reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki moje epoczki najdrozsze ,a jak to jest z data @ po swiezym transwerze? Jezeli ostatnia @ mialam 27 sierpien 1dc. A mam 31 dniowe to 27 wrzesnia powinna przyjsc jakbym bety nie miala pozytywnej czy jakos inaczej sie liczy termin bo organizm mial sztuczna owulacje itd. Ciekawa jestem czy bede jakos inaczej sie czula podczas daty domniemanej @ a pozytywnej betki. No a druga sprawa to wiem ,ze wspolzycie jest ryzykowne bo sperma wywoluje skurcze..a jak to jest z samym orgazmem bez penetracji podczas pieszczot z partnerem? Bo wczoraj do takiego doszlo i mialam dziwne uczucie w podbrzuszu taka pelnosc z bolem pomieszana. Troche zalowalam ze jeszcze nie czekamy ale cala stymulacje i do teraz trzymalismy celibat az wkoncu nie szlo sie opanowac. Oczywiscie nie wspolzyjemy dalej. Wczoraj byl 14 dpt . Lekarza dopytam za tydz na usg a do tego czasu pewnie od Was dowiem sie wiecej♡:)
 
No i jak to jest z karta ciazy w takiem przypadku? Dostaje sie ja po stwierdzeniu ciazy w klinice?, po serduszkowym czy po opuszczeniu kliniki bo moja prowadzi ciaze do 12 tygodnia a potem sie zegnaja. Czy moze juz po opuszczeniu kliniki ginekolog ktory bedzie prowadzil ciaze wyda karte ciazy?
 
Kochana może będzie to zbyt obrazowe ale ja nawet nie czułam ze mam dostać @
10 października byłam umówiona na monitoring a teraz wszystko mi się przesunie bo 2 tygodnie temu skoczyłam @
Na bieliźnie zobaczyłam kreskę taka brązowa ale gdy robię siusiu i się podcieram to juz nie ma nic
Martwie się .... boje się ze to juz początek końca ...
Ze mój organizm zacznie juz menopauzę przedwczesna
Tak krótkiej przerwy jeszcze nie miałam ...
Zrobię jutro progesteron i homocysteine bo miałam zrobić i tak bo byłby to 21 dc
Zastanawiam się czy robić betę dla spokoju
Co radzisz?
Kochana, nie martw sie na zapas. To moze byc plamienie implantacyjne, chyba by sie zgadzało czasowo, i za to trzymam kciuki z calego serca !
Moga byc tez wahania progesteronu, ale my przeciez wierzymy w to pierwsze prawda?
 
Dziewczyny kurczę dalej mi nie działa i nie mogę wrócić do wspomnianych stron!!! :crazy: :crazy: :crazy: :confused:

W takim razie przypomnijcie mi się, które we wrześniu miały transfer i którego :-) :):-) :):-) :) siła w kupie !!!!
A wszystkim kobietką juz wyżyej w ciąży życzę samych dobrych , bezbolesnych dni :-) :):-) :):-) :)
Dziewczyną , które jeszcze się starają mocno kibicuję i za wszystkie Was się modlę ✊✊✊✊✊
Ja miałam 24 września. Czekam jak na szpilkach. Na szczęście praca trochę zajmuje umysł.
 
No i jak to jest z karta ciazy w takiem przypadku? Dostaje sie ja po stwierdzeniu ciazy w klinice?, po serduszkowym czy po opuszczeniu kliniki bo moja prowadzi ciaze do 12 tygodnia a potem sie zegnaja. Czy moze juz po opuszczeniu kliniki ginekolog ktory bedzie prowadzil ciaze wyda karte ciazy?
Ja po 3 weryfikacji w klinice od razu poszłam do giną który miał mi prowadzić ciążę. Także już przed serduszkami tam byłam. Teraz jeśli się uda to też tak zrobię.

@Gość gość ANNA ja miałam transfer 24.09 i testuje 02.10 Chociaż w związku z tym że czuję że będzie klapa to chyba nie chce wiedzieć za szybko.

