth68 beta!!!!!!!
2019-10-08 goffa13 wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-17 Babeczki termin porodu
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbuleńka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-19 AleAle27 termin porodu
2020-03-22 anulka36 termin porodu

Dziewczyny jeśli kogoś pominelam przepraszam:( To moje pierwsze lekcję
Jeśli kogoś dopisać to zapraszam :)
Niedziela druga procedura czyli druga punkcja... Proszę mnie wpisać
 
reklama
w poniedzialek beta 206 a dzis 430, 9. Mam nadzieje ,ze dobrze rosnie i ze na usg tez bedzie wporzadku.
A pamietasz jak ci pisalam kto doradzil ci pakiet 2+1 i ze bedziesz w ciazy juz za pierwszym razem i ze bedziesz sie jeszcze zastanawiac co zrobic z zarodkami z pierwszej stymulacji... teraz to jestem tylko ciekawa czy to blizniaki dawaj znac jak tylko sie dowiesz ❤️
 
Dziewczyny zawsze mam @ między 27 a 28 dniem
Dziś dostałam po 19 dniu plamienia a tydzień temu owulacja
Czy to normalne ?
Biore acard
Boli mnie podbrzusze ale tak jakoś inaczej ....czy mogę nie mieć fazy lutealnej ?
 
Dziewczyny zawsze mam @ między 27 a 28 dniem
Dziś dostałam po 19 dniu plamienia a tydzień temu owulacja
Czy to normalne ?
Biore acard
Boli mnie podbrzusze ale tak jakoś inaczej ....czy mogę nie mieć fazy lutealnej ?
To moze byc implantacja albo w tym cyklu cos bylo nie tak z hormonami i mialas zaburzona faze lutealna oczywiscie mam nadzieje ze to drugie 8-)
 
To moze byc implantacja albo w tym cyklu cos bylo nie tak z hormonami i mialas zaburzona faze lutealna oczywiscie mam nadzieje ze to drugie 8-)

Kochana może będzie to zbyt obrazowe ale ja nawet nie czułam ze mam dostać @
10 października byłam umówiona na monitoring a teraz wszystko mi się przesunie bo 2 tygodnie temu skoczyłam @
Na bieliźnie zobaczyłam kreskę taka brązowa ale gdy robię siusiu i się podcieram to juz nie ma nic
Martwie się .... boje się ze to juz początek końca ...
Ze mój organizm zacznie juz menopauzę przedwczesna
Tak krótkiej przerwy jeszcze nie miałam ...
Zrobię jutro progesteron i homocysteine bo miałam zrobić i tak bo byłby to 21 dc
Zastanawiam się czy robić betę dla spokoju
Co radzisz?
 
Dziewczyny mam pytanie czy jak mialyscie podawane 2 zarodki to mówiono Wam że nie podaje się zarodków różnych klas naraz gdyż gorszy może pociągnąć za sobą ten lepszy?? Pierwszy raz się spotkałam z taką teoria.. Mialam zawsze podawane zarodki różnych klas jak miałam transfer 2woch.. Zostały mi ostatnie 2 słabsze zarodki i są właśnie różnej klasy więc się wystraszyłam bo planuje wziąć oba naraz ... :(
 
Ostatnia edycja:
Kochana może będzie to zbyt obrazowe ale ja nawet nie czułam ze mam dostać @
10 października byłam umówiona na monitoring a teraz wszystko mi się przesunie bo 2 tygodnie temu skoczyłam @
Na bieliźnie zobaczyłam kreskę taka brązowa ale gdy robię siusiu i się podcieram to juz nie ma nic
Martwie się .... boje się ze to juz początek końca ...
Ze mój organizm zacznie juz menopauzę przedwczesna
Tak krótkiej przerwy jeszcze nie miałam ...
Zrobię jutro progesteron i homocysteine bo miałam zrobić i tak bo byłby to 21 dc
Zastanawiam się czy robić betę dla spokoju
Co radzisz?
Na bete mysle ze jeszcze za wczesnie tak moze ze 2 dni jeszcze poczekaj i zobacz czy @ sie rozwinie a jak nie to zrob bete
 
A pamietasz jak ci pisalam kto doradzil ci pakiet 2+1 i ze bedziesz w ciazy juz za pierwszym razem i ze bedziesz sie jeszcze zastanawiac co zrobic z zarodkami z pierwszej stymulacji... teraz to jestem tylko ciekawa czy to blizniaki dawaj znac jak tylko sie dowiesz ❤
W ciaze i moze zaszlam za pierwszym razem ale czy prawidlową i ja donosze do konca to tylko Pan Bucek wie.... tez zastanawiam sie teraz czy fajktycznie z moim amh i brakiem plemnikow w klasie A w nasieniu meza byly az takie przeslanki na nastawienie sie na wiecej prob , czy to poprostu gorace parcie na program 2+1 . Ale myslac z perspektywy czasu ze sie udalo ,jestem wdzieczna klinice i smiem przymknac oko jakim to juz sposobem osiagneli. Oczywiscie ,ze dam znac. Bede dawac znac na bierzaco:):) teraz tylko wariacja do 3 pazdziernika co by to na usg juz wyszlo
 
reklama
Dziękuje ślicznie :)
Mam taka cichą nadzieję że się uda..
A jeżeli się uda to oddam niewykorzystane zarodeczki do adopcji i podaruje komuś wymarzone szczęście <3
Pani embriolog powiedziała że nawet lepiej jeżeli transfer nie odbędzie się od razu bo mój organizm będzie miał czas aby oczyścić się z tych wszyskich leków i przygotować do transferu.
Dam znać jak będę po :biggrin2:
Ja właśnie po stymulacji od razu zrobiłam transfer. Odpoczelam miesiąc i drugi transfer. Jak będziesz wiedzieć jak długo warto odpocząć od leków to daj znać co Ci embriolog powiedział :-) :)
 
Do góry