Dzwonili z kliniki. Mamy jedną blastusiową śnieżynkę. Także dużo możliwości nam nie zostało. Kolejnej stymulacji nie ogarnę zdrowotnie. Aż się boję sprawdzić amh po tej.
 
Cześć dziewczyny! My z mężem jesteśmy w trakcie procedury. Mamy dlugi protokol, jestem juz po antykach i okresie, bralam i nadal biore gonapeptyd daily, wczoraj doszedl encorton 2x dziennie, dostalam tez Bemfole jednorazowo i dziś zaczynam Menopur. Punkcja wstępnie na 5.10. To nasza pierwsza próba z in vitro. Mamy mała morfologia nasienia 2%, słaba ruchliwosc i u mnie brak jajowodow (wycięte przez wodniaki) mega się stresuje chociaż staram się być pozytywnie nastawiona.
Mam do Was pytanie dostaliśmy ostatnio do podpisania wykaz dodatkowych procedur, nasza P. Doktor poleciła nam SV, Embryoscope, separację plemników-gradient i AH laserowe nacięcie otoczki do decyzji embriologa. Zastanawiam się jednak jeszcze czy nie warto byłoby wziąć dodatkowo także embryoGlue i picsi (mąż ma słabą morfologie i większość bez ruchu lub ruch powolny...) Macie jakieś doświadczenia z tymi procedurami? Może coś polecicie ?
 
Cześć dziewczyny! My z mężem jesteśmy w trakcie procedury. Mamy dlugi protokol, jestem juz po antykach i okresie, bralam i nadal biore gonapeptyd daily, wczoraj doszedl encorton 2x dziennie, dostalam tez Bemfole jednorazowo i dziś zaczynam Menopur. Punkcja wstępnie na 5.10. To nasza pierwsza próba z in vitro. Mamy mała morfologia nasienia 2%, słaba ruchliwosc i u mnie brak jajowodow (wycięte przez wodniaki) mega się stresuje chociaż staram się być pozytywnie nastawiona.
Mam do Was pytanie dostaliśmy ostatnio do podpisania wykaz dodatkowych procedur, nasza P. Doktor poleciła nam SV, Embryoscope, separację plemników-gradient i AH laserowe nacięcie otoczki do decyzji embriologa. Zastanawiam się jednak jeszcze czy nie warto byłoby wziąć dodatkowo także embryoGlue i picsi (mąż ma słabą morfologie i większość bez ruchu lub ruch powolny...) Macie jakieś doświadczenia z tymi procedurami? Może coś polecicie ?
Dlaczego dostałaś encorton w czasie stymulacji przecież dr P mówił że osłabia on komórki i można to brać dopiero przed transferem ?
 
reklama
Ja po 3 weryfikacji w klinice od razu poszłam do giną który miał mi prowadzić ciążę. Także już przed serduszkami tam byłam. Teraz jeśli się uda to też tak zrobię.

@Gość gość ANNA ja miałam transfer 24.09 i testuje 02.10 Chociaż w związku z tym że czuję że będzie klapa to chyba nie chce wiedzieć za szybko.

Dzwonili z kliniki. Mamy jedną blastusiową śnieżynkę. Także dużo możliwości nam nie zostało. Kolejnej stymulacji nie ogarnę zdrowotnie. Aż się boję sprawdzić amh po tej.
Nie przejmuj sie tym amh. Mi kazali mierzyć konkretne w 2 -3 dc . Pomylilam się i zmierzyłam chyba 25 dc a potem właściwie i dwa inne wyniki. Mój lekarz mimowil , że zawsze jest 50% szans czy uda się czy sie nie uda, czy będzie ciąża czy jej nie będzie. Przy pierwszym transferze zmierzylam 6 dnia bete a teraz sprawdzę 9. Muszę się uzbroić w cierpliwość, nie mam wyjścia. Jeszcze wiele razy będę musiała cierpliwie czekać....
 
Do góry